Dnes je Rusko „svobodnější“ než „svobodný svět“

Dnes je Rusko „svobodnější“ než „svobodný svět“

Američané a obyvatelé Velké Británie, Evropy, Kanady a Austrálie už desítky let slyší, že žijí ve „Svobodném světě“.

Tento svět kontrastoval se sovětským světem, kde byla občanská svoboda nahrazena vnitřními pasy, tresty za kritiku úřadů a nesouhlas s výkladem, a mandáty vydávanými diktátorem namísto zákonů volených zástupců.

Je ironií osudu, že dnes je to právě západní svět, který má vlastnosti, které byly přiřazeny životu podle sovětských pasů pro covidové vládce, cenzura za to, že mluví pravdu, a dne 14. listopadu 2021 rakouský kancléř jako zastupitel „svobodné země“ nařídil třetině rakouských občanů domácí vězení. Od pondělí jsou pod zámkem.

Domácí zatčení milionů rakouských občanů bude vymáhat rakouské gestapo.Rakouský ministr vnitra Karl Nehammer se chlubil: „Od zítřka si každý občan, každá osoba, která žije v Rakousku, musí být vědom toho, že může být kontrolována policií.“

Odstíny stalinistického Ruska! A není to jen Rakousko.

Australská vláda využila „Covidové pandemie“ k ustavení diktátorské vlády, která s každým dalším dnem vypadá nacističtěji. Kanada se zdá být jen krok nebo dva pozadu. Úřadující německý kancléř Olaf Scholz varoval, že se chystají mimořádná opatření, která mají Covid letos v zimě zadržet. Myslí tím, že německý lid bude mimořádně kontrolován.

Dokonce i v USA se Loutka Bílého domu Joe Biden pokouší přinutit všechny zaměstnavatele, aby požadovali očkování nebo vyhazov svých pracovních sil. Setkává se s odporem některých federálních soudů a některých republikánských guvernérů. Američané, jako jediný ozbrojený západní národ, jsou schopni, budou-li vedeni, postavit se proti svržení výkonné moci americké ústavy, podle níž jsou Bidenovy příkazy důvodem pro jeho odvolání a odvolání z úřadu.

Při pohledu na chování západních vlád obecně je legitimní se ptát, „kde je ten svobodný svět?“

Co znamená být svobodný, když jsou občané trestáni za to, že se odmítají podrobit lékařskému zákroku, který je porušením norimberských zákonů a americké ústavy? Jak mohou být lidé, kteří jsou donuceni, svobodní?

Faktem je, že celý „svobodný svět“, včetně USA, by byl mnohem svobodnější, kdyby nám vládlo Rusko. V Rusku dal prezident Putin jasně najevo, že očkování je osobní volba a na Západě nemůže docházet k nátlaku na jednotlivce jako za vlády.

Nejenže už „svobodný svět“ nerespektuje svobodu, ale už nerespektuje ani vědu a fakta. Vědci a lékařští odborníci pevně potvrdili, že očkování nechrání před virem a nezabraňuje očkované osobě v šíření viru. V současné době v nemocnicích z mnoha příčin umírají i očkovaní.

„Vakcína“ má nejen závažné a smrtelné vedlejší účinky, jak prozrazují systémy hlášení nežádoucích účinků USA, EU a Británie, ale také důkazy, že „vakcína“ ničí přirozenou imunitu. Důsledkem je, že očkovaní umírají nejen na vedlejší účinky vakcíny, ale také na celou řadu nemocí, se kterými již poškozený lidský imunitní systém nedokáže bojovat.

Je známou skutečností, že téměř žádné děti nejsou covidem postiženy škodlivým způsobem. Víme však, že děti tato „vakcína“ ničí. Proč tedy zkorumpovaná FDA schválila očkování pro děti, které ho nepotřebují, ale jsou jím poškozeny a zabíjeny?

Zažíváme pouze neschopné profesionály rozkládajícího se Západu, nebo jsme svědky genocidy, kterou umožnila bezstarostnost západních národů a strach řízený jejich nezodpovědnými vládci?

 

Dr. Paul Craig Roberts píše na svém blogu, PCR Institute for Political Economy, kde byl tento článek původně publikován.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Dnes je Rusko „svobodnější“ než „svobodný svět“

  • Ano toto je současná skutečnost..Evropa je jeden velký kriminál!!!!!!
    Jak málo stačí a může Vám každý vlézt na záda i z celým covidem!!!!! Stačí 3 x 3 kapky denně správně naředeného oxidu chloričitého a můžete se třeba líbat i s coviďákem každý den!!!! Oxid chloričitý, který se běžně mnoho let leje do pitné vody a jeho plyn se běžně dává se do krevních konzerv ve zdravotnictví..Pak se tato uskladněná lidská krev používá pro výměnu u lidí!!!!Každý patogen i covid 19 je nekompromisně zničen CDS2 do 1 minuty !!!!!! . A toto je záměrně zamlčováno cenzurou a pharma zmetky kuli stomiliardám prachů!!!!!!!.Ani za sto let od Španělské chřipky (N1H1) nikdo v bílých pláštích nehledal nic na viry..A tato pandemie je vizitka bílých bohů a pharma parazitů!!!! A přitom je tak velice jednoduché,celou pandemii zlikvidovat do 1 měsíce na celém světě..Už víte kdo to nechce a proč?????

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*