Do zbraně !!!

Do zbraně !!!

„Situace je vážná, nikoli však zoufalá“ – tak zní název starší bláznivé francouzské ko­medie, který jsem si vypůjčil pro úvod mé glosy. Bohužel však v Evropě nejde o komedii, ale o drama.

Invaze nepřátelských a se západoevropskými kulturními principy neslučitelných hord útočníků na území Evropy pokračuje – ale panstvo na palubě evropského Titaniku dále tančí. A pokud zrovna netančí, tak sepisuje petice, v nichž již značně znepokojenou veřejnost ohlupuje frázemi, že se v podstatě nic tak hrozného neděje a že pomoc „bližním“ v nouzi je z morálního hlediska povinná. Někteří vrcholní představitelé EU již dokonce názorovým protivníkům vyhrožují sankcemi!

Uvědomíme-li si však, že jen Turecku a v Libyi je prý připraveno k nalodění už více než dvaapůl miliónu dal­ších, nikým nezvaných návštěvníků, nelze situaci popsat jinak, než jako skutečnou invazi ohrožující samotnou existenci právních států v Evropě.

Je s podivem, že ve svých domovech se docela úspěšně bráníme i invazi v podstatě téměř neškodných mravenců Faraónů, ale k mnohonásobně nebezpečnějšímu náporu per­spektivních „škůdců“ schopných zásadním způsobem ohrožovat naše životy i ekonomiku státu zůstáváme prakticky lhostejní.

ceska republika

Politické vedení České republiky nás bezostyšně každý den stále více zadlužuje. Spousta čes­kých občanů – zejména důchodců – již dnes žije na hranici bídy, a my si za těchto okolností budeme za nezanedbatelný úrok půjčovat další desítky miliard, abychom za ně živili naše budoucí nepřátele?

Blbost !!!

Každá masová invaze je nepřátelským, vojenským aktem, takže válka již začala. Zatím bez výstřelů, protože se nebráníme. Ale čas skutečně „horké občanské války“ v Evropě se blíží.

I když to nyní vypadá, že k nám „prchající útočníci“ ani nechtějí, je jen otázkou času, kdy je dnešní cílové země začnou vytlačovat zpět, tedy i na naše území. A pak i nás přejde „sranda“.

Doufám, že všem světaznalým lidem je jasné, že nám za této situace naše armáda a policie nepomohou. Ale ještě máme šanci a i trochu času se pokusit o svépomoc. Vyzývám tímto co nejvíce našich bezúhonných občanů, aby požádali o vydání zbrojního průkazu a po jeho získání si pořídili zbraň a střelivo. Celkové náklady v základní úrovni nepřekročí šest tisíc korun.

Nedojde-li k ohrožení životů nás a našich nejbližších nikdy, můžeme radostně zavolat „hurá“ a občas si pro udržení „střelecké kondice“ zajít na sportovní střelnici. Kdyby však naše situace začala být skutečně zoufalá, pak se proti mačetám útočníků nebudeme muset bránit jen tyčkou od vítacího mávátka.

 

 

Václav Husák

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*