Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.Vážení a milí čtenáři. Pojem řízené promořování společnosti je velmi zavádějícím pojmem, který dává poměrně velký prostor ke zneužití ve smyslu zabíjení a bude velice obtížně prokazatelný. Ani ten nejlepší prognostik není schopen predikovat vývoj takového postupu, natož jeho dopady do společnosti. Jisté je však to, že by tento postup byl vykoupen smrtí lidí starších šedesáti let a lidí chronicky nemocných a to bez ohledu na věk. Z čeho dovozuji svůj názor?? Koronavir je prakticky běžný vir se kterým lidstvo žije už dávno. Ve značné míře jsou jeho nositeli malé děti. Všechny ty rýmyčky, nachlazení, či kašlíky jsou často způsobovány právě koronaviry, kterých je celá škála. Proto dětský organismus vykazuje poměrně slušnou úroveň imunity. Díky tomuto jsou tedy do značné míry chráněni i rodiče těchto malých dětí, neboť ze zkušeností víme, že když dítě přinese ze školky rýmu, tak obyčejně nakazí celou rodinu, čímž se oněch rodičů posiluje imunitní systém. Čím je však člověk starší a postupně slábne i kontakt s malými dětmi, tak přímou úměrou klesá úroveň imunity na koronaviry. Lze tedy říci, že už u lidí nad 50 let stoupá možnost nakažení se. To je příroda.

U současného COVID 19 je to však trochu jinak a neznáme zcela přesně jeho chování, natož léčbu. Virus COVID 19 je především zvláštní tím, že nese známky umělé genetické manipulace a nereaguje na běžně používanou léčbu nákazy koronavirem. Tato skutečnost byla potvrzena již několika laboratořemi. Mimo jiné to říkají zprávy z Ruska, Číny, Španělska a dokonce i z České republiky. Tím, že byl vir modifikován ve svém jádru, tak se chová jinak, než by se dalo běžně očekávat u koronaviru zmutovaného přírodní cestou. Mnoho o tomto u nás řekla doktorka Peková, která se viry zabývá už mnoho let a také potvrdila skutečnost, že v rámci vědeckého výzkumu a genetického inženýrství se provádějí zkoušky a různé testy virů i v naší republice. Z toho vyplívá, že současný COVID 19 mohl nechtěně uniknout z nějakého vědeckého pracoviště nebo bylo lidstvo infikováno záměrně. Já osobně se přikláním k záměru, neboť vše poměrně přesně zapadá do dikce o budoucím vývoji lidské společnosti dle NWO. Navíc vir má natolik specifické vlastnosti koho hubí, že to až do očí bije.

Vraťme se však k panu Prymulovi. Uznávám, že na počátku epidemie jsem s postupy navrženými panem Prymulou souhlasil, ale jeho návrh řízeného promořování společnosti mě doslova uzemnil. Nevím jak slušně současný postoj doktora Prymuly nazvat, ale v každém případě se jedná o svinstvo. Kdyby totiž panu Prymulovi a vládě šlo skutečně o zdraví a životy občanů, tak jsou plošně nařízeny všem občanům země testy na koronavir a u nakažených by následovala okamžitá izolace od zdravé populace. Bohužel se však dozvídáme, že toto řešení je technicky nemožné a naše zdravotnictví na toto nemá kapacity. Jak je to možné??? Vždyť prý žijeme v demokratické společnosti. To za komunistů by to bylo přeci nezvladatelné. Je lidi nezajímali. Jim šlo přeci jen o diktaturu. No vidíte a zvládli epidemie černého kašle, tubery, i spalniček. Lze tedy říci páni demokrati, že zde něco řádně smrdí a jste to především vy sami. Po pravdě řečeno jsou opět ve hře zase jen peníze a ptám se. Je zájmem mocipánů nechat umírat záměrně lidi??? Není to trestný čin???

Je evidentní, že při takzvaném promořování společnosti by se dostali do přímého ohrožení i lidé nemocní a to bez ohledu na věk. Všichni ti, kteří mají nějak narušený, či oslabený imunitní systém to odnesou a vy to víte sakra. Jedná se především o onkologicky nemocné, kardiaky, plicaře, diabetiky, alergiky a další nemocné. Staré lidi nevyjímaje. Ač je to tvrdé, tak se tento postup nechá přirovnat k nacistické očistě společnosti. Tímto se zbavíme starých a nemocných a využijeme k tomu teze o ochraně společnosti před pandemií, čímž ruce mocných zůstanou nadále čisté. To si skutečně myslíte pane Prymulo, že jsou všichni tak hloupí???

Ačkoliv to postupuje docela pomalu, tak jste si jistě všimli, jak situace okolo koronaviru dostává politický a ekonomický kontext s přímou návazností na testovací procesy společenských změn, se snahami o zavádění globální kontroly všeho a všech a umrtvování jakýchkoliv zárodků demokracie a svobody. Novodobé otrokářství chce postoupit na vyšší level a jak vidno, tak ke splnění svých cílů je rozhodnuto zneužít cokoliv.

Nyní bych Vás pane Prymulo nejraději praštil kamenem mezi oči, ale na straně druhé Vám děkuji, protože jste pravděpodobně řekl více, než jste ve skutečnosti říci chtěl, čímž jste trošku poodhrnul tolik diskutovanou roušku. Ta Vaše rouška je rouškou tajemství a zrady.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech

  • Až budou povodně, odstřelíme preventivně všechny přehrady, aby nás nepřekvapilo jejich protržení kvůli povodni. Tak nějak vidím promořování populace. Nedávno kritizovali Anglii a nyní chtějí jít stejnou cestou. Ovšem jako hyenismus vidím, když se snaží politici na obchodu s ochrannými pomůckami, desinfekcí apod. vydělat nějakou malou domů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*