Dřív pálili knihy, teď mažou „hejty“. Willkommen Frau cenzuro!

Dřív pálili knihy, teď mažou „hejty“. Willkommen Frau cenzuro!

Lid obyčejný ne a ne pochopit tu jedinou správnou pravdu, stále si hledá i jinou, a tak je třeba potřít nepohodlné názory. Začíná to sociálními sítěmi a mazáním „hejtů“. Skončí to převýchovnými tábory? Guten Tag Frau cenzura!

„V Německu od Nového roku platí nový zákon, na jehož základě sociálním sítím hrozí pokuta, pokud nebudou mazat nenávistné komentáře či pomluvy.“ (iDnes)

Zdá se, že problémy se v Německu již nebudou řešit, ale mazat. Hlavně, že Polsko (a tamní údajné ohrožení demokracie) nebo Írán leží všem ryzím „demokratům“ a želátkům v žaludku. Nemluvě o Rusku, které je pro ně osinou v zadeli a které může i za upšouknutí sněžného muže. Ale, že v Německu zákonem prakticky zavedli cenzuru, to už většinu EUropských soudruhů nevzrušuje (nebo se možná právě naopak plní jejich vlhké sny?).

Kdo a podle jakých měřítek bude oním Ministerstvem pravdy, cenzorem, majitelem pravdy? S převýchovou naštěstí neuspěli nacisti ani komunisti… pevně věřím, že se to nepodaří ani pseudodemokratickým multikulturním neomarxistům a jejich užitečným idiotům (terminus technicus). Neb každá akce vyvolává reakci… Bohudík.

Nesouhlasím s tím co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat.
…Voltaire

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

… Kryl

Není svobody, když člověk píše,
jen co druzí chtějí slyšet.
Není svobody tam,
kde člověk nemůže být sám.
Není svobody a nemůže být,
kde je nekorektní spílat si a klít.
Slunce v duši a metastázím klid…
A s vlky bok po boku výt.
Loading...

Podobné články

Komentář “Dřív pálili knihy, teď mažou „hejty“. Willkommen Frau cenzuro!

  • Z Německa vychází zase zlo a tím, že mnoho lidí vůbec neví, která bije, mnoho mladých lidí už je zblbnuto, tak ten boj s tímto zlem není jednoduchý. V románě Ray Bradburyho “ 451 stupňů Fahrenheita“ knihy pálili. Když budou dnes lidi šířit to co nesmí tak mohou vypnout el. proud a utišit sociální sítě a internet.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*