Doručovatel pizzy brutálně napaden mladistvými v pařížské čtvrti „bez zákona“

Doručovatel pizzy brutálně napaden mladistvými v pařížské čtvrti „bez zákona“

Doručovatele pizzy brutálně zbila skupina mladých mužů v pařížské čtvrti, která je podle zpráv označována za „bezprávnou“.

Zaměstnanec firmy Domino jménem Cheikh vezl pizzu v hodnotě přes 100 eur na adresu na avenue de Verdun, „citlivé čtvrti“ v 10. obvodu francouzského hlavního města.

„Citlivé“ regiony lze alternativně označit za de facto „no-go zóny“ kvůli velkému počtu migrantů a vysoké kriminalitě spolu se sníženou vymahatelností práva obecně.Cheikh říká, že jel na skútru na adresu, kde se setkal se zákazníkem, který řekl, že bude platit kartou.

Zatímco Cheikh vytahoval své zařízení pro platbu kartou, byl zezadu udeřen a sražen k zemi, kde se na něj vrhl dav mladých mužů.

„Svědci hasičům řekli, že tam bylo více než sedm lidí. Těmto mladým lidem bylo mezi 17 a 18 lety,“ řekl Cheikh televizi BFMTV. „Bylo to dobře naplánované, protože to objednali oni. A o 10 minut později dokonce zavolali zpátky, aby zjistili, kde je jejich objednávka.“

Doručovatel pizzy tvrdí, že během útoku upadl do bezvědomí.

Utrpěl vážná poranění obličeje a nyní má krční límec.

Podezřelí po incidentu pizzu ukradli.

„Avenue de Verdun, opravdu támhle… Nejsem první, komu se to stalo. Vypadá to tam jako svět bez zákona,“ řekl Cheikh.

„Někdy jsme vystrašení, ale myslíme si, že je to proto, že jsou opilí. Zašlo to příliš daleko.“

Nejnovější útok přichází uprostřed vášnivé debaty o násilných trestných činech a bezpráví spojených s masovou migrací a šířením islámu ve Francii.

Vojenští vůdci nedávno zveřejnili dva ostré dopisy, v nichž varují Macronovu vládu před hrozící „občanskou válkou“, nebudou-li přijata důrazná opatření k opětovnému získání kontroly nad společností, která se řítí do chaosu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Doručovatel pizzy brutálně napaden mladistvými v pařížské čtvrti „bez zákona“

  • · Edit

    Chtěli je tak je maji, no a ve finále starici vybojují ztracenou čest paříže a vyzenou tyhle obohocovace kam sluníčko nepali 😀

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*