Divadelní představení ve sněmovně. Na co si Kalousek, Laudát, Černochová a Fiala hrají???

Divadelní představení ve sněmovně. Na co si Kalousek, Laudát, Černochová a Fiala hrají???

Jsem úplně rozhozen a dojat s jakou vervou bojují výše uvedení rádoby politici za dodržování demokracie a zákonnosti v České republice.

Skutečně-jsou to Čeští lvi, ale bohužel štěkají jak toulaví psi. Když plní politické zadání západní demokratůry, tak je vidíme jak mají ocasy nahoru, ale nedej bože, když mají cokoliv dělat pro svůj národ nebo pro dělnickou třídu. To ocasy stáhnou mezi nohy a dělají, že se jich to vůbec netýká.

        Mluvit o demokracii, či zákonnosti v České republice je dnes-řekl bych, tak trochu excesivní záležitost. Běžná společnost a především dělnická třída je obětí práva a zlovůle justice. Podle jakéhosi práva se běžní občané trestají, avšak domoci se práva je pro dělníka velice obtížné a finančně nedostupné. Právo a justice slouží především vládnoucím strukturám k tomu, aby se jejich prostřednictvím udržel nespravedlivý společenský řád a aby mocenské struktury v jejichž rukách se nachází ekonomická formace nepřišly o svůj nekalý byznys, který nutí lidi otročit a to nejen v práci, ale i systému.

       TOP 09,ODS, a pokřivení lidovci vykřikují cosi o porušování demokracie a práva v souvislosti s nedávno proběhlou návštěvou prezidenta Čínské lidové republiky a postupy policie České republiky. Domnívám se však, že zde v této věci nejde ani tolik o postupy policie a o demokracii už vůbec ne. Daleko více mi přijde reálné, že se v poslanecké sněmovně a na politické scéně vůbec, začíná rozehrávat partie mající značnou spojitost se zahraniční politikou České republiky. Politické a ekonomické struktury se totiž stále hmatatelněji začínají dělit na ty prozápadní, a na ty, které začínají, či inklinují spíše na východ. Toto má spojitost nejen s Čínou, ale také s Ruskou federací. Domnívám se také, že západní styl demokracie je v postupném rozkladu a společenský řád se dostává do poněkud chaotické situace. Česká republika se přiklonila díky komediantskému synkovi Havlovi nadšeně k západu s vidinou budoucího blahobytu. Čas přinesl občanům v mnoha případech nemilá překvapení a došlo k postupnému střízlivění a zjištění, že není vše zlato, co se třpytí. S určitou dávkou nadšení zjišťuji, že Češi nejsou ve své podstatě až taková hovada jak mnozí s oblibou říkají. Není jim jedno, že ta západní demokracie a její představitelé mají na rukách krev Srbského národa, Iráčanů, Afghánců, Libyjců, Syřanů, Jemenců, ale i vlastních lidí. Už mnozí pochopili, že západ v čele s USA jsou se svou takzvanou demokracií téměř na konci své cesty a aby se ještě chvíli udrželi, tak jsou schopni uvrhnout svět do světové války. Kalousek a Laudát jsou Havlovými pohrobky-tam není čemu se divit, ale co sleduje paní Černochová nebo pan Fiala?? Jsou skutečně tak hloupí a ješitní, že nevidí kam svět a naše republika nevyjímaje spějí??

       Pan Kalousek se zviditelňoval Tibetskou vlajkou-nic proti tomu,ale při návštěvě Čínského prezidenta to sem tak nějak nepatří. Je to to stejné, jako kdyby při návštěvě prezidenta Obamy vlály na jeho počest vlajky Sovětského svazu. Je to prostě netaktní a provokativní. Navíc-jakým právem si dovolujeme poukazovat na situaci v Tibetu, když 95 % obyvatel republiky nemá ani ánung, oč se vlastně jedná??? Jakým právem se snažíme vměšovat do politické situace jiných zemí, když v té vlastní máme bordel a okrádá tu jeden druhého???

Kdejaký bambula má plnou hubu keců o porušování lidských práv v Číně. Božíčku-kde jste na to přišli?? Ten, kdož nejvíce porušuje lidská práva v Číně jsou západní nadnárodní korporace a firmy, které tam podnikají. Samozřejmě ty České nelze pominout. Ano-tyto zaměstnávají i děti. Proč?? Honba za ziskem-nic jiného. Proč tam asi podniká Kooh i noor, Eta, Škoda aj. Z lásky k Čínskému lidu to není, ale pro prachy to je.Také jsem z úst pana Laudáta zaslechl-tedy jestli se nemýlím, že v Číně funguje kapitalismus jako vyšitý. To je lež-nic víc. Čína funguje de facto na principu duálního systému-tedy kapitalismu a socialismu vedle sebe a to vše pod kontrolou komunistické strany. Tento princip se jeví jako nejefektivnější z hlediska ziskovosti, konkurenčního prostředí a kontroly. Tam si kapitalisté nemohou svévolně dělat to, co by chtěli. Musí respektovat tamní zákony a s tím i politiku vládnoucí strany. Je zvláštní, že v Číně se dá kapitál řídit a kontrolovat. Proč to nejde v Čechách??? Chápu, že takového modelu se vlastníci ekonomické formace v naší zemi bojí, protože by už nemohli tolik krást. Nechtějí, aby se výdobytků dělnické třídy využívalo ve prospěch společnosti. U nás si za ta léta navykli, že si se ziskem mohou dělat cokoliv, dle své vůle, ale to v Číně nelze. Proto tolik výpadů proti Číně. Proto je Zeman napadán, že svou politikou směřuje na východ. Osobně se ztotožňuji s těmito postupy prezidenta Zemana a plně podporuji i další sbližování s Ruskem. Čína ani Rusko nikoho nenapadají-to západ vyvolává proti nim štvavou propagandu. To západ podporuje války a já prostě války nechci.

      To, co se odehrává nyní v poslanecké sněmovně je komedie na komedii. Potvrdil se nástup jistého druhu šovinismu ze strany TOP 09, ODS a lidovců. Potvrzuje se neschopnost vládní koalice. To v souhrnu pro mě znamená, že každá ze současných parlamentních stran je ve volbách nevolitelná. Vy ostatní se rozhodněte dle své nejlepší vůle a svědomí a hlavně-nezapomínejte na budoucnost našich dětí, protože tu jim připravujeme svými činy my.

(Miroslav Kalousek Foto:  Jakub Stadler/ Tyden.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Každý, kdo se někdy podívá na divadelní vystoupení představitelů TOP 09, ODS a KDU ČSL, je zhnusen projevy těchto poslanců. Že M. Kalousek dští síru na vše koaliční, mimo KDU ČSL je zcela evidentní, všemocný ministr financí ve vládě ministerského předsedy Nečase, který byl Kalouskovým podřízeným za jeho působení ve funkci ekonomického náměstka ministra národní obrany ČR, si mohl dovolit vše, co se mu zachtělo. Najednou přišlo ANO, což nebyla ani politická strana a v jejím čele A. Babiš, který byl elévem ve vrcholné politice. Při volbách porazilo Babišovo ANO, Kalouskovo a knížecí TOP 09, do vlády se jíž TOP 09 nedostala a z Kalouska se stal řadový poslanec, i když později i předseda TOP 09. Jeho finanční – vládní moc byla pryč a Kalousek začal vyvádět. Korunu všemu dal při jednání Sněmovny předseda ANO A. Babiš, když před všemi přítomnými poslanci Sněmovny a před pracovníky ČT24 vzkázal prostřednictvím paní předsedající předsedovi TOP 09 M. Kalouskovi, aby jíž vrátil do státní pokladny ty nakradené MILIARDY . Od té doby je Kalousek, jak utržený od řetězu a jak je na první pohled zřejmé, množství požitého alkoholu v poslední době se začíná podepisovat na jeho zdravotním stavu, třes rukou a podobně.

  • Toto divadlo, kteří rádoby ambiciozní politici předvádějí je něco tak hrozného a člověk nemůže uvěřit, že oni se snad dokonce třesou na to, aby se dostali k řečnickému pultu a tam mleli ty své nenávistné projevy. Nemastný neslaný Fiala je myslím ohrožen dramatickou umělkyní Černochovou, která stejně tak jako Kalousek to dramaticky prožívá i s mimikou. Ale tragedie je , že pořád řeší jen svou nenávist a proudí z nich negativní energie- Místo, aby se ve sněmovně řešili problémy domácí i zahraniční tak pořád budou řešit návštěvu čínského prezidenta a ukazovat svůj jakoby bojovný postoj. Myslím, že u nich je to už do jisté míry diagnoza a přehnané osobní mínění o jejich majestátu. Snad je to k něčemu dobré, že myslící lidé je nebudou volit..

  • Když Kalousek otevře pusu, vypadne lejno, je ztráta času hledat nějaká jeho smysluplná slova. Přeložím Vám všechny jeho projevy v jedné větě – „Ohrožujete moje koryto, co si to dovolujete, já svoje koryto nedám.“

  • · Edit

    Referendum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Abychom si lehce poradili s těmi, kdo nám schválně škodí!

  • Přesně tak, dělají v poslanecké sněnovně je destruktivní a pomlouvačnou politiku, nebot‘ za jejich vlády naše ekonomika padla ke dnu. Dnes si hrají na Brouka Pytlíka, a kříčí „zloběj, chyt’te zloběje!“

  • Nikdo na světě nezasahuje do práv jiných tak dramaticky jako USA. Ty vybombardují každého, kdo je odmítá poslouchat a nemá dost sil se bránit. Dělat šašky USA jen proto, aby se oslabili politici, kteří jim nedělají loutky? To je hodno pražské kavárny. Kalousek se snaží za každou cenu zachránit v politice. Pokud by musel odejít, začaly by se vyšetřovat velké věci. Musí se tedy v politice držet minimálně do promlčení toho, co provádí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*