Drahoš vyjádřil obavy o život aktivistky. A jinak zdraví dobrý?

Drahoš vyjádřil obavy o život aktivistky. A jinak zdraví dobrý?

Jiří Drahoš je evidentně mimozemšťan. Klaus st. se zase jednou trefil. Vědec nejen, že neodsoudil „útok“ aktivistky na prezidenta, ale ještě vyjádřil obavy, že riskovala život. Nebo opět přijde omluva od šéfa jeho týmu?

Jiří Drahoš je evidentně mimozemšťan. Klaus st. se zase jednou trefil. Vědec nejen, že neodsoudil „útok“ aktivistky na prezidenta, ale ještě vyjádřil obavy, že riskovala život. Nebo opět přijde omluva od šéfa jeho týmu?

Útok na prezidenta republiky, byť by jím byl kdokoliv, ve volební místnosti, a nejen tam, je v demokracii, dle mého, bez debat odsouzeníhodný. A i když jde o vašeho konkurenta, myslím, že je vhodné vyjádřit odsouzení zejména právě v rámci podpory demokracie.

Vlastně mě ani nepřekvapuje, že slušňák Drahoš je natolik mimo, že nejen že toho není schopen, ale navíc ho nejvíce zatížily obavy o život aktivistky. Ohledně oné bájné slušnosti vědce s falešnými brýlemi mi přibývá další střípek do mozaiky.

Byla to velká nerozvážnost. Prezident je chráněná osoba, ta žena riskovala život,“ sdělil ČTK Drahoš.

Zajímalo by mě, jak by reagoval, kdyby stejným způsobem nějaký aktivista „nácek“ zaútočil na jiného politika/kandidáta/jeho? To by určitě zaplevelil Facebook slovy o nenávisti, xenofobii, populismu, Putinovi… nebo ne?

Tak jsem zvědav, zda historický rekordman v umění nic neříct v co největším mediálním prostoru neskončí podobně jako mediální „hvězda“ minulé volby „neschovávající se Honza“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Nedivme se, že Drahoš má obavy o život černošské Ukrajinky. Je zcela jasné, že tato aféra byla naplánována a připravena některými našimi odpůrci pana prezidenta. Novináři jí tam propašovali. Možná, že i Drahoš o tomto připravovaném divadle věděl. Jenom se moc divím, že jí honem lifrují na Ukrajinu a že ten trest vůbec není adekváítní. Proč ji lifrují hned na Ukrajinu. No přeci, aby nemohla vypovídat a její IQ nasvědčuje tomu, že by mohla něco profláknout. Tyto aktivistky jsou produktem americké snahy zdebilnění obyvatelstva což se již do jisté míry podařilo vlivem Sorosovských universit po celém s větě. V nadcházejících volbách půjde o to zda budeme volit to, aby naše země byla zaplavena islámem, což Drahoš otevřeně propaguje. Divné je že drzý Topolánek prohlašoval , že je proti dodávce uprchlíků , ale teď bude volit Drahoše. To by snad neměl volit nikoho pokud nesnáší našeho prezidenta. Solární baron si chtěl asi finančně polepšit. Duševní a nemorální chudák..

  • Nas protektor USA ovlada media i politiku u nas, stejne jako to delal CCCP za totality. Neovladaji ale prezidenta a to jim hrozne vadi, potrebuji tam loutku, moulu, kyvace jako je Drahos, proto do neho cpou miliony na kampane. Zeman se ovladat neda, a proto ho tam nechteji, potrebuji loutku jako jsou uz vsude politici v EU, v Nemecku, Francii, Anglii, ktere USA ovladaji jako v NWO. Ten je vsudepritomny az na 4 zeme, ktere se nenechaji ovladnout a proto jim USA stale hrozi znicenim.
    V Zemanovi vime, koho tam mame. Je stale aktivni a pro nasi zemi, pro nas! Nekdy lidem a hlavne politikum stoupne na kuri oko a tom jim vadi, to nechteji, proto jsou proti nemu. Zeman haji nas narod, ne Prazskou kavarnu, zaprodance v mediich a v politice co nam lzou a prosazuji cizi zajmy u nas!!!

  • Po volbách na mítingu Drahoš vyzval prezidenta Zemana k televizní debatě, a dnes Žantovský na čt řekl, že Zemanovi teče do bot, proto souhlasíl. Nehorázné…..všechno se překroutí, ale lidi nejsou neslišící…..

  • Ten výrok není problematický. Jen bych místo slova nerozvážnost použil hloupost. Ta ukrajinská Romka nevěděla, co dělá. Měli s ní pořádně praštit o zem, aby už nikdy nic podobného ona, ani nikdo jiný neopakoval. Pokud někdo útočí na chráněnou osobu, opravdu se vystavuje riziku preventivní likvidace. V USA by takový útok nepřežila určitě.

  • Zdravi polonahe vytrznice, cikanky z Ukrajiny je mu dulezitejsi jak zdravi naseho prezidenta. Drahos je blb, nema uctu ke starsim, zmita ho jen nenavist k Zemanovi. Rimsky klub je Bilderberg, lide, kteri tam jsou aktivni urcuji nasi budoucnost. Vitac a plagiator Drahos je namysleny blb s akademickym titulem, ktery nevi co je slusnost a ucta ke starsim lidem a prezidentovi. Je mluvcim Prazske kavarny a Havloidu.
    Ma podporu medii, Cro, CT, ketre jsou proti vlade a Zemanovi. Zemana a Babise jenom neustale pomlouvaji a dehonestuji. Kauza Capi hnizdo se neustale omila, ackoliv ani neni vysetrovana a plati presumpce neviny. Prostrednictvim poplatku si platime tuto lidem nepratelskou propagandu proti nam narodu, ktery Zemana a Babise volil. Je neuveritelne, ze verejna media mohou tuto kampan vest a nikdo od nich nevyzaduje pravdive a objektivni zpravodajstvi. Cro se stalo doupetem dezinformaci, lzi, zkorumpovanych moderatoru a komentatoru jako je Pehe, Svarc, Houska atd. Uz neni tim co byval, kdyz bojoval 1938 a 1968 za nas narod i za cenu vezneni a persekuce. Dnes je ovladan US mainstreamem, pro ktery je Zeman neprijatelny, protoze se snazi o dobre vztahy s Ruskem. USA s Ruskem nechteji jednat, proto z neho stale delaji nepritele, aby podporovali zbrojeni a militarizaci Evropy. Zeman hovori rusky, anglicky a nemecky. Drahos byl pouze ouradou ve vedeni Akademie, ktera zadne ohromujici vysledky sveho badani uz desetileti nepredklada. Krome Wichterleho, ktereho nechtela ani zamestnat!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*