Drahoš sdílí seznam nepohodlných webů EUropských hodnot – za zdroj se stydí?

Drahoš sdílí seznam nepohodlných webů EUropských hodnot – za zdroj se stydí?

Jiří Drahoš brojí proti „dezinformacím“, na svém webu uveřejnil seznam nepohodlných. Ačkoliv se do puntíku shoduje se seznamem EUropských hodnot, jako zdroj uvedl: Česká média, BIS a Ministerstvo vnitra. Stydí se snad za „kolegy“?

Včera jsem uveřejnil blog o (nečekaném) začátku boje Jiřího Drahoše s tzv. proruskými dezinformačnímim weby: Drahošovy obavy z ruských dezinformací. Želé, absence názoru a charismatu = hoaxy! (zde)

Aktuálně se na webu Jiřího Drahoše již objevil sezname oněch dezinformačních webů, o nichž kandidát na prezidenta nepochybuje, že z jejich strany docházelo k ovlivnění voleb u nás… a jehož stanovisko aktuálně dementovala i BIS (rovněž v mém článku nebo například na Novinky.cz.

Nepřehlédnutelnou zajímavostí však je, že Jiří Drahoš, dle všeho, přebral seznam alternativních webů od dezinformátora EUropských hodnot Jakuba Jandy.Ostatně můžete se přesvědčit sami, seznam, počet a především i samotné pořadí nepohodlných webů se na stránce pana Drahoše i EUropských hodnot neliší. Printscreeny přikládám níže. Ale pan Drahoš a jeho PR tým („zručně“, nebo manipulativně?) jako zdroj oněch webů uvádí: Česká media, zpráva BIS a ministerstvo vnitra. Ano, jistě nelže, ale je to fér, když prakticky primárním zdrojem jsou právě EUropské hodnoty?

Stydí se snad za svou spolupráci s EUropskými hodnotami?

Seznam nepohodlných webů na stránce Jiřího Drahoše zde.
Přehled nepohodlných webů na stránce EUropských hodnot zde.

Udělejte si obrázek sami.

drahos desinf(jiridrahos.cz)

evropske hodnoty desinf

(evropskehodnoty.cz)

 
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Drahoš sdílí seznam nepohodlných webů EUropských hodnot – za zdroj se stydí?

  • Kdy to Drahoš pochopí, že on a Horáček se vůbec na funkci prezidenta nehodí. Jsou oba více než trapní a tak strašně se snaží a je jim to houby platný.

  • · Edit

    Myslím že je to ztráta času. Číst nějaké pochvalné weby na soudruha. Hlavní informace by byla kde byl v r.1989. Byl ve straně ? (zřejmě ano proto že si nedovedu představit jak taková ryba v rybníku mohla plavat jinak než v červených plavkách, a to vysvětluje vše.) Je to jako minule – není koho vybrat, samí chujopleti a bolibřucha.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*