Do roku 2080 budou Italové ve vlastní zemi menšinou

Do roku 2080 budou Italové ve vlastní zemi menšinou

Do roku 2080 budou Italové ve vlastní zemi menšinou, odhalil globální think-tank Gefira.

Ačkoli oficiální údaje ukazují, že populace Itálie až do roku 2015 rostla a podle projekce Eurostatu se v příštích desetiletích stabilizuje, počet domorodých obyvatel se ohromujícím způsobem snižuje: každoročně o čtvrt miliónu a tento pokles bude zrychlovat. To znamená, že předpokládaného demografického růstu lze dosáhnout pouze masovou migrací z Afriky a Střední Asie. V současné době je většina migrantů v Itálii z Rumunska, ale toto číslo rychle klesá. Z dalších evropských států bude čím dál méně a méně migrace kvůli tomu, že všechny evropské národy jsou v dramatickém demografickém poklesu a vzhledem k prodloužené italské hospodářské krizi země není hlavním cílem pro lidi z jiných evropských zemí.

Je-li oficiální prognóza Eurostatu správná, pak do 60 let, s ohledem na současné tempo migrace možná dříve, bude 50% italských obyvatel mít africký nebo asijský původ. Údaje, které odhalil náš demografický výzkumný tým, nejsou zdaleka jedinečné a vládní statistiky mají stejná čísla. Nejen, že to italské a evropské úřady vědí, ale zdá se, že uskutečňují program na obnovu obyvatelstva v takovém monumentálním měřítku.Italská míra plodnosti (domorodých a naturalizovaných žen), tj. počet dětí na jednu ženu, je 1,34, což je mnohem méně než je úroveň nahrazení 2,1. Totéž platí pro celý evropský kontinent. V tomto ohledu Evropa připomíná Japonsko. Rozdíl však spočívá v tom, že zatímco japonské orgány očekávají, že do konce tohoto století populace země klesne o ohromujících 60%, evropské úřady předpovídají růst populace. Proč je tomu tak? Odpověď je jednoduchá. Evropští vůdci se rozhodli nahradit své národy přistěhovalci, zatímco Japonci ne. Tokijské úřady odmítají nahradit své obyvatele cizinci, protože dobře vědí, že z dlouhodobého hlediska by takový krok znamenal konec japonské existence.

italska populace

Bez dramatické změny v postoji k rodinnému životu a reprodukci v západní společnosti se míra plodnosti domorodých Evropanů nezvýší.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*