„Duo kretenos“ v České televizi

„Duo kretenos“ v České televizi

Už mnohokrát jsem na svém blogu psal o politické angažovanosti České televize, ale to, co tato pseudoveřejnoprávní instituce předvedla v pondělních Událostech a komentářích, mne opět uvedlo do stavu dočasné nepříčetnosti.

Tlak mi zvedl už jenom výběr úvodních hostů: Martin Komárek – poslanec za ANO a Matěj Stropnický – předseda Strany zelených. Oba jsou svými názory levičáci, a tak si v diskusi nad výsledkem prezidentských voleb v Rakousku oba libovali.

Konstatovali, že vítězství Van der Bellena zachránilo Rakousko před katastrofou, kte­rou by dle názoru obou účastníků diskuse s naprostou jistotou přineslo prezidentování „krajně pravicového“ Norberta Hofera. A Hoferova krajní pravicovost spočívala především v tom, že spolu s milióny spoluobčanů vidí blížící se tragedii spolužití s lidmi, jejichž v podstatě barbarský pohled na svět zůstal uvězněn ve středověku.

To, že Bellen „utrpěl vítězství“ pouze díky „poštovním hlasům“ lidí z velkých měst, tedy z oblastí, v nichž jsou soustředěny místní „elity“, samozřejmě nezmínili. Díky hlasům takzvané „intelektuální kavárny“ – tedy stejné skupiny lidí naprosto odtržených od reality, jako u nás. Pohled na mapu Rakouska s barevně odlišenými volebními výsledky však tuto skutečnost jednoznačně prokazoval.

Volbu rakouského prezidenta za okolností, kdy na základy evropské civilizace opět útočí islámské hordy, lze směle přirovnat k bitvě u Vídně v závěru 17.století. I v ní se rozhodovalo o budoucnosti Evropy a národů svobodně se na jejím území rozvíjejících. Tehdy se nám nad Osmany podařilo zvítězit. Tentokrát však vyhráli Turci. Důsledky budou hrozivé.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/216411000370523/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “„Duo kretenos“ v České televizi

  • Moc hezký a výstižný obrázek ČT. To by mělo být rozmístěno v každém městě a vesnici naší republiky. Občané by aspon viděli, co denně platí za ČT-taškařice národa!!!!!

  • Oni nevybíraji podle levicovosti nebo pravicovosti, do ČT se vybíra podle toho v čí prdeli je člověk zastrčený. Ale koho to zajímá, televize je čistě propagandistické médium, kdo chce skutečně něco vědet, nekouká na televizi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*