Držme si klobouky, Západ jede z kopce a všechny cesty vedou k Putinovi…

Držme si klobouky, Západ jede z kopce a všechny cesty vedou k Putinovi…

Brutální Trump, naštvaná nová italská vláda, zlobící Kurz a Orbán znamenají jedno: Končí euroatlantická láska a nastává rozvod od stolu a lože a Evropská unie se posouvá rovněž ke svému konci.

Je to vzpoura rebelů, z nichž největší je Trump a budiž mu přiznáno, že to všem avizoval, že ho zajímá Amerika na prvním místě a nikomu nic neodpustí. Odstoupení od jaderné dohody s Iránem, uvalení 25 % cla na dovoz ocele a 10% cla na dovoz hliníku je docela tvrdé a západní spojenci se klepou.

Marně prosili, marně přemlouvali, Trump se nedá. A už připravuje cla na dovoz aut, zejména těch Německých. A mimochodem, naši pravicoví novičkáři snad ani nezaznamenali, že při setkání se Stoltenbergem perlil, že ne 2%, ale 4% by každá země NATO měla přispívat. Fantastické. Jestli tohle NATO nerozbije, tak už nic. Snad nejvíce si smlsává na Merkelové. To už je doslova živočišná nenávist. Dělá z ní pohlavkovou paničku a nic jí nedaruje. A jeho velvyslanec v Berlíně se prakticky netají tím, že by ji nejraději odstranil a chce spojit všechny protibruselské strany.A do toho tahleta nová italská vláda, která půjde EU po krku. A už jde. Ať zapomene Macron na plány svých centralizačních orgií v EU. Bude rád aby se EU nerozpustila už v červnu.

A tím se dostávám ke svému příteli Putinovi. Jen letmo jsem se díval, kdo jej v posledním roce navštívil s plným respektem jako k zástupci obnovené světové velmoci : Merkelová, Juncker, Macron,Steinmayer, táta i syn – hlavy Saudské Arábie,syn snad třikrát, bulharský prezident, bulharský premiér (nepodceňovat – Bulharsko je předsednickou zemí EU) nadějný Kurz v Moskvě a naopak Putin dnes ve Vídni. Něškolikrát Erdogan a Netanjahu pochodující vedle Putina v čele „Nesmrtelného pluku“. A samozřejmě náš Zeman a tuším dvakrát Asad a také indický premiér.

A o tom, že Západ končí, asi svědčí, že syrský prezident Asad se připravuje na cestu za Kimem, zřejmě aby naštval Trumpa a dokázal, že už na něho kašle. To je ten člověk, o kterém celý Západ říkal…Asad must go…Vtipné. Věci se budou měnit a od základu a že naši hlupáčkové řeší jen zcela trapný problém Novičoku, když každý ví, že rozhodně Putin tu otravu Skripalových, které tajné služby MI 5 či 6 tak nešikovně zřejmě otrávili nemá na svědomí.

No řeknu vám – vše bude konečně jinak. Vývoj nelze ošálit.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Držme si klobouky, Západ jede z kopce a všechny cesty vedou k Putinovi…

 • Obama chtel udelat z Rusu chudaky a Parie. Nejak si jim ty lzi a faky a false flagy zacinaji hroutit a pravda se snad zacina v mlze ukazovat. Chci vam sdelit novinku o sestrelu MH17. I to sem patri.
  6 a 10 je 16. SN ovsem rika, ze je to spatne. Mam asi zakaz. Musim menit identitu.
  Co ma kauza Skripal spolecneho s kauzou sestrelu MH17 ?
  Ma spolecne sily v pozadi, rizeni i dusledek: Obvinit Rusko jako pachatele.
  Mozna bylo vsechno jinak. Dozvime se to, az prestane cenzura a lhani medii, ovladanych US poskoky. Davam dal zpravu, neni to fake, ma to sve zduvodneni i argumentaci.
  MH17 bylo sestreleno ukrajinskou stihackou omylem. Mela sestrelit letadlo s V.Putinem, nalezajicim se v okoli incidentu. Pilot Volosin hlasil omyl hned po svem pristani. Rozstrilel nejdrive cokpit a protoze letadlo drzel autopilot stale ve vzduchu, sestrelil ho raketou vzduch- vzduch. Volosin spachal nedavno sbevrazdu. Jeho otec tvrdi, ze byl zavrazden.
  Podivejte se na video v nemcine, kde nemecky raketovy expert se vyjadruje ke zprave vysetrovaci komise:
  deutsch.rt.com/international/70847-bernd-biedermann-zum-mh17-bericht/
  At si kazdy sam udela obrazek o praci vysetrovaci komise. Ackoliv je Ukrajina ve vysetrovani zastoupena, Rusko neni, nesmelo spolupracovat, pomoc Rusu byla zamitnuta. Ackoliv Rusove dodali sve zaznamy komisi, nebyl na ne vzat zadny zretel. Ackoliv byly USA nekolikrat vyzvani k vydani svych satelitnich zaznamu, neudelaly to. Asi vedi vsichni uz proc….

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*