Prosíme podpořte nás ( DONATE )

Prosíme pomozte zachovat tento portál, který je na finanční pomoci závislý. Nejsme dotováni žádnou organizací ani nikým jiným a jen tak si budeme moci zachovat nezávislost. Mnohokrát děkujeme za každý příspěvek!

 

 

Bankovní spojení 

Číslo účtu: 1216502012/3030
IBAN: CZ76 3030 0000 0012 1650 2012

 

BIC:AIRACZPP

Děkujeme za Vaši podporu !

donate

 

 • Pravidelně podporuji weby – AE News, Zvědavec, Pravý prostor, Šifra a případně další. Ale všechny tyto weby mi umožňují převzít od nich zajímavý článek a publikovat ho (samozřejmě s příslušným odkazem a jménem autora) na svém webu. Zato Vy jste „Svobodné noviny“, ale první co jste udělali bylo „svobodné“ vložení scriptu pro zákaz kliknutí pravým tlačítkem. Pochopil bych to možná, kdyby se jednalo o Vaše originál články. Ale z toho co publikujete je nejméně 70% převzatých článků od jiných autorů. Tak mně napište jediný důvod, proč bych měl sáhnout do peněženky a poslat 500.- pro podporu webu, který mi neumožní ani zkopírovat zajímavý odstavec z nějakého článku a uložit si ho do svého PC. I u mainstreamu, který všichni alternativci kritizují, jak je hrozně nesvobodný, si mohu např. odkaz na něco zajímavého zkopírovat a uložit do TXT souboru na svém PC, ale u Vás ne.

  Začněte se chovat jako „Svobodné“ noviny a možná Vám lidi tu podporu projeví. Přejí hezký den.

 • · Edit

  A to ja zase podporim a znam x dalsich co take. Bedo Hudecku radeji bez nastavit anal pornoherci Jandovi, to budou fak-news jak vysity.Ty melouchari starej.

 • Také musím souhlasit s Jakubem a Jiřím! Uživatelsky nepříjemné prostředí je omluvitelné, jiná věc je obsah vašich článků. (reps. složení redaktorů) Pokud dobře vím, tak návštěvnost nemáte zrovna nejlepší. Helo: ¨Svobodné noviny bez cenzury¨ opravdu výsměch! S úctou Béda Hudeček.

 • · Edit

  Dobrý den,
  jsem starší důchodkyně. Mám hodně přátel i na Slovensku, kterým bych ráda přeposílala Vaše zajímavé, aktuální články na e-mailovou adresu. Problém je, že mnozí starší lidi nechodí na Facebook, tudíž jim nemohu posílat Vaše informace. Děkuji za příp. radu.
  Ať se Vám daří, s pozdravem Mária

 • Děláte dobrou práci, informujete o pravdě, kterou chce západní koroporátní a psychopatický fašismus utajit, aby nás mohl zotročit. Daroval jsem. Hlavně nezapomeňte dávat zdroje do článku, ať si vše můžeme ověřit.

 • · Edit

  Jsou stránky, které se vám otevřou teprve po zaplacení z mobilního telefonu, např. autoškola. Snad by stálo za to, takové stránky pořídit, např. 90,- Kč/měs. Já bych se nebránila a zaplatila. Můžete vzít jed na to, že vám sem nepolezou přisprostlí jedinci, kteří každým svým jedovatým slovem otravují život ostatním čtenářům. Vždyť i nesouhlas se dá vyjádřit slušnou formou.

 • · Edit

  Vážení! Jsem důchodce a nemohu vám poslat 10 €. Pro mě je to dost peněz. Je to více než 6 přídavků od naší vlády. Podpořit vás mohu jen morálně. Píšete hezky, snad jen jedna věc se mi nelíbí. Jsou to pravopisné chyby. Např. před otazníkem se nepíše mezera! Články uložím do formátu .pdf a budu je posílat svým známým. S pozdravem Richard Paleček st.

 • tento server je placena antizapadni a hodne pruhledna proruska propaganda paaa:)

 • když chcete fakta, tak bohužel nemůžete sledovat mainstream ale takovéto servery

  snad se lidi probudí a budou schopni vnímat fakta ze všech stran a zbavovat se propagandy, nebýt na nikým závislý

 • Jsem spokojeny jak s obsahem tak i s vzhledem!!! Je potreba selský rozum a nadhled! A tyto a jim podobné jsou dostačující k tomu si vytvářet názor a přehled, když si spojíme skutecnosti z minulosti, současnosti a kam kdo směřuje a co se kde ve světě děje! Nejhorší je omezenost, krátkozrakost a nechuť či nevuli přijmout realitu! (Středověk: země je placatá)
  Nikdo není svatý, ale je otázka co je horší zlo!!!
  Všichni vojáci světa i organizace, politici, islámský stát, pravý sektor, atd., prostě ti co nepracují tak musí byt placeni někým kdo má na tom zájem aby to tak bylo a měli z toho následný profit! Nikdo nedělá zadarmo, protože z toho se nenají, nezaplatí oblečení, hypotéky, auta… Všechno je to byznys!! A proti tomu konkurovat či bojovat je nesmírně těžké!
  Všechno má jednoduchý zaklad nebo myšlenku, ale musí se to zkomplikovat aby to nebylo poznat! (KDO OVLÁDÁ INFORMACE JE PANEM SITUACE)
  Podpořím!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*