Prosíme podpořte nás ( DONATE )

Prosíme pomozte zachovat tento portál, který je na finanční pomoci závislý. Nejsme dotováni žádnou organizací ani nikým jiným a jen tak si budeme moci zachovat nezávislost. Mnohokrát děkujeme za každý příspěvek!

 

 

Bankovní spojení 

Číslo účtu: 1752756016/3030
 

 

BIC:AIRACZPP

Děkujeme za Vaši podporu !

donate

 

 • Zdravím všechny, kdo se nebojí říkat svůj názor. Považuji se občas za objektivního člověka; vzhledem k tomu, že hodně cestuju (hlavně pracovně) po světě, můžu leccos porovnat a hlavně si dělat rešerše z více zpravodajských zdrojů z různých koutů světa. Možná někdy v záchvatu rozumu dokážu pochopit i demokracii, i když je to velmi vzácné… :-))
  In medias res – váš server rozhodně podporuji, i když s některými názory se neztotožňuji. V dnešní době, myslím tím u nás a hlavně v mainstreamu ovládaném lidmi v pozadí, tudíž z toho vyplývajícím „objektivním zpravodajstvím“ ve státních médiích, je velmi těžké se orientovat a získat relevantní informace k tomu či onomu problému. Přesto situace není zoufalá (což dokázaly volby a volba prezidenta) a srovnávat nynější situaci s třicátými lety v Německu či sedmdesátými lety u nás je opravdu směšné (či k pláči) a soudný člověk s otevřenýma očima na to nemůže skočit. Mimochodem, pan Fendrych se svým posledním komentářem na netu k vládě a ministrům se myšlenkově a politicky definitivně postavil na stejnou úroveň, jakou kdysi neochvějně držel Jaroslav Kojzar v Rudém Právu. Držte se a pokračujte!!!

 • · Edit

  „svobodné noviny, bez cenzury“ to určitě, když vidím mizet některé komentáře (ty, které se k obsahu na těchto stránkách nevyjadřovali zrovna pozitivně)

 • · Edit

  A to ja zase podporim a znam x dalsich co take. Bedo Hudecku radeji bez nastavit anal pornoherci Jandovi, to budou fak-news jak vysity.Ty melouchari starej.

 • · Edit

  Dobrý den,
  jsem starší důchodkyně. Mám hodně přátel i na Slovensku, kterým bych ráda přeposílala Vaše zajímavé, aktuální články na e-mailovou adresu. Problém je, že mnozí starší lidi nechodí na Facebook, tudíž jim nemohu posílat Vaše informace. Děkuji za příp. radu.
  Ať se Vám daří, s pozdravem Mária

 • Děláte dobrou práci, informujete o pravdě, kterou chce západní koroporátní a psychopatický fašismus utajit, aby nás mohl zotročit. Daroval jsem. Hlavně nezapomeňte dávat zdroje do článku, ať si vše můžeme ověřit.

 • · Edit

  Jsou stránky, které se vám otevřou teprve po zaplacení z mobilního telefonu, např. autoškola. Snad by stálo za to, takové stránky pořídit, např. 90,- Kč/měs. Já bych se nebránila a zaplatila. Můžete vzít jed na to, že vám sem nepolezou přisprostlí jedinci, kteří každým svým jedovatým slovem otravují život ostatním čtenářům. Vždyť i nesouhlas se dá vyjádřit slušnou formou.

 • · Edit

  Vážení! Jsem důchodce a nemohu vám poslat 10 €. Pro mě je to dost peněz. Je to více než 6 přídavků od naší vlády. Podpořit vás mohu jen morálně. Píšete hezky, snad jen jedna věc se mi nelíbí. Jsou to pravopisné chyby. Např. před otazníkem se nepíše mezera! Články uložím do formátu .pdf a budu je posílat svým známým. S pozdravem Richard Paleček st.

 • tento server je placena antizapadni a hodne pruhledna proruska propaganda paaa:)

 • když chcete fakta, tak bohužel nemůžete sledovat mainstream ale takovéto servery

  snad se lidi probudí a budou schopni vnímat fakta ze všech stran a zbavovat se propagandy, nebýt na nikým závislý

 • Jsem spokojeny jak s obsahem tak i s vzhledem!!! Je potreba selský rozum a nadhled! A tyto a jim podobné jsou dostačující k tomu si vytvářet názor a přehled, když si spojíme skutecnosti z minulosti, současnosti a kam kdo směřuje a co se kde ve světě děje! Nejhorší je omezenost, krátkozrakost a nechuť či nevuli přijmout realitu! (Středověk: země je placatá)
  Nikdo není svatý, ale je otázka co je horší zlo!!!
  Všichni vojáci světa i organizace, politici, islámský stát, pravý sektor, atd., prostě ti co nepracují tak musí byt placeni někým kdo má na tom zájem aby to tak bylo a měli z toho následný profit! Nikdo nedělá zadarmo, protože z toho se nenají, nezaplatí oblečení, hypotéky, auta… Všechno je to byznys!! A proti tomu konkurovat či bojovat je nesmírně těžké!
  Všechno má jednoduchý zaklad nebo myšlenku, ale musí se to zkomplikovat aby to nebylo poznat! (KDO OVLÁDÁ INFORMACE JE PANEM SITUACE)
  Podpořím!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*