Dobré jitro Evropo!

Dobré jitro Evropo!

Při sametu jsme si zdřímli a nějak se nám nechce vstávat. A ona tak nějak usnula i Evropa.

Cíl byl jasný. Likvidace totalitního režimu. To se účelově přeložilo do definice – likvidace socialismu. Tak nám to tu samet nabídl a my na to za jásotu vlítli. No a pak jsme si po té šichtě přehazování demokracie za socialismus, museli trochu dáchnout.

To že jsme to v tom tempu přehazování drobátko přehnali, tak na to se až tak nehledí. Tudíž se v té euforii stalo, že jsme házeli zpět, co už se vyhodilo, občas se nabralo z jiné kupy a šup tam i s tím, co tu nikdo nechtěl. Kdo neposlouchal a neházel dostatečně rychle a hodně, tak byl ihned nazván bolševikem a kolaborantem, který nemá ve svobodné demokracii co pohledávat. Hlavně když to má spád, na přemýšlení není čas, protože nechceme, aby nám západ ujel. Ještě když už víme, že za dva roky ho doženeme.

A tak od té slavné doby pospáváme a v hlavě nám utkvělo jediné a to likvidace všech těch levičáckých struktur. Mladý jsou v tom vychováváni ve škole i v médiích a my tak můžeme poklidně klinbat.

Konečně jsme dosáhli na mýtus zvaný západ a ve svých snech jsme viděli, jak nám sem proudí to množství nepřeberných vymožeností a zázraků. Abychom tomu dali opět správný spád, tak jsme okamžitě naskočili do všech západních spolků a mohli jsme tak o to více hrději spát. Zem zaplavil nový vysněný idol – idol západu – USA.

A tak nám ten boj proti levému totalitnímu systému v některých oblastech vyrostl a my spíme a nevidíme.
Na Ukrajině se vyzdvihuje Banderovský odboj a fašistické spolky a my nevidíme. Nevidíme, protože se nám právě zdá o krásách západu a likvidaci toho starého, co nás jen ničilo.


V OSN se hlasuje proti glorifikaci (oslavě) fašismu. USA, Kanada a Ukrajina jsou proti. 59 státu se hlasování zdrželo (mezi nimi i naše republika a státy EU). Ostatních 129 států hlasovalo pro. A my v klidu pospáváme a nevidíme. Nevidí a neslyší ani naše média.

fasisti

A tak se nám tu nějak připravuje orná půda pro fašizaci Evropy, ale není důvod se budit, když je to vlastně nejúčinnější boj proti té shnilé levici.

A tak se ptám, jestli soudruzi ze západu někde neudělali chybu? Ale ihned si mohu odpovědět, že neudělali. Oni to totiž tak plánovali. A naše zpřeházená demokracie a blažený polospánek, jim v tom zázračně pomáhají.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://tomasgroh.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články