Devět znamení, která dokazují, že elita plánuje velkou válku na Blízkém východě

Devět znamení, která dokazují, že elita plánuje velkou válku na Blízkém východě

Bidenova administrativa a globalistické elity připravují někdy v příštím roce půdu pro masivní svatou válku na Blízkém východě.

Většina Američanů si není vědoma zjevných varovných signálů, že se třetí světová válka plánuje přímo před jejich nosem.

Níže nastiňujeme devět šachových tahů, které byly učiněny od chvíle, kdy Biden vstoupil do Bílého domu a které dokazují, že blízkovýchodní válka je na spadnutí:

#1 Doslova jeden den po Bidenově inauguraci vjel do Sýrie mohutný americký vojenský konvoj…

Do severovýchodní Sýrie vjel velký americký vojenský konvoj, informovala syrská státní tisková agentura SANA s odvoláním na zdroje na místě.

Podle zprávy konvoj zahrnoval asi 40 nákladních a obrněných vozidel a ze vzduchu ho kryly vrtulníky.

Prezident Trump se velmi snažil vymanit se z války v Sýrii, ale Biden dal jasně najevo, že Spojené státy budou silně zapojeny do tohoto konfliktu postupujícího kupředu.
#2 Jen o pár týdnů později provedl Joe Biden svůj první letecký úder proti Íránem podporovaným silám uvnitř Sýrie…

USA provedly letecký úder zaměřený na Íránem podporované milice v Sýrii, při první vojenské akci, kterou podnikla Bidenova administrativa.

Pentagon uvedl, že úder zničil „více zařízení“ a byl nařízen v reakci na útoky proti americkému a koaličnímu personálu v Iráku.

Zástupci milice uvedli, že jeden člověk byl zabit, ale válečný pozorovatel hlásil nejméně 22 obětí na životech.

#3 Samozřejmě bylo nevyhnutelné, že Íránem podporované síly zareagují, a ty se pomstily odpálením raket na vojenskou základnu v Iráku, kde jsou rozmístěny americké síly. Ještě před pár dny nový ministr obrany Lloyd Austin prohlásil, že americká vojenská odpověď přijde „v době a na místě, které si sami vybereme“…

Ministr obrany Lloyd Austin říká @MarthaRaddatz, že USA stále posuzují, kdo provedl nedávný raketový útok na základnu v Iráku, kde sídlí americké jednotky – a že pokud se USA rozhodnou odpovědět, bude to „v době a na místě, které si sami vybereme“.

#4 Další americké nálety mohou přijít spíše dříve než později. Ve skutečnosti se uvádí, že USA právě vyslaly šest bombardérů B-52 na Diego Garcia…

Americké letectvo posílá šest bombardérů B-52 Stratofortress na Diego Garcia, vojenské středisko, které slouží jako strategické místo pro operace na Blízkém východě i v Pacifiku.

S odvoláním na amerického představitele CNN uvedla, že bombardér z dob studené války bude „k dispozici pro operace proti Íránu, bude-li to nařízeno“.

#5 Bidenova administrativa také posílá dalších přibližně 10 000 amerických vojáků na Blízký východ…

Jakmile dorazí obojživelná útočná loď Bataan, která míří na Blízký východ, USA podle listu The Wall Street Journal do oblasti během týdne přidají zhruba 10 000 lidí.

#6 Rusko má plné ruce práce i s pohyby v regionu. V pátek Rusko provedlo letecký úder na zařízení pro nakládání ropy v Sýrii, které využívají opoziční síly podporované Tureckem, Saúdskou Arábií a Bidenovou administrativou..

Podezřelý raketový útok na zařízení pro nakládání ropy využívané opozičními silami podporovanými Tureckem v severní Sýrii vyvolal rozsáhlý požár velké oblasti, kde běžně parkují ropné tankery, jak ukazují letecké a satelitní snímky.

Syrské opoziční skupiny a nejméně jeden válečný pozorovatel obvinili Rusko z pátečního úderu poblíž měst Džarábulus a al-Báb u hranic s Tureckem. Syrská observatoř pro lidská práva se sídlem v Británii ve zprávě uvedla, že ruské válečné lodě ve Středozemním moři vypálily tři střely, které zasáhly primitivní ropné rafinerie a cisternové vozy v regionu.

#7 Izrael přitom stále pravidelně zasahuje strategicky důležité cíle uvnitř Sýrie. Následuje zpráva, která vyšla koncem února…

Syrská protivzdušná obrana byla v neděli večer aktivována v hlavním městě Damašku a jeho jižním předměstí, aby odrazila izraelský raketový útok, informovala státní média. O obětech nepadlo ani slovo.

Státní televize citovala nejmenovaného vojenského činitele, který prohlásil, že většina izraelských raket byla sestřelena dříve, než dosáhly cílů poblíž Damašku.

#8 Izrael má mimořádný zájem na tom, aby Írán nevyvíjel jaderné zbraně. V rozhovoru pro Fox News izraelský ministr obrany Benny Gantz právě prohlásil, že Izrael je připraven zaútočit na Írán bez jakékoliv americké pomoci…

Izraelská armáda aktualizuje plány na úder na íránská jaderná zařízení a je připravena jednat nezávisle, řekl televizi Fox News izraelský ministr obrany Benny Gantz.

Izrael identifikoval uvnitř Íránu řadu cílů, které by poškodily jeho schopnost vyvinout jadernou bombu.

„Když je svět zastaví dřív, je to moc dobré. Ale pokud ne, musíme stát nezávisle a musíme se bránit sami,“ řekl Gantz v prvním besedním rozhovoru s americkou redakcí.

#9 Během telefonátu, který proběhl minulý čtvrtek mezi Kamalou Harrisovou a Benjaminem Netanjahuem, dal izraelský premiér nadmíru jasně najevo, že jeho národ je připraven udělat vše pro to, aby Íráncům zabránil ve vývoji vlastních atomovek…

„Premiér řekl, že budeme pokračovat v posilování naší zpravodajské a bezpečnostní spolupráce, a během jejich rozhovoru řekl, že jako premiér Izraele je zcela odhodlán zabránit Íránu ve vývoji jaderných zbraní, které jsou určeny k našemu zničení.“

Íránci samozřejmě nemají v plánu ustoupit, a proto je vojenský konflikt mezi Izraelem a Íránem nevyhnutelný.

Na Blízkém východě vypukne válka a hrůza tohoto konfliktu bude šokovat celou planetu.

A jakmile ta válka začne, velmi to urychlí naše ekonomické problémy a pokračující politické nepokoje v této zemi.

Takže si užijte toto krátké období relativní stability, dokud můžete, protože náš svět se začne brzy dramaticky měnit.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Devět znamení, která dokazují, že elita plánuje velkou válku na Blízkém východě

  • · Edit

    Doufejme ze zmoudri jakykoli konflikt, v dnesni dobe spise nebude, nikdo o net nestoji teda from posahancu m jako je Biden, Kterou treba bude mit mrtvici kdovi zbytek zmoudri!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*