Dr.V. Zelenko hlásí stoprocentní úspěch protivirové léčby hydroxychlorochinem

Dr.V. Zelenko hlásí stoprocentní úspěch protivirové léčby hydroxychlorochinem

K dřívějším, často rezervovanýmzprávám o úspěšnosti hydroxychlorochinu při léčbě nemoci z koronaviu, přibyla nyní zpráva další, která, kdyby se ukázala být pravdivou, tzv. boří dům.Přichází od Dr.Vladimira Zelenka z amerického státu New York, který ohlašuje úspěch léčby uvedeným lékem dokonce stoprocentní. Doufejme, že zdravotnické úřady vstoupí do styku s Dr. Zelenkem co nejdříve, a jestliže se uvedená zpráva neprojeví jako smyšlenka, bude lék brzy zaveden do léčebné praxe.

Přikládám materiál z webu Gateway Pundit, který k případu napsal toto:

„V minulých dnech oznámil dr. Vladimir Zelenko z New Yorku, že jeho léčba proti koronaviru, provedená na 350 onemocnělých, byla stoprocentně úspěšná. Dr. Zelenko spolu s touto zprávou zaslal webu i video, ve kterém svoji úspěšnou léčbu s použitím hydroxychlorochinu a zinku popisuje. Uvádí, že po požití léku zmizela dýchavičnost u všech pacientů do čtyř až šesti hodin, nikdo nezemřel, nikdo nebyl ani hospitalizován a nikomu též nebyla do dýchacího ústrojí zavedena trubice.

Redaktor uvedeného webu Sean Hannity pak do redakce pozval dva medicinské experty, aby s nimi Zelenkovy výsledky prodiskutoval.

Oba vyjádřili opatrný optimizmus“.

 

Překlad: Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Dr.V. Zelenko hlásí stoprocentní úspěch protivirové léčby hydroxychlorochinem

  • Pokud bude lék, nařídí Babiš, aby distribuce byla výhradně přes jeho firmu – stát. Pak se zásobování zasekne a lék se k lidem nedostane jako ty roušky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*