Dost lidí má vystaráno. Kdo uvítá kvóty pro imigranty?

Dost lidí má vystaráno. Kdo uvítá kvóty pro imigranty?

Konečně mi došlo, o co se tady vlastně jedná. Proč někteří politici propagují nutnost péče o uprchlíky. Je jedno, odkud pocházejí. Ono ani tak nejde o diktát EU. Ono jde hlavně o veliký kšeft – abych byl moderní – tedy o business. Vůbec totiž nejde o péči o uprchlíky, jedná se o péči o něčí peněženky.

Doposud u nás téměř žádné uprchlíky nemáme, a přesto se na „péči o ně“vydávají obrovské prostředky, ale již se nepublikuje komu a kolik.
Tak koukejte a divte se, jak se „vydělává“ :

uprchlici
Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč
Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč
Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč
InBáze 10 565 144,- Kč
Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč
Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč
Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč
META, o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč
Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč
Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč
MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč
Charita Česká republika (pozorovatel – nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)
Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno
Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč
AMIGA, z.s.(pozorovatel) nedohledáno
La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč
Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

Nevládní sdružení obdržela tedy nejméně částku přesahující přes půl miliardy korun. A to tady ještě téměř žádní uprchlíci nejsou. Dovedete si představit, kolik peněz z našich daní poteče do peněženek těch lidumilů a pravdoláskařů, kteří se již těší – až to skutečně nastane ???

 

Přišlo emailem

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Možná jsem se překoukla, ale kdo článek napsal a jaký má zdroj? Když mám něčemu věřit a v tématu se moc neorientuju, tak mě zajímá i toto. Díky

 • · Edit

  Zbyněk-to by mě tedy zajímalo,v čem jsou češi tak „úžasný“ národ????Já na nich nic úžasnýho teda nevidím-naopak

 • · Edit

  Reinhard Heydrich

  Nordického, germánského člověka přesvědčíte nebo zlomíte. Čecha, slovanského člověka, lze jen těžko přesvědčit, vždy se ohne, nikdy ho nezlomíte. A když ho přestanete ohýbat a pustíte jej, tu se zase vzpřímí, zase tu stojí a znovu je vám protivníkem. Z toho plyne závěr, že ho musíte pořád přitlačovat, aby musel být stále ohnut, aby poslouchal a tahal.

  Češi moji, už se konečně narovnejme a začněme jednat. Vždyt jsme tak úžasný národ. Co kdybychom založily stranu, do které by vstoupily uplně všichni co nejsou spokojeni s dnešní politickou situací a co jsou ochotní něco změnit a hlavně co chtějí lepší budoucnost pro naše děti. Nemohu říci o sobě, že jsem schopný něco změnit sám, ale věřím, že by naše společné úsilí přineslo českému národu konečně nějaké ovoce. Možná to bude někomu znít jako hloupost, ale za pokus to stojí nemyslíte? SCO@post.cz kdo bude chtít může napsat.

 • Kvótami jsou posedlí socani. Nyní vymysleli povinný podíl žen na kandidátních listinách. Co od takových politiků čekat? Udělají cokoliv, aby se o nich psalo. Takové politiky snadno zneužijí ti, kteří přerozdělují peníze pro sebe. Socani si myslí, že vládnou. Není tomu tak. Zaorálek je loutka USA, Sobotka se drží koryta za každou cenu – i za cenu, že skutečně vládne Babiš. Uvítám v politice lidi (ženy či muže, to je jedno), kteří se těmto politikům postaví a dají jim najevo jejich zbytečnost a škodlivost. Budeme-li volit takové politiky jako jsou tyto loutky, bude jen hůř. Nebojme se veřejně kritizovat EU a USA. Kdokoliv to dělá, je ihned zesměšňován. Používejme zdravý rozum a nenechme se zblbnout médii, která vlastní politici a která klesla na úroveň posledního bulváru.

 • Ze svých daní dáváme peníze mnoha zbytečným organizacím. Ty za naše peníze lobují u politiků a pak dostanou nové. Takový je systém přerozdělování. V rámci EU už je to v nepředstavitelných rozměrech. Ve prospěch potřebných jde naprosté minimum. Jen tolik, aby se existence organizace zdůvodnila. Hlavní funkce nevládních organizací jsou dvě: Vlivní politici si přes nastrčené figurky založí organizaci, kterou nemůže vláda kontrolovat. Nalijí do ní veřejné peníze, které pak z této organizace vytunelují ve svůj prospěch. Vedlejším produktem pak je nějaká konkrétní pomoc, která se patřičně zmedializuje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*