Držím palce, Tomio. I ty máš šanci Sobotku přeskočit…

Držím palce, Tomio. I ty máš šanci Sobotku přeskočit…

Jednoho dne budeme nepřiměřené osobní megalomanii Bohuslava Sobotky tleskat.

Naprosto nechtěně, ovšem zákonitě rozbil vše,  v co věří on sám, Kalousek, Bělobrádek, Giala, Václav Moravec, redaktoři Echa 24, Respektu, Reflexu, portálu Aktuálně.cz či Fora 24.

Začíná to být jistojisté: Babiš premiérem, Zeman znovu prezidentem.

Ale k věci:

Snad nikdy žádný předseda  vlády během jednoho měsíce za neskutečného potlesku liberálních médií, fanatických schůzí Poslanecké sněmovny připomínající manifestace pracujících za trest smrti Miladě Horákové, komických žalob na prezidenta republiky, které v rámci zviditelnění chtěl vytvořit český Senát, jehož jsem měl čest být členem, ale dnes jím opovrhuji, nedokázal rozvrátit politickou scénu tak, že ten, kdo měl být zlikvidován má 32% podpory obyvatelstva a strana onoho předsedy vlády, který by jím – a dne je to už úděsné- chtěl být, klesla z 2. na 4 místo a má pouhou 1/3 hlasů strany, která měla podle plánu být zničena…

I ten Moravec dnes pofňukával ve svých monopolních a nedemokratických Otázkách.Bohuslav Sobotka si zaslouží náš dík.

Na radu jednak clintonovské agentury, jednak geniální hlav typu Špidly, Novotný a další odstartoval zběsilou kampaň na likvidaci Babiše.

Problém v té kampani byl jediný.

Kdyby kampaň na odstranění politického uskupení zamířil proti Miroslavu Kalouskovi a jeho TOP 09, nabral by obratem 5%. Kalouska už mnoho let nenávidí naprostá a drtivá většina voličů, podle posledního výsledku 85%. Odstraňovat takového hochštaplera, který lidsky zlikvidoval předchůdce Sobotky Stanislava Grosse, je záslužný čin a celý národ by mu tleskal.

Bohužel ta partička kolem Sobotky snad úplně zapomněla, že adresáty jejich myšlenek jsou sociální demokrati, kteří přirozeně Kalouska na smrt nenávidí.

Tím, že Bohuslav Sobotka prakticky mechanicky převzal slovník Miroslava Kalouska či Petra Fialy  ohledně Babiše, ohledně floskulí typu euro, ohledně prezidenta Zemana atd…  je žhářem ve svém domě…A spojení Sobotka + Kalousek je smrtící.

Při své zřejmě nedostatečné politické inteligenci si může zatleskat, že ho podporuje 50% voličů TOP 09 a 48 % voličů ODS jej označili za pozitivní. Že je to šílené, určitě nechápe. Sílené zejména proto, že propadl u vlastní strany. Jeho kroky pozitivně ohodnotilo jen 29 procent lidí, naopak 56 procent je vnímalo jako negativní.

To nikdy v historii žádný předseda ČSSD nezažil.

Sobotka a jeho tým už je zřejmě pod vlivem drog, když přišli s tézí, že navrhnou svého vlastního kandidáta na prezidenta proti Zemanovi, který je a vždy bude pro sociálně demokratického voliče jeho prezidentem.

No,  Slávku, Tvá strana už tě nenávidí. Ve sporu se Zemanem voličům ČSSD ani nevadilo chování prezidenta Zemana – pozitivně jeho kroky hodnotilo 60 procent a negativně 40 procent dotázaných, ačkoliv se se všeobecným odsouzením setkal incident na Hradě, kdy se Zeman pokusil Sobotku ztrapnit.

No pojďme se podívat, jak dopadá Slávek s ostatními aktéry krize, kterou idiotsky vyvolal.

Z trojice hlavních aktérů krize byli respondenti nejvíce kritičtí právě vůči  Sobotkovi. Jeho počínání pozitivně hodnotilo 18 procent, negativně 76 procent lidí. Babiše vnímalo pozitivně 43 procent lidí, negativně 52 procent, prezidenta Miloše Zemana v naprosto stejném poměru.¨

Slávku, to je rozdíl…

Ta čísla TNS Kankar, která jen navazují na již předchozí ukazují, že zde existuje politická strana, jejíž předseda je předsedou vlády, který jen proto, že jeho komplex méněcennosti a neschopnosti vnímat realitu donutil usilovat na funkci premiéra na další období, ačkoliv si to jen málokdo, včetně členů jeho vlastní strany uměl jako legitimní představit, vyvolal absurdní vládní krizi, jejímž výsledkem je, že hlavní protivník doslova válcuje všechny ostatní, a i maličké opoziční strany jsou náhle silnější.

Už teď je to debakl.

Ale když debakl, tak debakl.

Sociální demokraté jsou totálně idiotské ovce a nechají si všechno líbit a ještě toho autistu podporují. Dva roky se jim mohlo říkat, že je to vůl a bránili ho horem dolem. Je spravedlivé, že s ním skončí…

Takže držím palce Tomio Okamurovi. Chlape, snaž se. I Ty máš na to, toho Sobotku přeskočit…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*