Díky lidem jako je exagent BIS Schneider je naše společnost v nebezpečí

Díky lidem jako je exagent BIS Schneider je naše společnost v nebezpečí

Víte, proč jsou české úřady a kontrarozvědka slepí vůči islámskému extremismu v českých mešitách? Protože jsou mnohdy informováni podobnými lidmi, jako je bývalý agent BIS, analytik a novinář Jan Schneider.

Jan Schneider napsal pro Českou pozici komentář o návštěvě amerického velvyslance Andrewa Schapira v brněnské mešitě, kde podpořil šéfa českých muslimů pana Alrawiho, který je velice kontroverzní osobou.

Již dříve jsem četl v Lidových novinách a na České pozici texty pana bezpečnostního analytika a exagenta BIS Jana Schneidera a neuniklo mi tedy, že:

1) bagatelizuje islamismus a násilnou část islámského učení.
2) obhajuje české islamisty a tvrdí, že jejich radikální názory jsou v pořádku.

V obdobném duchu se nese i jeho komentář „Velvyslanec USA v Česku podpořil muslimy. Konečně pochvala.“ Samotný text je nejen obhajobou Alrawiho kontroverzních a nenávistných projevů, (podle Schneidera na nich není nic špatného) ale i snahou očernit Alrawiho kritiky a kritiky islámského extremismu.

Nevím, jestli zde pan Schneider lže úmyslně nebo jen z neznalosti, ale dle mne jen člověk zaslepený láskou k islámu by mohl tvrdit něco takového, nebo člověk vědomě říkající lži.

Jednotlivé extremistické názory pana Alrawiho, které Schneider obhajuje, jsem popsal v článku pro Reflex zde. Můžete tedy sami posoudit, nakolik jde o věty nezávadné a přijatelné. Naopak mne velice rozesmálo, jak Schneider obhajuje Alrawiho, ale v závěru textu volá po trestním stíhání těch, kteří jsou kritičtí k Alrawimu a k islámu.

Představte si, že česká kontrarozvědka či policie má mnoho takových Schneiderů, jak pak může efektivně bránit naši společnosti před islámským extremismem?

Podle mě nemůže. Asi jsem jej a jeho kolegy dostal do nepříjemné situace zveřejněním mnoha nahrávek a záznamů o extremistických aktivitách v českých mešitách a islámských organizacích, a přitom se podle české kontrarozvědky v těchto mešitách a organizacích nic radikálního neděje.

Naopak ovšem ta část naší policie, která není pod vlivem lidí typu Schneidera, již opakovaně na islámský extremismus v českých mešitách a muslimských obcích upozornila a snažila se vyšetřit tyto případy. Ale osobně mám z toho dojem, že jim co nejvíce házejí (ex)agenti BIS typu Schneidera klacky pod nohy.

A také je zde možnost, že pan Schneider patří mezi ty (ex)agenty BIS, kteří se dostali do pěkných problémů potom, co bylo odpadlíky od islámu zveřejněno, jak se v českých mešitách daří islámskému extremismu a jak někteří agenti BIS záměrně toto vše tolerují. Napovídala by tomu snaha pana Schneidera bagatelizovat Alrawiho výroky slovy, že „nelze ovšem zastírat, že některé výroky muslimských duchovních nepřátelské jsou či potenciálně mohou být. Jiné však mohou být do této polohy cíleně posouvány různými pseudoznalci či zamindrákovanými odpadlíky.“

Ze Schneiderova životopisu bych si dovolil ocitovat tuto část: „Od roku 1990 působil postupně ve službách zpravodajských, policejních i vládních, mimo jiné zastával funkci ředitele Kanceláře Rady vlády ČR pro zpravodajskou činnost.“

Tedy, až se naše společnost dostane do podobných problémů, jako například ta francouzská, budou občané a politici překvapeni, že je zde silné islamistické zázemí. Následně za to mohou poděkovat (ex)agentovi BIS Schneiderovi a jeho partě.

Zajímavé je i to, že tento pán patří mezi obhájce ruských aktivit na Ukrajině:

Analytik Jan Schneider, disident a chartista: Na Ukrajině vládnou extremisté, naši šílenci ani nepípnou. Hýkají o jednotě jak za totality. USA mají své plány

Poslechněte si nezkrácené Alrawiho projevy a posuďte sami, kdo zde lže

 

Jak Alrawi lže o financování mešity v Brně

(Muneeb Hasan Alrawi  Foto: AP)
Loading...

Podobné články

Komentář “Díky lidem jako je exagent BIS Schneider je naše společnost v nebezpečí

  • To co se tu děje v Evropě, nemá s humanitou nic společného, jde o cílenou islamizaci Evropy za každou cenu. Nakonec nás donutí vzít zbraně do svých rukou, ale bude už pozdě, tahle zrádná autokratická bruselská politika to dobře vím. Chtějí dosáhnout svého za každou cenu i za cenu naší krve. Bude to již boj o přežití. Je to smutný, ale politici/kolaboranti/ u nás i v Bruselu to dobře vědí, a proto se to snaží co nejrychlaji realizovat. Pokud se v Evropě nenajde silný vůdce či politická osobnost, která se jim postaví typu Putina či Trumpa, tak je s námi konec!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*