Donald Trump bude skvělým partnerem Vladimíra Putina

Donald Trump bude skvělým partnerem Vladimíra Putina

Už asi tři roky je mi vyčítáno od Šafrů, Honzejků apod, že nenávidím Západ a chci jen na Východ…

No nic jiného mi nezbývalo. To bláto, které jsme tady zažívali, bylo děsivé. Samozřejmě, že Vladimír Putin má globální strategické myšlení, které zřejmě už nikdo jiný ve světové politice nemá a proto i zajišťuje Rusku postavení supervelmoci po boku USA, Číny.

Kdysi bylo mnoho bravurních západních politiků: Charles de Gaule, Francois Mitterand, Willy Brandt, Gerhard Schröder a můj vzor a miláček Němců Helmut Schmidt. Velké postavy mělo například i Rakousko : Bruno Kreisky, Franz Vranizky…

A potom nic… totální šeď. Blbečci…

Neřeším Mutti Merkel. Je vlastně šíleně trapné, že tato ženská bez vize, která umí dokonale jediné : trvat na všech hloupostech, které řekla by měla být výkvětem Západu. Ona je ztělesněním úpadku Západu..

Já za svou osobu jsem nesmírně rád, že Vladimír dostal v USA v podobě Donalda rovnocenného partnera…

Nejde jenom o toto letadlo, Air Force One, které odmítla jako předražené…

Téměř dokonalé je, jakou rozehrává pokerovou hru návštěv cizích představitelů v Bílém domě. Volal s Merkelovou, ale když ta ženská prohlásila neskutečně šroubovanou řeč o lidských právech, hodnotách…. atd., trvající 5 minut, nepozval ji. Jen mohla žblebtnout, že se – jak doufá – setkají na G 20 v létě (až!!!) v Hamburgu. Pozval Putina a dal mu volnou ruku k dokončení osvobození Aleppa od teroristů a úkol jistě bude splněn, pozval Orbána a Zemana a nepozval žádného dalšího z evropských představitelů. Na hysterické výkřiky Stoltenberga (generální tajemník NATO) vůbec nereagoval…

Porošenko se marně k němu pokouší dostat už rok.

Podporuje Asada, podporuje na Blízkém Východě Rusko…

Svět se vrací k vyváženému normálu a věřme i k míru…

A protože mu fakt nejde o prachy a lacinou prestiž, odmítl dodávku nového AIR Force One..

Bude to možná nejlepší prezident v novodobé historii USA…

V to, v co jsem od majdanu věřil, se naplňuje…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Donald Trump bude skvělým partnerem Vladimíra Putina

  • Pokud se CIA nepodaří zlomit volitele, aby ve formální volbě nevolili Trumpa, bude další postup á la Kennedy. V USA přijde hodně lidí o moc a peníze, pokud Trump splní část svých slibů. Myslím, že ho donutí poslouchat nebo ho zlikvidují. Pokud těmto snahám Trump odolá, bude na světě mír a nejdůležitějšími příjmy USA nebudou příjmy z prodeje zbraní, které nikdo nechce. USA nebudou potřebovat vyvolávat války, protože budou pragmaticky obchodovat v jiných oblastech. Nyní je období, kdy se to láme. Mocní zbrojaři a tajné služby buď rozpoutají třetí světovou válku, nebo půjdou od válu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*