Díky islámský státe, díky Řecko, díky migranti. Válka proti Rusku je téměř na 99 procent odvrácena

Díky islámský státe, díky Řecko, díky migranti. Válka proti Rusku je téměř na 99 procent odvrácena

Tak trochu jako zpestření občanského života panuje v českých luzích a hájích boj proti islámu, islamismu, statisícům uprchlíků a udržení Evropy na jejich hodnotách. Stejně tak se všichni od rána do večera rozepisují o tom, jak to bude s eurozónou, zda Tsipras přežije a – to je i cenné – nastávají diskuze, jak dál s EU a konečně co s islámským státem.

Je to sice morbidní, ale tato témata, včetně pro naši veřejnost nudného problému bezjaderného Iránu, jímž žijí zřejmě celé politické USA a jedná se u nich o problém number 1, odsunulo možnost potencionální 3. světové války a narýsovalo kontury nového světového uspořádání více směřující k rovnosti a dialogu více ohnisek moci  i zájmů na světě : USA – Rusko – Čína – země BRiCS – a snad EU. To je rozumné, protože dialog mezi vícero póly světa umožňuje nesporně větší rovnováhu, ale i – mnohem méně fatálních chyb.

A v tom je ta podstata. Proti nepřátelské hysterii je třeba bojovat, zejména tehdy, kdy fakt hrozí celosvětovým konfliktem. To byl jistě konflikt Západu proti Rusku ohledně Ukrajiny, který, a to je i dobře se dostal do pozadí pod vlivem jiných mediálně křiklavějších témat, jako byl příval migrantů z Afriky či Asie do Evropy či  řešení  možného odchodu Řecka z eurozóny.

Současná vláda není mou vládou. Přesto není sporu o tom, že kdyby se dnes konaly volby, ANO a ČSSD by získaly dohromady spolehlivě ústavní většinu a muž zvaný Bartoň, který svolává tuším generální stávku a má připraveny šibenice pro její členy by dosáhl 0,01% se svou stranou Národní demokracie a echtovní Japonec, jinak vášnivý český vlastenec Tomio Okamura, oba bratři v boji proti islamismu, islámu, proti homosexuálům či cigánům by podle mého odhadu dostal cca 1 % hlasů.

vyvadil

Jsou to komici, stejně jako bojovníci za migraci, označeni nálepkou i slovně jako sluníčkáři.

Koho to baví, ať tím žije.

Já jen pravidelně škrtám primitivní hlášky ve skupinách, kde jsem zakladatel, zejména Přátel Ruska v České republice a intenzivně se rozvíjející skupině 25 let od cinkání klíčů již stačilo. Chceme změnu.

To ovšem neznamená, že by měl Bartoš beztrestně páchat trestné činy. Ty oprátky v ruce a šibenice už dle mého názoru trestným činem výtržnictví a nebezpečného vyhrožování jsou.

Chce být mučedníkem, tak by mu to měla státní moc umožnit.

A já jsem se účastnil veřejných demonstrací na podporu Ruska, ale vždy byly kultivované a civilizované. Mohly být emotivní, ale nepřekročili tu mez vedoucí již k nezákonnosti. Odmítám majdan v jakékoliv podobě, včetně výzev násilím a k nim se Bartoš a Okamura blíží.

Mimochodem, právě proto mi představitelé boje proti islámu připadají nepříčetní jako ukrajinský premiér Jaceňuk. Samozřejmě s tím smutným rozdílem, že Jaceňuk má podporu Západu pro své chorobné myšlenky, protože je proti Rusku, zatímco Bartoš je pouze chorobnou postavou a Okamura či Konvička jsou jen další mutací téhož.

Zcela nesporně touto svou úvahou narazím. A pokládám to za skvělou zprávu.

Uprostřed děsivých reflexí na téma Řecka, uprchlíků, islámského státu apod., vím, že to nejhorší, co mohlo přijít, tj. válka s Ruska je odvrácena. Vše ostatní jsou jen patálie, které musíme umět řešit.

Díky migranti, kteří jistě budete, tvoříte problém na další desetiletí, díky Řecko, které jste stáhlo pozornost na sebe samo. Díky

Ano. Přesně.

A tak budeme sledovat, že západoevropské vlády v Británii, Německu, Francii, Švédsku budou muset platit daň za svou v minulosti zcela cílevědomou politiku podporované či tolerované migrace muslimské populace. A jistě koncentrovaná přítomnost mnoha set či miliónů muslimů bude vyvolávat problémy. Mimo jiné proto, že islám je jako ideologická síla jednoznačně v části světa na vzestupu. A že přímo či nepřímo tomu napomáhá.

 

Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Kdo nam pise zakony? Ano, jsou to prave ti nevazeni, opovrhovani, zkorumpovani politici, proti kterym bojujeme. Ti nam uzakonuji, jak proti nim smime manevrovat, vzdyd to je legracne?!! Na takove zakony, korunovane zakonem o „referendu“ se muzeme vy.rat!! Naopak, je nutne nektere zakony ignorovat, jinak se nikdy nic nezmeni.

 • Proroctví ke dnešku, nebojte se, bude dobře, i přes všechny lži všech lhářů na světě, nebojte se, Boží bojovník = Izrael 🙂 :
  Mí drazí, odolejte všemu zlu. Odolejte všem podvodům. Zůstaňte Mi nablízku. Já jsem váš štít. Jsem vaše stále přítomná pomoc v obtížných dobách. Nebojte se toho, co vám může udělat člověk. Existuje toho mnohem více pro vás než proti vám. Já jsem Světlo světa. Vy jste Moje světlo na světě. Budu přes vás svítit jako slunce. Postavte se ke Mě. Já jsem Pravda. Já jsem váš Král. Já jsem váš Bůh. Provedu vás tmou. Odolejte všemu zlu. Já jsem ve vašem středu. Nenechám vás. Neodeberu vám Mého Svatého Ducha. Věřte v Mé lásce. Věřte v Mé moci, důvěřujte v Mé načasování. Mám to pod kontrolou, i když si ten zlý myslí, že to má pod kontrolou on. Směju se jeho plánům. Přinesou si soud na svoje vlastní hlavy. Zlo provede zničení zla, protože zlo nemá místo v Mém Království. Moje Království přichází, Moje vůle se provádí na Zemi jako v Nebi. Odpočívejte ve Mně, Mí maličcí. Odpočívejte v Mé Pravdě. Váš Otec se těší, že vám dá Svoje Království. Budete se Mnou brzy vést a vládnout. Spravedlnost bude vést a vládnout.

  choosen explosion church – youtube

 • · Edit

  P. Vyvadil. Doteď jsem se s vašimi názory plně ztotožňoval ale co se týče tohoto článku, ten mě doslova zvedl ze židle a donutil mě k tomu abych vyjádřil nesouhlas. Nemůžu uvěřit že jste to napsal bez pistole u hlavy! Na pana Okamuru nedám dopustit! Navštěvuju jeho fb profil kde se velmi často vyjadřuje k aktuálním tématům. Je to jeden z mála politiků který se řídí selským rozumem, jedná v zájmu lidu, zajímá ho zpětná vazba a dokonce na ni i reaguje což je obrovská vzácnost. Snaží se ze všech sil a všichni (především přední česká massmedia) mu neustále hází klacky pod nohy a snaží se ho za každou cenu zdiskreditovat. To co jsem si od vás přečetl mě opravdu zklamalo a hluboce jste klesl nejen v mých očích což dokazuje kritika ostatních čtenářů tohoto webu.

 • Pan Vyvadil se tedy vybarvil ! Komentáře pod článkem kvalitně nasvětlují tento žumpózní komentář. Odporné !

 • Pane Vyvadile, nejsem váš soudce, to je Někdo jiný, ale máme poznávat co se děje, a na skutky tmy upozorňovat. Působí to , jakoby jste lhal a váš asi zrežírovaný postoj pravdy k Rusku nás má jenom zmást, pokud by to bylo možné. Sám se řadíte do ne moc dobré společnosti, totiž mezi nepřátele pravdy. Snažte se z toho svinstva dostat, moc času nemáte a přestaňte hrát falešnou hru. Toto je „moje“ bratrská pomoc i vám podobným našim nepřátelům kolaborantům se špínou, kterých je plná vláda, sdělovací prostředky i parlament, a nebo zrovna řeší církevní restituce. Máme vás doopravdy rádi, vy „naši“ politici. Amen :

  Isa 28:8: Zvratky pokrývají všechny stoly, lejn leží všude hromady!
  Isa 28:9: „Koho se to tu snaží poučit? Komu chce vykládat své poselství? Sotva odkojeným mrňousům, právě odstaveným od prsů?
  Isa 28:10: Prý: To a to a tak a tak, tam a sem a sem a tam – bla bla bla!“
  Isa 28:11: Nuže, koktavou řečí a cizím jazykem bude Bůh mluvit s tímto národem.
  Isa 28:12: Kdysi jim řekl: „Toto je odpočinek, nechte odpočinout znavené, toto je chvíle pro oddech!“Oni to ale slyšet nechtěli,
  Isa 28:13: a tak jim Hospodinovo slovo bude znít: „To a to a tak a tak, tam a sem a sem a tam – bla bla bla!“ Jen ať si jdou – nazpátek upadnou, zraní se, chytí se do pasti, v níž uvíznou.
  Isa 28:14: Proto slyšte Hospodinovo slovo, vy drzouni, vy, kdo ovládáte jeruzalémský lid!
  Isa 28:15: Říkáte: „Uzavřeli jsme smlouvu se smrtí, dohodu máme s podsvětím. Zhoubná záplava když se přižene, nám se nic nestane – naším útočištěm je přece lež, ukryli jsme se ve zradě.“
  Isa 28:16: Nuže, toto praví Panovník Hospodin: Hle, pokládám na Sionu kámen prubířský, kámen ušlechtilý, úhelný, základ nepohnutelný; kdokoli se na něj spolehne, neukvapí se.
  Isa 28:17: Jako měřítko ustanovím právo, za olovnici vezmu spravedlnost; kroupy pak smetou úkryt vašich lží, vaši skrýš voda zatopí.
  Isa 28:18: Zrušena bude vaše smlouva se smrtí, padne ta vaše dohoda s podsvětím. Až se přižene zhoubná záplava, budete jako hlína zdupaná.
  Isa 28:19: Kdykoli se přižene, znovu vás zasáhne – ráno za ránem, v noc i den! Hrůza dočista ochromí ty, kdo pochopí toto poselství.
  Isa 28:20: Postel bude krátká, nepůjde se narovnat, přikrývka bude úzká, nepůjde se zachumlat.
  Isa 28:21: Hospodin povstane jako na hoře Peracim, rozhorlí se jako tehdy v gibeonském údolí, aby vykonal své dílo – své neobyčejné dílo, aby vyplnil svůj úkol – svůj neobvyklý úkol.
  Isa 28:22: A proto přestaňte se svou drzostí, ať vaše okovy neztěžknou ještě víc. Pán, Hospodin zástupů, mi totiž oznámil, že rozhodl o záhubě všude na zemi.

  Amen

 • Pane Vyvadile, přečíst si to co píšetev době propuknuvší války sám bych vás označil za zrádce!!!!!!!!!!!!Tohle je naprosto neuvěřitelné jaký to dobytek se z vás vyklubal!!!!Celý kodex zákonů je jedna velká výhrůžka a policie tyranistická složka plná psychopatů v brýlích aby nebyla zřejmá žádná mimika, a k tomu vy intelektuál???? Prase jako vy nemůže být nikdy NIKDY pravý přítel Ruska.Jste jen odporná svině zjevně prodejná a schopná vlézt kamkoliv a infiltrovat jako placený žurnožoldák.
  Vaše jméno budiž navždy synonem pro prodejnost, prasáctví a špínu nejhoršího druhu.Brzy od vás přibude jistě článek jak moc je správné tady vítat černochy jako bratry .Ani bych se nedivil ty hovado, kdybys to měl už napsaný v šuplíku.

 • Okamura by byl přímo dokonalý, kdyby se zbytečně neodklonil od původního důležitého a pro mocné nebezpečneho záměru prosadit přímou demokracii. Neměl se vůbec pouštět do jiných diskuzí, všechny jsou irelevantní. Jakmile by prosadil přímou demokracii, tak lidi tyto problémy vyřeší raz dva sami. Volby ale podle mě beztak nikdy nemůže vyhrát, myšlenka přímé demokracie je nebezpečná pro hodně lidí. Odstraní ho i kdyby to mělo být jinak než skrze mediální kampaň.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*