Dubček, Lady Di a Hillary. Vše z jedné líhně…

Dubček, Lady Di a Hillary. Vše z jedné líhně…

Dnes, jako ostatně v poslední době velmi často, bylo krásné ráno a já vezl manželku do práce. Činím tak vždy, když mám čas. Mě to baví a jí velmi pomůže. A jezdíme dost brzy ráno, tak most ještě není ucpaný.

Zaparkoval jsem a šel jsem k ženě na kafe. A při návratu mě ohromila krása. Dívka, dobře rostlá, v takové té černé krajkové sukni, která tak trochu připomíná postel a přesně tam také směřuje myšlenky kolemjdoucích mužů.

Sukénka nebyla příliš krátká. Ono, moc velké odhalování není na nic. Pokud to ještě někdo neví, tak nuda pláži se proto říká nuda pláž, protože tam je erotická nuda.

A ještě další dívku jsem potkal. Ono jich, samozřejmě bylo víc, ale za zmínku stály tyto dvě. Tak ta druhá si nesla svojí horní krásu v takovém, rajcovně vystřiženém živůtku a ony dvě polokoule, dárkyně života se v něm krásně pohupovaly.

A ještě zmíním svého psa Luka, jezevčíka, který své poslední dny prožíval na chalupě pod stolem, odkud vylezl jen velmi zřídka. Až tam přijela moje tehdejší přítelkyně s krásnou fenkou pudlíka a našeho psa Luka jakoby polili živou vodou a chodil za tou pudlicí jako na provázku.

Takže jsem si dnes ráno řekl: Hermánku, nech už té věčné politiky a sepisuj něco hezkého, pro naše muže (a samozřejmě i 4% ženy), co bude opěvovat krásu našich žen a pro naše psíky piš něco o to, jaké krasavice jsou jejich feny (netuším, jestli psi mají 4% reprezentaci k pochodu Dog 4% Pride)

A na mysl mně přišlo, jak podobné je chování všech VIPáků. VIPák zaprvé předpokládá, že vše bude zařízeno za něj. To je ostatně správný předpoklad, od toho je VIP osobou. Ale VIP osoba se také domnívá, že pro ni neplatí zákony. Ano, i to je často pravda, pokud jde o zákony lidské.

Ale u fyzikálních zákonů se naši milí Alexander Dubček a Lady Diana tak „trochu“ nebo spíš hodně přepočítali. Smrtelník se v autě připoutat musí, VIP osoba ale ne. Připoutaný řidič Alexandra Dubčeka přežil tu nehodu bez větších následků. Nepřipoutaný Dubček ale vyletěl zadním oknem a posléze zemřel.

O Dianě pak koloval velmi ošklivý až nechutný vtip, že byla v rádiu. Ovšem v autorádiu toho Mercedesu. Byla to „šlupka“ nesmírná, když to ten omámený řidič napral do nosného sloupu tunelu pont de l`alma v Paříži.

A i přes obrovskou energii nárazu, při které nepřipoutaní pasažéři neměli šanci přežít, osobní strážce Lady Di, který byl připoután, přežil, i když značně pošramocen.

Tito dva ale netušili, že je čeká nehoda a tak samozřejmě jednali lehkomyslně. Hillary Clinton ale informace měla. V pátek se dozvěděla, že má zápal plic a v neděli se všemu navzdory vydala na vzpomínkovou akci k 9/11 (americká notace).

A vydala se tam dozajista proto, protože se dozvěděla, že tam bude její volební sok, který tu vzpomínkovou akci rázem zpolitizoval. To není můj názor, to byl názor komentátorů CNN.

Kdyby měla trochu politického fištrónu, tak nechá do médií vzkázat, že nechce takovouto vzpomínku na zavražděné Američany zneužívat k politickému boji a byla by si bývala ušetřila ony opravdu dehonestující záběry, kdy by se, bez cizí pomocí, na 100% rozplácla na chodníku. A to prezidenti nedělají.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*