Dr. Alan Sabrosky říká, že za útoky z 11. září stojí izraelský Mosad

Dr. Alan Sabrosky říká, že za útoky z 11. září stojí izraelský Mosad

11.9

Za útoky z 11.9.2001 stojí Izrael. To tvrdí bývalý ředitel školy amerických vojenských strategických studií, Alan Sabrosky, v rozhovoru pro internetové rádio American Free Press: „Existuje shoda mezi americkými zpravodajskými agenturami ve výkladu událostí z 11. září 2001 a totožnosti skutečného viníka,“ upozornil Antiwar.

Sabrosky dále uvádí: „V posledních několika týdnech jsem se zabýval s odborníky z vysoké školy vojenského velitelství americké námořní pěchoty, a shodli jsme se v jedné věci. Je zde 100% přesvědčení, že útoky 11. září byly provokativním činem, za kterým stojí Mosad.“

Podle odborníků, Izrael a americká židovská komunita, se snažili tlačit na Washington začít sérii válek proti nepřátelským režimům Izraele na Středním východě.

Počet lidí, kteří nevěří oficiální verzi neustále roste. V roce 2012, několik tisíc architektů podepsalo petici, kde ujišťovali, že jediným možným důvodem zhroucení dvou věží Světového obchodního centra v New Yorku, tak jak probíhalo, je možné pouze s použitím výbušnin uložených na nosných konstrukcích.

zdroj : svetkolemnas

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*