Do dvou mrakodrapů narazila letadla a do třetího racek?

Do dvou mrakodrapů narazila letadla a do třetího racek?

20 metrů vysoké věže WTC-1 a WTC-2 se po údajném nárazu dopravních letadel zhroutily do půdorysu a jejich konstrukce se „rozpadly“ na prach. Je to samozřejmě fyzikálně nemožný nesmysl. To ale mainstreamu a pravdoláskařům vůbec nevadí. Věří západním „elitám“ tak jako řadoví členové SS vůdcovým halucinogenním vizím.S trochou nadsázky se dá říci, že umírající svět „západofilů“ stojí na přesvědčení, že další ocelový mrakodrap WTC-7, vysoký téměř 200 metrů, poslal k zemi ( do půdorysu a na „prach“ ) zbloudilý racek. V odpoledních hodinách 11.září 2001 totiž ( mimo záchranářských vrtulníků ) nic nad Manhattanem nelétalo – akorát několik desítek zaprášených holubů a racků, které nezpopelnil pyroklastický proud žhavých částic při předchozím kolapsu „dvojčat“.

Vzhledem k reakcím českých pravdoláskařů bych spíše řekl, že do věže WTC-7 narazil opilý Karel Schwarzenberg, když se vracel ze zasedání Bilderbergu nebo z hlasování v Trilaterální komisi ( kde zajisté hlasoval proti napadení Iráku, tak jako se přiznal u případu ,,humanitárního“ bombardování Jugoslávie ).

Ať již to bylo jakkoli, věc se má tak, že ,,hloupí, staří, venkovani, omezenci, nevzdělanci, extremisté a xenofobové“ tomu zkrátka nevěří, zatímco třeba takový „myslitel a světoběžec“ Jiří Mádl má zcela jasno: žádný mrakodrap WTC-7 nikdy neexistoval, je to výmysl ruské propagandy a práce dezinformátorů. 11. září 2001 přeci spadly jen dvě věže, protože do nich narazila 2 letadla! Třetí letadlo nad Manhattanem nebylo a tudíž nemohla ,,spadnout“ další věž tentýž způsobem ( řízená podzemní demolice ). To dá rozum! ,,Ukaž mi, kde máš WTC-7″ rozčiluje se Mádl a ukazuje na dva památníky obkreslující základy WTC-1 a 2. Věžák WTC-7 památník nemá, protože přeci ten samý den v 17. hodin odpoledne nespadl a ani vlastně nikdy na Manhattanu nestál ( zase práce ,,proruských trolů“ ). ,,200 tisíc tun železa“ drbe se na hlavě Banga a hned mu vytane ,,To tam nikdy nebylo, jinak by o tom kluci z Chánova věděli“ uzavírá zjevný nesmysl existence WTC-7 další ,,český“ umělec s politickým rozhledem.

Suma sumárum: jednoduše musíte věřit, že všechno bylo tak, jak informovala média a západní ,,spojenec“. A pokud ne, tak si dávejte velký pozor, protože budovy se ,,běžně“ rozpadají na prach a nikdy nevíte, jaký elf se Vám usadí na komíně.

 

Daniel Novák
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Do dvou mrakodrapů narazila letadla a do třetího racek?

  • · Edit

    jo, ten Žižka!.. to on za to všechno může!.. prej hrdina!… houby… vůl to byl!.. kolik že je to staletí, co stál s těma svýma před Prahou a uvažoval o tom, jestli ji má zničit?.. no a jak to dopadlů?.. neudělal to!!! a teď se nám ti idioti v tý Praze přemnožili a ve dvacátým a jednadvacátým století furt dělak nejakej bordel…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*