Do stávky se zapojí 100 škol

Do stávky se zapojí 100 škol

Praha – Do výstražné stávky na obranu společenských a ústavních hodnot se ve čtvrtek zapojí studenti z více než stovky vysokých a středních škol.

V poledne vyjdou ze školních budov, aby dali najevo nesouhlas s přístupem nejvyšších politických činitelů k ústavě. V některých městech se konají také shromáždění, happeningy či diskuse. Akci vyhlásili před týdnem studenti DAMU. Připojí se k nim jejich kolegové na většině vysokých škol v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Českých Budějovicích a dalších univerzitních městech. (čtk)

Student: „Paráda, tak zase se na jednu vyučovací hodinu ulejeme!“

Učitel: „Konečně si po obědě budu mít čas vypít v klidu kafe!“

foto textu sdělení z 14. 3. 2018 v novinách Deník

Může mi někdo vysvětlit, jak je naše ústava v tento moment konkrétně porušována a jak se to hodlá prezentovat třeba středoškolákům? Jako bývalou učitelku mne to hodně zajímá!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Do stávky se zapojí 100 škol

  • · Edit

    Aha, tak socialisticky spořádaně naženeme do „protestů proti ohrožení ústavy“ ty, kteří sice ústavu sami neznají, ale nechají se klidně zmanipulovat. To je hezký příklad, jak si duchem chudá idologizovaná levice představuje demokracii a pluralitu. Kdepak se to naučili? Nejspíš u stejných demokratů v Německu nebo v USA.

  • To je zneužití studentů a žáků k politickým účelům. Určitá skupina nemůže vydýchat a uznat, že byl zvolen Zeman a chce destabilizovat vládu . Je to podobné jako na Slovensku tam, ale k tomu byla nutná vražda. Žákům je politika v tomto věku úplně jedno. Oni vítají, že budou mít volno a bude sranda půjdou se vykřičet. Ale kdo se za tyto studenty schovává ? Kdo to organizuje souběžně v několika městech protesty ? Kdo z toho těží a sprostě politicky agituje a zneužívá tak de facto nevědomé? Kdo připravuje cedule ? Kdo to vše koordinuje. Chceme mít v republice pokoj a ne , aby zde byl vyvoláván Majdan. Kdo z toho má prospěch, toho suďme. Studenti vycházejí záměrně ze škol hloupější než před rokem 89 a opět komu to slouží ? A jestli pak někdo vysvětlí a připomene výročí okupace Československa ? To se jim do krámu nehodí, protože jsou
    i sami pomatení a dějiny asi neznají a nebo je záměrně překrucují.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*