Dobrovolně vyhyneme, nebo se necháme vystěhovat, nebo si necháme vyvolat válku o přežití?

Dobrovolně vyhyneme, nebo se necháme vystěhovat, nebo si necháme vyvolat válku o přežití?

Proč vedení EU, někteří lidé a někteří politici chtějí vytvořit prostředí pro tyto otázky?

Smečka
Slovo  smečka je jeden z výrazů, jímž označujeme skupinu  šelem stejného druhu, obývajících určité území a vzájemně spolupracujících za účelem přežití.
Zdroj (krom jiných)
Nelze si nalhávat, že jsme něco víc. Jsme součástí planety a jako pro každý jiný živočišný druh pro nás platí stejná pravidla. Co je při pohledu z Mléčné dráhy na zem jeden člověk?
Velikost smečky vs teritorium: 
 

 Počet jedinců ve smečce a prostor, který poskytuje území pro život a zdroje (potravy aj.) odpovídá potřebám. = smečka si v klidu žije.

Smečka se rozroste a zvedne se počet jedinců. = Několik jedinců musí opustit smečku a nebo je nutno zvětšit teritorium. (Pojedeme na Mars my, nebo Afričani) Pokud se smečka bude dále množit stejným tempem, tak se situace opakuje. Pokud se vystěhovaní jedinci budou množit v novém teritoriu stejně, problém se opakuje. Jak prosté.

Argument: Evropané mají menší porodnost a je jich čím dál tím méně. Proto mají prostor pro vystěhované jedince z vedlejší smečky. To je sice pravda, ale logicky z toho plyne, že postupně Evropané vymřou a budou nahrazeni.

uprchlici 30

Porodnost.

Filozofie Islámu, kdy žena rodí děti, stará se o rodinu a muž je nadřazen je zastaralá ideologie, kterou vyvinutější civilizace už potlačila. Jednak proto aby žena nebyla diskriminována, ale hlavně proto, že to již není nutné pro zajištění druhu. Snížili jsme úmrtnost a úspěšně umíme potomky přivézt v dospělost. Nejsme loveni, nejsme potravou, umíme se léčit a rizika úmrtí jsme docela dobře eliminovali. Proto jediné co dokáže snížit velikost smečky je nějaký „mor“, nebo že se vybijeme sami. Zvýšená porodnost tedy vede pouze a jenom k problému příliš velké smečky.

Závěr je jednoduchý. Logicky z toho vyplývá, že tato zvýšená porodnost v Islámu povede k likvidaci jiných kultur. Potom od toho upustí, nebo se bude provádět migraci do vesmíru, nebo se začnou vybíjet vzájemně.

Buď je to účel – převálcovat jiné kultury a nebo je to nižší stupeň inteligence. Moje domněnka.  Evropané přemýšlí dopředu a z tohoto uvažování vzniká menší porodnost. (Budeme mít kde bydlet? Budeme mít co jíst? Budeme mít čas na výchovu při práci? Vydělám dost peněz, abych uživil ženu na mateřské? A když ne, bude mít stát dost peněz a chuť ženě pomoci?) Zatímco Afričani nemají co jíst, nemají kde bydlet a klidně plodí jedno dítě za druhým. Takže jak jsem napsal. Buď je to účel, nebo totální nezodpovědnost rodičů.

Začlenění do společnosti

Budeme optimisté. Přijdou, začnou pracovat, sníží porodnost (tohle nepůjde bez odstranění nadřazenosti muže a ještě pár prvků Islámu, protože s pocitem nadřazenosti si bude chtít užívat vždy a kdekoliv ho napadne) a vyrovnají velikost smečky v EU. (Bohužel v tento scénář nevěřím, ale budiž). Zůstává ale nevyřešen problém v Africe a tak rok co rok budou proudit vystěhovaní jedinci z vedlejší smečky. Z toho logicky opět vyplývá likvidace naší rasy, protože nás Afričani postupem času spolknou a v Evropě budou černí obyvatelé.

V tuto chvíli ale začlenění není možné. Máme asi 0,5 mil. nezaměstnaných a nedokážeme těmto lidem zajistit práci. A to jsou lidé se vzděláním a se znalostí jazyka. Není jediný důvod si myslet, že bychom dokázali Afričany zaměstnat, když nedokážeme zaměstnat vlastní.

Spokojenost

Tito lidé se začnou živit nelegálně a pak se srovnají s většinovou společností. Budou mít kde bydlet, budou mít na jídlo, oblečení, auto atd.

Nebo budou na podpoře a my je budeme živit. Přesto vyleze napovrch nespokojenost, když uvidí, co mají ostatní a oni ne. To je přirozená vlastnost. Bez práce, na ubytovně 5-ti členná rodina, která baští suchý rohlíky = začne se zlobit.

Navíc jim tu bude chybět jejich kultura. Islám, mešity, halal jídlo atd. Další důvod k nespokojenosti.

Přijetí uprchlíků, migrantů z důvodu vyrovnání velikost smečky je naprosto nesmyslný a dokud budeme mít vlastní nezaměstnané, tak je to absolutní hloupost.

Válka

Musíme pomáhat každému člověku, který je v nouzi. Který si chce migrací zachránit život. Řekl bych, že toto je pravidlo, které bychom měli všichni dodržovat a budeme lepší lidmi. Ovšem v tomto případě to vidím jinak. Klidně bych osobně pomohl ženě s dětmi, aby se vyhnuli utrpení. (sice bych měl podmínku vzdát se Islámu, ale to je nepodstatné).

Argumenty: Chudáci prchají před válkou a musíme jim pomoci jsou trochu zcestné. I když jsme jim to tam zničili (NATO).

Pokud vznikne skupina lidí (IS), která začne páchat zlo, tak se musí zastavit. Kdo ji zastaví, když muži prchají? Ženy s dětmi tam zůstanou na pospas. Část mužů se k IS přidá a další část prchne. Takhle se ta skupina nezastaví. Co kdyby ta skupina vznikla tady. Taky utečeme a necháme jí to zde jako dárek?

Prchají ženy a děti = pomoct jim

Prchají všichni, ale nikdo nepožádá o pomoc s IS = to je špatně

Prchají pouze muži = totálně špatně

Požádají o pomoc = ano pomůžeme. Tuto variantu si dovedu představit. „Prosím schovejte mne chvilku u Vás a prosím pomozte nám zničit IS. Chci se vrátit domů až tam IS nebude.“

Důvod migrace

Na závěr si to shrnu.

– přelidnění. Příjem nic neřeší a je to naše sebevražda

– útěk před válkou. Příjem nic neřeší, pokud nechtějí zastavit IS. Ti migranti a jejich státy musí požádat o pomoc s IS a ti muži musí bojovat a ne utíkat. Ženy a děti schovat do bezpečí. Po porážce IS musí domů.

–  za lepším životem. Pokud je toto důvod, tak přeci není naše povinnost je přijmout. Ano, nabídneme život u nás, ale pouze těm, které si vybereme. Kteří budou pro nás přínosem. Ale znova musím připomenout 0,5 mil. našich nezaměstnaných.

– invaze. To je podle mne to co se děje. A tady je víc možností.

1. Vy jste nám to u nás doma rozmlátili a my vám to nyní rozmlátíme u Vás

2. Příprava na útok od IS a snaha Islámu ovládnout Evropu.

3. Uměle podporováno s účelem vyvolat v Evropě válku.

Konspirace

To že jsem blázen, ještě neznamená, že to nemůže být pravda. Ale bod 3 mi vypadá velice reálný.

Pro zisk potřebuji odbyt. Co když ho nemám? Musím si ho vytvořit. Vidíme to dnes a denně. (Třeba ve vedlejší vsi) Koupím konkurenci a zničím ji. Najednou jsou zákazníci moji. 

Potřebuji prodávat auta, ale všichni už auto mají. Tak vyrobím auto tak, aby se po záruce začlo kazit. Díly vyrobím s životností na 5 let. (To je již také běžná praxe všude možně). Zákazník si kupuje nové, nebo kupuje díly.

A ze všeho nejlepší kšeft je válka. Jak ve zbrojení, tak v následné obnově zničeného. „Chci vám postavit dům. Jo vy už ho máte. No nic, tak vám ho vyhodím do vzduchu a pak vám postavím nový.“ Opět ten příklad se nesmí brát doslova, ale globálně to tak funguje.

USA to tam vybombarduje. Potřebuje tam zdroje a poslušnou vládu. Vytvoří IS a nyní ho na oko ničí, ale ve skutečnosti tajně podporuje. Vyvolá vlnu migrace do Evropy, která zde vytvoří bojiště. Vzápětí nám vesele pomůže vyhrát válku, zničí IS a jako anděl nám pomůže s obnovou zničeného. Tím dojde k prodeji našich posledních zbytků. Neuvěřitelný vojenský trh a neuvěřitelný trh pro obnovu zničeného.

Krásná to konspiračka. Ale jak říkám. To že jsem blázen ještě neznamená, že to není pravda.  

Závěr

Ať se na to podívám z jakéhokoliv úhlu, tak příjem uprchlíků je naprostá sebevražda a ti co to podporují jsou buď zaprodaní, nebo totální blázni.

A kdo a jak to zastaví? Mě napadá jediné a to spousty lidí pojmenuje diktaturou. Postavit Islám mimo zákon, tak jako nacismus. Aspoň do té doby, dokud z něho nezmizí násilí a diskriminace žen.

 

Blog autora http://jiricasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Grilování Jourové

Grilování Jourové

Agentuře Wild Duck [WD] se podařilo zajistit a přeložit přímý zápis „grilování“ naší EU občanky…

Komentář “Dobrovolně vyhyneme, nebo se necháme vystěhovat, nebo si necháme vyvolat válku o přežití?

  • Výstižný článek, plně souhlasím. Ale jak se říká, nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Mám docela dost obavy, že to všechno je součástí nějakého absurdního plánu oněch úzkých skupin ohledně budoucího uspořádání světa.
    Dost se toho píše o Evropě v souvislosti s válečným konfliktem mezi jadernými mocnostmi. Bílá rasa se špatně ovládá, na to je moc inteligentní. Zdejší nerostné bohatství už taky nic moc, takže kdoví, jestli třeba nemají být zabity dvě pomyslné mouchy jednou ranou. Jde jen o správné načasování. Oni to mají promyšlené, to jenom my tady jsme nejednotní a z větší části blbí. No modlím se, ač to moc neovládám, aby zvítězil zdravý rozum a byl zachován mír. Pro náš „starý kontinent“ by byla jistá šance v novém uspořádání, třeba v euroasijském svazu, ale to se bude muset stát ještě mnoho zlého, než k takovému kroku všichni dospějeme.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*