„Dokonce i uprchlíci s vysokoškolským vzděláním mají IQ přibližně jen 93“

„Dokonce i uprchlíci s vysokoškolským vzděláním mají IQ přibližně jen 93“

EU a média hlavního proudu nám tvrdí, že Evropa potřebuje kvůli stárnutí obyvatelstva migranty k omlazení své pracovní síly.               

Pokud by bylo jejich tvrzení správné, výsledky migrační krize by byly skvělé: Stovky tisíc migrantů by již měly být zaměstnány.

Mnoho migrantů nemá dovednosti potřebné ke konkurování moderní evropské pracovní síle.

Realita je však zcela odlišná. Například v Německu, Švýcarsku a Nizozemsku je 80 až 99 procent migrantů nezaměstnaných po více než jednom roce.

Mnoho migrantů nemá dovednosti potřebné ke konkurování moderní evropské pracovní síle. Ale podle profesora Rindermanna z německé Chemnitzské univerzity je také problém s inteligencí.

Profesor psychologie Heiner Rindermann již vyvolal menší spor, když v říjnu 2015 uvedl, že uprchlíci (migranti) mají nižší průměrnou inteligenci než Němci a doložil pro své tvrzení důkazy.Podle jeho studie měli uprchlíci s vysokoškolským vzděláním v matematických a abstraktních úkolech průměrné IQ 93, což je stejná úroveň dovedností jako domácí studenti střední školy.

V důsledku toho profesor Rindermann napsal pro německý časopis Focus:

„Většina přistěhovalců z jihovýchodní Evropy, Středního východu a Afriky nemá vysoký kvalifikační profil.“

Rindermann dále uvedl, že často citovaný „jazykový problém“ je jen částečně zodpovědný za tento nesoulad a důležitější jsou slabiny základních dovedností. Profesor dodal, že problém je zhoršován kvůli „častějším sňatkům mezi pokrevními příbuznými (tj. sňatky prvních bratranců) v muslimských komunitách a v Africe.“

„Tito lidé budou zvládat technickou a kulturní složitost moderní země méně úspěšně a riskují, že budou dělat v každodenním životě kognitivní chyby,“ uzavřel Rindermann.

Průměrné národní IQ podle IQ and Global Inequality (2002) / IQ-Research
Průměrné národní IQ podle IQ and Global Inequality (2002) / IQ-Research

(Ilustrační obrázek Foto: AP Photo/Petros Giannakouris)


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “„Dokonce i uprchlíci s vysokoškolským vzděláním mají IQ přibližně jen 93“

  • · Edit

    V Africe jsem párkrát byl a mohu potvrdit,že s IQ to tam je hodně bídné. Schopnost zaparkovat velblouda u palmy a ošukat kozu…na to vlastně žádné IQ nepotřebujete.

  • V kazde zemi se hodnoti vzdelani scela jinak a nelze tedy slucovat ani porovnavat jejich VS s nasi. Ostatne kdyz na to koukam brzo nase VS budou na jejich urovni. A jak to udelaji? Proste nase VS v IQ na ne pockaji. Krome toho to procento jsem cetl jinde o 15% mensi. Tak zrejme prekopirovavanim se toto cislo zvetsuje a zacinam pochybovat ze je to procento IQ ale pocitadlo navstovenych stranek.

  • To že do Evropy jsou agitování islámisté s nízkým IQ, ale hlavně líní nemakačenkové Někdo jim slíbil, že zde padají pečení holubi do huby a že oni zde dostanou dům, byt atd, , Odkud každý ten ekonomický chudák dostal to značkové oblečení, každý drží v ruce mobil a jak se někam dostanou do země zaslíbené tak se nehnou. Ještě větší vina tohoto přílivu migrantů leží na těch, kteří je sem záměrně nahánějí pomocí peněz a slibů. Komu to vyhovuje a kdo to je ? No přeci ti. kteří chtějí nastolit NWO a lidí je moc. Oni potřebují pár otroků ne příliš chytrých a tak doufají, že obyvatelé se trochu promísí klesne IQ a pak se navzájem budou vybíjet což vyhovuje opět strůjcům NWO. Je to dlouholetý plán a zatím se daří především díky vůdkyni Merkel a dalších zrádcovských individuí.

  • Aby do Evropy přišli 3 migranti, kteří budou pracovat a budou přínosem pro ekonomiku, musí jich přijít celkem 100. Těch 97 bude stále na dávkách. Člověk nemusí být ekonom aby pochopil, že se o obohacení pracovního trhu nedá vůbec hovořit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*