Dr. Paul Thomas, MD – vakcíny souvisí s autismem – zachovejte lékařskou svobodu

Dr. Paul Thomas, MD – vakcíny souvisí s autismem – zachovejte lékařskou svobodu

Začátkem tohoto roku, server 21Wire informoval o tom, co se zdál být médií řízený hoax „národní spalničkové epidemie“, zejména na základě strachu podněcovaném v médiích, který byl nastaven tak, aby šikanoval všechny kritiky vakcín.

Zdá se, že tato mediální zastrašovací kampaň se časově shodovala s připravovanými kroky v některých státech, zakázat rodičům „výjimku“, která je nutná k tomu, aby mohly jejich děti chodit do školy, aniž by dostali státem nařízenou sadu vakcín. Po celou dobu této „krize“, sdělovací prostředky USA představovali nekonečné množství „odborníků“, kteří zahanbili každého, kdo se bál možné souvislosti mezi autismem a nadměrným užíváním vakcín.

Bylo nám řečeno vládou Spojených států, jak si vakcínový průmysl sám financuje své vlastní studie, které tvrdí, že jejich vlastní výrobky jsou bezpečné. Můžeme tak agresivní a super-ziskové společnosti věřit, když si sama reguluje tak citlivé otázky, jako je veřejné zdraví?

dr paul vakciny

Je to na vás….

Dr. Paul Thomas, M.D se narodil v Portlandu ve státě Oregon a vyrůstal v Jižní Africe. Má magisterský titul v oboru biologie získaný na zdravotní škole Dartmouth Medical School, a dovršil jeho pediatrický pobyt na University of California v San Diegu. Thomas je dokonce certifikovaný člen Americké pediatrické akademie, a je také držitelem certifikace závislostní medicíny a integrační celostní medicíny. Dr. Paul začal pracovat na dětské pohotovosti n dětské nemocnici Emanuel, kde také vyučoval studenty medicíny a obyvatele od roku 1988 až 1993.

Dr. Thomas je samozřejmě velice znalý v oblasti imunizace, vzhledem k jeho praxi jako praktikující dětský lékař a v současné době je jedním z mála skutečných certifikovaných členů z Americké pediatrické akademie, kteří bydlí ve státě Oregon. Dr. Thomas si udělal čas v jeho nabitém programu a objevil se minulý týden na jednání před Senátním výborem pro zdravotní péči v Oregonu, kvůli zákonu SB 442, napsaném oregonskou senátorkou a lékařkou Elizabeth Haywardovou, která usiluje o odstranění všech filozofických a náboženských výjimek před vakcinací ve státě Oregon.

Zde jeho připomínky a svědectví týkající se jeho obav z tohoto návrhu zákona:

Dr. Paul se na začátku zmíní, jak zákon SB 442 odstraní všechny filozofické a náboženské výjimky před očkováním, a to že jediná lékařská výjimka, která bude dovolena, bude jen pro „některé, předem vybrané poskytovatele zdravotní péče.“

Dr. říká: „ Je to výsměch.“

Dr. Paul pak uvedl, proč je tento návrh zákona taková parodie:

Je to velice silné. Je to velice důležité. Je to pro naše děti. Musíme naše děti chránit a zachovat si právo na svobodu a svobodnou volbu, zda necháme své děti očkovat, nebo ne.

Dr. Paul poté začal hovořit o tom, že zastupuje 11.000 pacientů a že k němu každý měsíc přichází 500 nových dětí, které čekají na jeho souhlas k očkování.

Také říká, že jeho povinnost jako lékaře je upozornit na rizika a přínosy každého lékařského zákroku, ale tento návrh zákona mu o tom informovat své pacienty znemožní.

Dále se Dr. Paul zaměřuje na vakcíny proti hepatitidě B, která se běžné dává novorozencům v nemocnicích. Uvádí, že množství hliníku obsaženého v této vakcíně je 10 až 15 krát vyšší, než je mez přípustná pro kojence.

Představil také každému členovi výboru informační leták, ukazující studie spojující toxicitu hliníku s poškozením mozku a autismem.

Norsko mělo jen 1 z 1000 případů autismu, zatímco USA jich měly 1 ze 100. Dr. Paul hledal rozdíly u novorozenců v pediatrické péči v USA a Norsku, a všiml si, že Norsko nedává svým novorozencům vakcínu proti Hepatitidě B, tak jak to dělá USA.

Dr. Paul poté učinil ohromující prohlášení, že ve své praxi má v současné době více než 1000 dětí ve věku nejméně 3 let, a nemá žádné nové případy autismu, zatímco na národní úrovni, jeho kolegové mají v pediatrické péči spektrum 1 z 50 dětí na autismus. Dr. Paul řekl Výboru, že můžeme výrazně snížit rychlost vývoje autismu, když pochopíme, že vyšší počet vakcín bude znamenat vyšší počet případů autistických dětí.

 

 

21centurywire/ Tomas Daleko

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*