Drahoš jako „bílý kůň“ promigračních elit

Drahoš jako „bílý kůň“ promigračních elit

Pan Drahoš tvrdí, že jeho podpis pod „petici za větší toleranci k uprchlíkům“ prý nebyl myšlen jako podpora jejich přijímání, ale jako výzva k řešení problému „s chladnou hlavou“. Nevěřím!

Pokud by to akademik Jiří Drahoš myslel skutečně upřímně, musel by se vymezit např. proti nápadu svého akademického kolegy, rektora Masarykovy Univerzity Mikuláše Beka, dávat stipendia studentům, kteří pomáhají „uprchlíkům“, ale už nikoli studentům, kteří pomáhají seniorům, dlouhodobě nemocným, invalidům a dalším skupinám sociálně potřebných lidí! A právě to, že se nevymezil, ho řadí do jedné fronty se zastánci dvojího metru – uprchlíci především, naši nemocní, staří, postižení či ohrožené děti až na „nižších příčkách“!

Proto pan Drahoš není „mým kandidátem“, jako invalida od narození bych volil sám proti sobě, kdybych Jiřího Drahoše podpořil!

Zdroje

„Jste obyčejný starý probruselský patolízal!…

Vědci proti strachu a lhostejnosti

Nový stipendijní program podpoří studenty v pomoci uprchlíkům
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Drahoš jako „bílý kůň“ promigračních elit

  • Nepřijatelný kandidát. Bude sekundovat Sobotkovi nebo někomu jinému ve veřejném přijímání uprchlíků a bude zastáncem, aby jsme byli v přímém područí rozkazovačnému Německu. Nějak ti Němci jsou už zase na koni a ve svém živlu k ovládnutí Evropy. Myslím, že ještě spousta pamětníků minulých časů žije a že nezapomínají na to co Německo už 2 x v Evropě způsobilo. A náš hérec již dobrovolně a rád bez něčího požehnání dal do podrúčí německé armády naší jednotku. Myslím, že naši padlí vojáci se musí obracet v hrobě. Nechci být spolkovou zemí Německa ani jeho kolonií. Chci prezidenta, který hájí tuto zem a náš národ. Zatím na Zemana nikdo nemá. Kecálistů a chvástalů máme mnoho, kteří se umí jen ohánět pořád stejnými výkřiky. Nepotřebujeme sraba.

  • Drahos je pro NATO a EU a tim neprijatelny! V Rusku vidi jako USA nepritele. Byl by americka loutka, je neschopny uvazit jine alternativy. Bude-li zvolen, CR se stane soucasti NWO a zanikne. Budoucnosti Evropy neni konflikt s Ruskem, o ktery usiluji neustale USA, ale mirova spoluprace v ramci BRICS s Cinou, Ruskem a Eurasii. Tam je budoucnost Evropy, protoze se tam presouva ekonomicka a vojenska moc. To Drahos asi jeste neslysel. Drahos je mozna dobry manager a intelektual. O jeho politickem prehledu lze jenom pochybovat. CR neni Akademie ved. Podpora 2. Hedvabne stezky, ktera propoji Evropu s Asii a umozni ekonomicky rozvoj je nasi sanci. Od toho se bude odvijet mirova spoluprace na principu WIN WIN, ktery praktikuji v praxi Cina a Rusko. Nepise se o tom. Lide se zastrasuji a z Ruska a Ciny se delaji padousske staty. USA pracuji se lzivou propagandou, osocujici Rusko bez dukazu, oblbuji neustale lidi, uvaluji sankce a vydiraji zeme. Ty, ktere nepadnou pred nimi na kolena USA s NATO znici. CR jim v tom pomaha. Chceme to i tak nadale????? Ve 14letech 7 znicenych statu v rozvalinach s miliony mrtvych civilistu a deti!!! Na vsech konflikten maji USA lvi podil, tyto valky iniciovaly a teroristy vyzbrojily.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*