Dne 31. 3. 2016 protestní shromáždění pod názvem „BOTA PRO MARKELOVOU“

Dne 31. 3. 2016 protestní shromáždění pod názvem „BOTA PRO MARKELOVOU“

Tisková zpráva SPR RSČ

Dne 31. 3. 2016 od 14.00 do 19.00 hod. se koná v Praze na Klárově před pomníkem u nábřeží protestní shromáždění pod názvem „BOTA PRO MARKELOVOU“, kde budou moci občané ČR vyjádřit nesouhlas s příjezdem německé kancléřky Markelové do ČR a také nesouhlas s její sebevražednou imigrantskou politikou. Také zde bude vyjádřen nesouhlas s xenofilní politikou naší vlády a zúčastnění mohou petičními podpisy podpořit požadavek odchodu této „naší“ vládnoucí kliky. Je dostatek důkazů o tom, že vláda ČR očividně pracuje proti občanům a proti jejich vůli.

Dvacet šest let vlády rozprodávaly náš majetek většinou za směšné ceny a zbytek rozkradly. Vždy se však tvářily, že je vše v pořádku, dle platných zákonů a že naše vlast z toho bude prosperovat! Je to lež! Kdyby to byla pravda, potom by v našem státě nezanikla střední vrstva obyvatelstva! Nyní již zodpovědně můžeme konstatovat, že v našem státě jsou jen bohatí a chudí. Hlavně na venkově, mimo velká města, je to velmi patrné. Kde nyní získáte mimo větší města práci?! Mnoho našich lidí si nyní vydělává jako OSVČ. A jak na to reaguje proradná vláda?! Protože nemá na naše budoucí důchody peníze, velmi razantně tyto, takto vydělávající lidi perzekuuje. Mnoho lidí, kteří se živí jako OSVČ nyní dostalo pamflet v podobě dopisu od ministryně práce a sociálních věcí, který se týkal výše jejich budoucích důchodů. Píše se v něm mimo jiné, že lidé, kteří jsou nuceni si nyní vydělávat jako OSVČ, mohou v budoucnu dostávat i řádné důchody pod 5.000,- Kč! Když si to porovnáte s příspěvky přivandrovalcům, zjistíte, že jste hluboko pod hranicí jejich příjmů! Je to vůbec možné!? To je zrada vlády vůči občanům ČR! A měla by být za to také potrestána! Jsou voleni námi a jdou proti nám?! Záleží jen na nás, jestli se do další vlády dostanou!!! Již nyní si drze rozdávají funkce. Viz kauza pana ministra Babiše – buď firma, nebo zahřáté křeslo v další vládě!!! Je to odporné, co vše je nynější vláda schopna udělat, aby zůstala u svých koryt!!! Proto znovu vyzýváme vás naše spoluobčany. Přijďte podpořit náš požadavek. Průmysl nám již nepatří, tak alespoň zachraňme naši rodnou zem, kterou hájili se zbraněmi v rukou naši předci! A hlavně přijďte podpořit svobodné myšlení!!! Pryč s multikulturou a terorem, jak nyní psychickým tak v budoucnu fyzickým!!

Při tomto shromáždění přijďte s námi uctít minutou ticha oběti nedávného zákeřného řádění muslimských teroristických sil v Bruselu, kde zahynuli nevinní spoluobčané naší Evropy!
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*