Dezinformacemi proti dezinformacím, aneb máme tu jen 12 uprchlíků

Dezinformacemi proti dezinformacím, aneb máme tu jen 12 uprchlíků

Asi každý soudný člověk již dnes ví, že oněch 12 uprchlíků jsou pouze lidé přijatí na základě eurokvót a že jde jen o zlomek skutečného počtu přijatých migrantů. Podstatnější je na tom úplně jiná věc.

Vítači, kteří tuto dezinformaci šíří, se tak vlastně sami připravují o důvěryhodnost. Kdo může věřit lháři, že bojuje za pravdu? Kdo může brát vážně někoho, kdo sám šíří dezinformace, že bojuje proti šíření dezinformací?

Právě na podobných „maličkostech“ je vidět pravá podstata kulturního marxizmu – nehorázné pokrytectví. Neomarxisté zhusta řeční o pravdě, ač sami lžou. Bojují proti rasizmu, ale sami hlásají kolektivní vinu bělochů, tedy rasizmus. Bojují proti stigmatizaci různých sexuálních menšin, nevadí jim všelijaké obscénnosti na akcích typu Prague pride, ale když se ženy zeptáte, zda je paní nebo slečna, tak jste u nich „sexista“, „machista“ a „zpátečník“…, o ulítlé kampani zhrzených žen s názvem „Me too“ ani nemluvím.

Pravá podstata této ideologie není více svobody a tolerance, ale pomstychtivost. Když tak dlouho vládl „bílý heterosexuální muž“, tak teď z něj uděláme toho největšího vyvržence, který může za všechnu bídu světa. Ženy byly utlačovány, tak teď ať utlačují ony muže tím, že jejich přirozenost „lovce“ označí za „sexizmus“. Sexuální menšiny byly perzekuovány, tak teď ať trpí heterosexuálové, zrušíme slova jako „on“ a „ona“, místo „dámy a pánové“ se budeme oslovovat „vážené osoby…“, zkrátka vše, co bylo dříve normální, prohlásíme za „utlačovatelské“, „stereotypní“, „rasistické“ a „diskriminující“, abychom mohli diskriminovat a utlačovat bílé heterosexuální muže, protože jejich předkové diskriminovali jiné, oko za oko, zub za zub.Je to stejná zvrhlost, jako když se ve středověku křesťané mstili židům za to, že jejich předkové ukřižovali Krista. Zkrátka vinni nebyli konkrétní lidé, ale celý židovský národ. A podobný „dědičný hřích“ uvalují neomarxisté na bělochy, kteří nikoli jako konkrétní jednotlivci, kteří už dávno nežijí, mohou za kolonializmus, otrokářství apod., ale běloši jako rasa nesou kolektivní vinu za všechno zlo.

Jde jednoznačně o novou formu třídního boje. Staří marxisté tento třídní boj chápali ekonomicky – vlastník výrobních prostředků kontra dělník…, neomarxisté jej chápou šířeji – utlačovatelé kontra utlačovaní, muži kontra ženy, běloši kontra ti ostatní…, a jejich metody prosazování politických cílů podle toho také vypadají – barevní dopředu, bílí dozadu…, porodit bílé dítě je „hřích“…, nacionalistům zakázat vstup do restaurací, zbořme sochy „otrokáře“ Krištofa Columba a George Washingtona…, kupředu, zpátky ni krok.

A nemylme se, není to jen „hrstka anarchistů“, tenhle mor napadl velkou část evropské levice. Němečtí Sociální demokraté a Zelení kryjí výtržnosti Antify, naše levice si zase netroufne na squattery nezákonně okupující bývalou žižkovskou kliniku, a skoro od ní neuslyšíte o levicovém extremizmu, pro ni existuje jen ten pravicový. Pak není divu, že evropská levice ztrácí politickou sílu, a bude to tak dotud, než se od levicových extremistů definitivně a jednou provždy „odstřihne“, jako se „odstřihla“ demokratická pravice od fašistů.

Na koncertě měli jít “barevní” dopředu a “bílí” dozadu. Fotografku, která neuposlechla, označili za rasistku.

Jak je to s migranty v Česku? Nová statistika ukázala víc

Hodnotová kritéria a kolektivní vina bílé rasy

„Otrokář“ Kolumbus USA nevoní. Newyorský starosta zvažuje odstranění jeho sochy
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Dezinformacemi proti dezinformacím, aneb máme tu jen 12 uprchlíků

  • Kazdy si snad vadedukoval z prispevku co jsem napsal, ze informaci o konani Veletrhu v letnanech Cannabis Prague 2017 nam media zamlcuji!!! Z uvedenych duvodu dole.

  • Dezinformace a zamlcovani je neustale aktivni ve vsech mediich. Dukaz: V Praze Letnanech se kona od 10.11.2017 do 12.11.2017 nejvetsi veletrh Cannabis Praha 2017. Pouzivani latek z konopi je nam stale zakazovano, aby meli doktori praci a predpisovali nam jedy farmaceutickych firem, jejichz zajmy prosazuji. Oba chteji vydelavat na zdravi lidi. Chteji zabranit, aby lide tuto lecivou rostlinu sami pestovali a lecili se sami. Zakaz pestovani i zamlcovani lecivych ucinku konopi u nas stale trva, jako vzdy to zduvodnuji zakaz obsahem THC, ktery pusobi jako droga. Pritom v Nemecku uz pestuji konopi s obsahem THC mensim jak 1 % pro textilni prumysl a je tedy mozno pouzivat CBD latku z konopi, ktera ma take lecive ucinky a neni droga. Drive bylo pradlo a saty hlavne z konopi. Levi Strauss vyrabel texasky z konopi, dnes jsou z bavlny, ktera by u zlatokopu nevydrzela namahani jako konopi! Konopi je robustni rostlina, ktera roste vsude, netrpi na skudce a nepotrebuje zavlazovat jako bavlna! Kvuli novym bavlnenym plantazim a jejich zavlazovani v CCCP prakticky vyschlo Aralske jezero! Zakaz bavlny byl prosazen nejdrive v USA, kde chteli farmari pestujici bavlnu vytlacit konopi. Tak lidicky, je treba se vzeprit diktatu politiku, prosazujicich zajmy koncernu a lekaru!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*