Drahošovi trvalo 79 dní než vymyslel vtip na Ovčáčka. Ze slušňáka humoristou.

Drahošovi trvalo 79 dní než vymyslel vtip na Ovčáčka. Ze slušňáka humoristou.

Jiří Drahoš a jeho poradci po 79 dnech konečně vymysleli protivtip na tweety J. Ovčáčka. Změna strategie? Ukážeme kladeče věnců a prázdných frázi i jako střídmého vtipálka s důrazem na slezské kořeny.

„Oblbneme“ i lidi mimo kavárnu, Prahu, akademické prostředí!

Když se o Jiřím Drahošovi 28.3. na Twitteru dosti nevybíravě vyjádřil mluvčí prezidenta, uvedl akademik před novináři, že „pan Ovčáček mě v tomto směru vlastně vůbec nezajímá. Pan Ovčáček tweetuje, já se musím přiznat, že jeho tweety nečtu. Připadá mi to pod úroveň.“

A ejhle, po 79 dnech slušný, distingovaný pan Drahoš a jeho poradci konečně vymysleli odvetu! Vtip! Ve čtvrtek v Brně začala akademikova transformace v rámci populistického tažení k přiblížení se voličům mimo Prahu, mimo „nadlidi“ z akademické půdy a politického mainstreamu…

„V Opavě mi jeden pán položil otázku, jestli bych neměl pro pana Ovčáčka jiné uplatnění,“ vypráví asi v polovině setkání v centru Semilasso. „Napadla mě zajímavá myšlenka, což se nestává tak často. Brácha v Jablunkově má dvě ovce, tak se ho zeptám,“ směje se spolu s publikem.

Když vyjdu ze schématu vtipu pana Drahoše, který vymýšlel 79 dní, nemůžu než zmínit podobný ze stejné kategorie druhé cenové: zadarmo Drahoš.Pan akademik však nezůstal v Brně u jednoho „vtipu“. Zdá se, že jeho poradci si jsou vědomi slabé podpory mimo Prahu, a tudíž budou tlačit na slezské kořeny, na nenucený vtip. Dokonce si pan kandidát propůjčil na akademické poměry, alespoň dle mého, dosti pokleslý a otřepaný vtip, za který by se styděl nejeden strýc z dědiny.

„(Drahoš)Připomíná svůj slezský původ a říká, že není Pražák, ačkoliv většinu života v hlavním městě bydlí. „Pocházím z regionu razovitého,“ usmívá se a na výzvu moderátora Jana Špilara pobaví publikum vtipem o víně: „Existují tři druhy. Dá sa. Dá sa svařit. Dá sa Pražákům.“

A my Moraváci se popadáme za břuch! Taková prča! Ten jsme ještě (tento týden) neslyšeli! To je náš člověk. Naše krevní skupina!

Nic moc víc o panu Drahošovi mi zatím není známo, krom toho, že by rád více Sorose v ČR (psal jsem tady), že podepsal „nadlidský“ promigrantský akademický panflet a že lokajsky vítá kolouška Macrona jako dobrou zprávu pro Českou republiku (psal jsem zde).

Pridávám ještě odkaz na článek o návštěvě Jiřího Drahoše v Brně, z něhož jsem citoval: zde.
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Drahošovi trvalo 79 dní než vymyslel vtip na Ovčáčka. Ze slušňáka humoristou.

  • Drahos je uz ted ruznymi anketami stylizovan jako pristi prezident. Je to bouda, fake, zbozne prani nepratelu Zemana. My tam ale nepotrebujeme kyvala na Brusel a Washington, ladouciho jenom vence. Svet je na prelomu noveho rozdeleni sil a to Drahosovi jeste nedoslo. On nam bude vic skodit vazbami na zlocinneho hegemona, ktery odchazi, I kdyz jeste proti tomu bojuje a snazi se svet znicit. Znici ale hlavne sebe.

  • TGM byl taky akademik, ale na rozdil od Drahose byl plnokrevnym politikem, ktere sve zkusenosti ziskaval nejenom studiem, ale i v dlouhodobe praxi. Byl tedy pro takovy ukol pripraven. Drahos vedl subvencovanou Akademii, ktera nemela a nema dobrou povest kvuli nakladani s prostredky a vysledkum sve prace. To nestaci, politicky neprinese nic noveho. Bude to lokaj zlocinnych USA jako je dnes EU a ceska vlada. Setrvani v EU a zlocinne NATO, kde bojujeme za zajmy USA a jeste si to platime! Proto je Drahos nevolitelny, budme radi, ze je tam Zeman.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*