Dominik Feri – to je již hodně silné kafe

Dominik Feri – to je již hodně silné kafe

Dominik Feri – to je již hodně silné kafe, silná muslimská komunita si ho zvolila za starostu a tímto zatnutím drápků už je tady máme,začínají se zabydlovat a prvé město je na odpis!

Dobře nakročeno má malá vesnička, středisková Lukavec u Hořic v Podkrkonoší, kam má na pozvání Dominik Feri zavítat a poklepat na základní kámen budoucich rodinných domů z Arabské komunity.

Zakrátko zde vyroste na již koupených parcelách občanů z Dubaje a Arabských Emirátů šest nových rodinných domů.  A jistě přibudou i další. Místa je tu dost a za prachy se dá prodat i vlastní máma.

Dominik Feri je poloviční Etiopan …, (matka Češka cikánka a otec Etiopan) stal se radním v muslimském českém městě, tedy v Teplicích, je hlasitým vítačem milých muslimských přistěhovalců, považuje se za nejchytřejšího a chtěl by nám diktovat, co smíme a co nesmíme.

Vždyť ho do své strany dosadil sám největší z největších šmejdů Míra Kalousků a navíc na to Feri má zkušenosti a věk. Je mu sice 21 let. Ale hlavně ta hlava, ta velká hlava. Tam asi bude rozumu!

Z redakční pošty
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Dlouho nebyla žádná světová válka. Tohle je obsazení Evropy za bílého dne a mladí se v tom nedokáží zorientovat. Žijí z toho, co tady po 2. světové válce vybudovali jejich dědové a otcové. Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale je jich rozhodně většina. Netvrdím, že to bude zítra, ale jednou někdo zavelí a nastane noc dlouhých nožů, jak si to přál Mirek Topolánek. Podívejte se prosím na globus, jak je velká Evropa. To zase nebude taková tragédie, když ji vymažeme ze světa a připojíme jako další stát USA? Jen přemýšlím, kdo na ty nemakačenko, kteří se sem hrnou, bude jednou vydělávat. Nejspíše to tu rozflákají, jako u sebe doma. Dá se ještě tomu zabránit? Myslím, že ne. Málo kdo tomuto scénáři věří a pak už bude pozdě.

  • Piráti vlastně zmátli mnoho mladých lidí j svým názvem, které jakoby rebeluje, ale tato strana je zaštítěna muslimskými vůdci, myslím tím evropské vůdce a tato odnož jsou poskokem a vykonavatelem importu nepřizpůsobivého muslimského etnika. A Feri to je tragedie sama. Bohužel mládež vlivem už své prodělané agitky ve škole ještě mnohdy není schopna posoudit co je to za hrůzu tito představitele. Až na to přijdou může už být pozdě.

  • Éra nevyhlášené soutěže voličů o to, kdo zvolí nejhloupějšího politika skončila. Nyní se voliči baví tím, kdo zvolí nejhorší zjev. Kalousek zkusil, kam až může zajít a dal na kandidátku člověka, kterého by normální volič nevolil. Málem to stálo TOPku odchod na smetiště dějin mimo PSP. Tyto pokusy na voličích jsou signály, že příště zkusí něco horšího. Volme hlavou a takoví politici nám vládnout nebudou.

  • Jsem asi konzervativni a stary, nehodim se uz do tohoto povolebniho sveta. Nam vstepovali jine hodnoty, nez mit outfit jako indian a African jako tito dva radoby politici tady na fotce. Jejich outfit je jim zrejme velice dulezity, kdyz jinak v hlave toho moc neni, musi to mit na hlave. Oba jsou vitaci Muslimu, co vsechno vedi lepe nez my se strizlivym outfitem, jak rikaji. Ptam se, kdo tyhle exoty muze volit s jejich nazory a jejich outfitem? Nejsou produktem ceske recese, ktera stavi srandu a skodolibost na prvni misto? Je-li tomu tak, pak si kalime do hnizda a muze to mit spatne nasledky. To si ovsem jejich volici asi nepripusti…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*