Donalde Trumpe, Jeďte jako dráha…

Donalde Trumpe, Jeďte jako dráha…

Toto bylo oblíbené rčení mého bývalého generálního ředitele, Václava Věnce (1931). S tím mě vysílal na nejrůznější úkoly nichž nejlukrativnější byl ten v Polsku. Za pracovníka z Německa platil tehdy polský Siemens (ZWUT) 1.000,.DM

Tedy jeden tisíc říšských marek za den a naše firma se asi se svou nabídkou trochu podbízela. Takže 800,- DM/Day? Nevím, ale v každém případě to byl lukrativní džob jak pro firmu, tak pro mě, kterému z toho nějaké drobky pod stůl spadly.

Ale, nehodlám řešit obchodní úspěchy Donalda Trumpa a Václava Věnce. Trump dozajista vydělal, vyjádřeno v absolutní hodnotě, více peněz než Věnec. Ale relativně na tom je Věnec lépe. Jako emigrant a americký občan sem přišel po revoluci s holou prdelí a vydělal stamilióny. V čistých, po zdanění.

Ovšem trumfovat či trumpovat se o to, kdo vydělal více peněz, je dětinské. Pouze vím, že pan Věnec jich měl dost i na to, aby si financoval mladou přítelkyni. V životě jsem ji neviděl, ale vím, co říkal kolega Smrček. Ten sice angličtinu vyučoval lépe než já, ale v telefonu byl často bezradný.

A kolega Smrček mi jednou hlásil, že se chystá moje mise do Chorvatska, abych přivezl Věncovu mladou přítelkyni. Co se týče řízení vozu, měl jsem důvěru vedení. Jezdil jsem v bývalém firemním BMW. Ale na doprovod dámy mi chtěli jako doprovod dát 80 letého Evžena.

A přesně, jako to říkal soudruh Gottwald, důvěřuj, ale prověřuj, jsem měl být pod dozorem, když to mladou dámu povezu domů. Já už sice také měl nalítáno, ale starého psa novým kouskům nenaučíš. A tímto „krátkým“ oslím můstkem jsme s dostali k tématu článku: DJT a ženy.

Slyšel jsem včera v televizi (na obrazovku nekoukám, koukám na PC), že Donald Trump „nemá úctu k ženám“, protože je vlastně považuje za kus nábytku nebo ještě něco horšího. Dřív se říkávalo „za zdroj rozkoše“, ale to se, myslím si, už tak nenosí.

Ano, američtí puritáni šli tak daleko, že předepisovali soulož pouze v nevzhledném jutovém pytli, ve kterém je žena zabalena od hlavy až k patě a ve kterém je prostřižen malý otvor, kterým má muž svoji splnit svoji úlohu oplodňovatele, i když z genderové hlediska to asi není příliš korektní.

To, že si dva lidé, ať jakéhokoli věku, vzhledu či pohlaví, poskytují rozkoš, tak na tom není nic špatného. A ani na 4% rozkoši ne. Jen je třeba vzít si vždy ten pršiplášt. Takže, ani to, že někdo chce někoho jako objekt rozkoše, není nic špatného.

A špatné není ani to, pokud si někdo někoho vezme z účelem reprezentace. Nechápu, proč ne. Ať má špičkový hokejista špičkovou modelku se špičkovým vzhledem. Na tom není vůbec nic špatného, i když to třeba nemusí klapnout. Ale může.

A pravým opakem toho je „pod leckterým ošklivým ksichtem nádherná kunda zahálí“. To je velká pravda. Dívky a ženy považované za ošklivé, bývají v posteli fantastické. Ale, když s nimi jdete na pivo, kamarádi se vám mohou smát.

Ostatně, z opačného gardu to říkala jedna zpěvačka, když se jí ptali, jaký je rozdíl mezi bubeníkem z kapely, se kterým se rozešla, a vibrátorem, který teď používá, řekla: V podstatě žádný, jenom s vibrátorem nemůžete jít na pivo. Ale, v kabelce by šlo i to, že?

Takže, Donald J. Trump je zcela normální, možná o něco lépe vybavený chlap. A když jsou chlapi spolu, vedou silné řeči. Tak třeba kamarád, Pavel Dusík, když se trochu napil, zpíval u nás na chalupě stále to odrhovačku: „Vom*dali, vom*dali na pavlači, naší Ančí, natěrači“. A co se stalo? Vůbec nic.

Takže žvásty o tom, jaký má DJT vztah k ženám, by bylo lepší nahradit otázkou, jaký vztah má Hillary Clinton k mužům?

Jednou jsem četl, že dcera Billa a Hillary Chelsea je vlastně produktem znásilnění. Že to zrovna není ten Hillary koníček. Ale že pro politickou kariéru je potřeba zatlouci vše.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*