Drahoš víceprezidentem??? Na…t velebnosti!!!

Drahoš víceprezidentem??? Na…t velebnosti!!!

Poražený, zhrzený a naprosto přebytečný a neúspěšný, bývalý kandidát na prezidenta naší země, který přes drtivou podporu masmédií a prachatých „elit“ prohrál v letošních všelidových prezidentských volbách, již vymýšlí, jakým způsobem může shodit ze stolu vůli voličů pana prezidenta Zemana a škodit přímo zvolené hlavě státu!!! Jeho posledním nápadem je změna ústavy a zřízení funkce víceprezidenta!!!

Na otázku, co by jako víceprezident chtěl dělat velice předpověditelně a nepřekvapivě odpověděl, že opak toho, co by dělal pan prezident Zeman!!! Tato odpověď nepřekvapí nikoho, kdo si pamatuje na jeho prezidentskou kampaň, ve které byl jediným programem jeho „antizemanismus“.Výkon své nově zřízené funkce, si tedy podle vlastních slov představuje tak, že když třeba pan prezident pojede do Moskvy, on, víceprezident si „okamžitě sbalí kufry“ a pojede do Washingtonu, aby tak vyvážil naší zahraniční politiku. Celé by to bylo spíše k smíchu a možná také ke konzultaci s dr. Chocholouškem, kdyby tomuto jeho plánu, dle jeho slov nevyjádřila podporu celá řada politiků (v čele s Kalouskem, Němcovou, Gazdíkem. Ferim a Bělohrádkem).

V takovém případě začíná být celá věc místo k smíchu k pláči, nebo spíše k hrůze z toho, co všechno je v naší zemi ve jménu zajištění „amerického typu“ demokracie možné. Dříve bývalo dobrým zvykem, že po volbách skončil boj, poražený sklopil hlavu, podal ruku vítězi a uznal svou prohru. Tak by to mělo být v politice, ve sportu, ale i v normálním běžném životě. Pokud totiž poražení politici budou místo uznání demokratických voleb a vůle občanů, pořád jen kout pikle a plánovat, jak uškodit těm, které zvolil do čela země samotný lid, nikdy se nedočkáme klidu a politické stability!!!

Jaký příklad dávají naši politici mládeži tím, že jim ukazují, že nic není svaté???!!!! Jací lidé vyrostou z dětí, které dnes a denně vidí, jak intriky, lži a podrazy vítězí nad pravdou, demokracií a vůlí lidu???!!! Když odmala zažívají samé mocenské převraty plánované poraženými, kteří nerespektují vůli lidu a neakceptují svou prohru???!!! Pan Drahoš navíc tvrdí, že by chtěl mít své sídlo víceprezidenta poblíž americké ambasády, aby prý mohl pravidelně konzultovat své kroky ke spokojenosti západních partnerů!!! Co to svědčí o jeho záměrech a o tom, jakým způsobem vidí tento člověk naší suverenitu a nezávislost, snad netřeba dále rozepisovat!!!!

My pane Drahoši nepotřebujeme dále plýtvat našimi penězi na další zbytečné šašky!!! My naopak potřebujeme zrušit senát, zmenšit počet poslanců a ministerstev a donutit zbylé politiky, aby jejich vláda odpovídala vůli voličů!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Drahoš víceprezidentem??? Na…t velebnosti!!!

  • Skutečně inteligentní a chytrý člověk sám pozná na co má a na co nemá. Myslím, že Drahoš by chtěl zakotvit na nějakém vysokém postu, ale nemá na to. Je jen mstivý, ale z jeho hlavy neplynou žádné vznosné myšlenky, které by byly ku prospěchu naší vlasti. Je to jen papoušek a může být nositelem jen pomstichtivých myšlenek svých i těch, které mu někdo nakuká třeba naše velehysterka Němcová. Drahoši držte se svého kopyta a na co nemáte o to se již nepokoušejte jestli se nechcete ještě více ztrapnit. Asi vaší největší metou teď by měla býti senátorská funkce. Všechny senátorské funkce by měly býti čestné to znamená z a d a r m o.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*