DSSS spí, komunisté spí – dělníci braňte se sami

DSSS spí, komunisté spí – dělníci braňte se sami

Kde jsou ty časy, když příslušníci DSSS pochodovali ulicemi s hesly „Čechy Čechům“. Kde jsou ty časy, když komunisté říkali, že jsou předvojem dělnické třídy a jejím ochráncem. Kdepak jste dnes zalezlí, když je v sázce osd všech!!

Dnes je třeba bojovat a pozvednout prapor k ochraně budoucnosti naší a našich dětí!! Proč Vás nyní není nikde vidět? To chcete, aby si lidé mysleli, že jste dobří pouze na to, abyste měli hubu plnou prázdných keců? Nebo jsou cikáni lepší terč?

Muslimská migrace je mnohem nebezpečnější a záludnější! Nejde jenom o to, že nám uprchlíci a přistěhovalci berou práci, ale nabourávají náš sociální systém a vysávají státní rozpočet v řádech miliard korun. Na druhé straně nejsou peníze na přidání důchodcům, aby své stáří mohli prožít alespoň trochu důstojně. To považuji za zvrácené a za špatnou volbu priorit. Totéž platí ve vztahu stát versus mladé rodiny a matky s dětmi či klokánky. Nebo se mýlím a není to otázka sociální spravedlnosti? Já si tedy myslím, že je a to měrou zásadní! Nyní přes zimní období by migrační vlna měla zásadně oslabit, ale je nutno si uvědomit, že opět bude jaro a léto. Pak to začne opět nanovo a dost možná i silněji, protože ti, kteří již získali azyl nebo pobytové vízum budou ve značné míře využívat zákona o slučování rodin. Rodiny v muslimském světě jsou poněkud širší, než je u nás zvyklostí a tak počítejme minimálně, že jeden běženec přivede zcela legálně deset dalších!! Dalším problémem se mohou stát uprchlíci z Ukrajiny, kterých máme v republice už nyní řádově desítky tisíc a dalších cca 1,5 mil Ukrajinců je nyní mimo domov, kde zůstává pouze otázkou, kdy a jakým směrem se dá tato masa lidí do pohybu. Velmi se tedy divím, že DSSS v této situaci nevede daleko masivnější politickou kampaň!

Foto: AP
Foto: AP

U KSČM je situace trochu jiná. Tato strana se na jedné straně hlásí ke komunistické politice a na druhé straně ji doslova ignoruje a obchází! Zde se nabízí zásadní otázka – „kdo se zastane dělnické třídy“? Je přeci jasné, že gró zátěže s migrací ponese na svých bedrech zcela neprávem právě ona. Z hlediska pozitivní diskriminace to právě bude Český dělník, který přijde o práci. Jsem přesvědčen, že právě nyní je velmi vhodný čas k tomu, aby KSČM vyložila karty na stůl a řekla jasně, jakže to s Českou dělnickou třídou myslí. Je všeobecně známo, že dělnická třída ztratila svou identitu a doposud ji nenalezla. Je to i dílem vinou KSČM, která za ní stojí pouze verbálně, ale nikoliv prakticky. Přitom právě komunisté by měli stát v čele dělnické třídy a hájit její zájmy, které nyní bezesporu ohrožuje vlna migrantů a přistěhovalců. Bohužel to není jen o tom, že přistěhovalci budou zákonitě vyvolávat tlak na případné snižování ceny práce a stagnaci mezd.

Možná, že pohlaváři čekají na situaci, kdy lidé a dělníci vezmou spravedlnost do svých rukou, ale až k tomuto jednou dojde, nelze už zaručit, že nepoteče krev. Vina za takovouto situaci bezesporu padne na vládnoucí struktury a to zcela právem. Situace bude chaotická a dost možná třeba Sobotkovi někdo otevře hlavu krumpáčem nebo Filipovi zavře ústa lopatou. Kalousek, ten raději ani nevyleze, protože ho má již nyní celá republika plné zuby.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*