Desítky tisíc migrantů se vrátily po deportaci zpět do Německa

Desítky tisíc migrantů se vrátily po deportaci zpět do Německa

Tisíce migrantů, kteří byli neúspěšný ve své žádosti o azyl v Německu a žádali o něj několikrát, se po deportaci několikrát vrátili do Německa.

Po deportaci se do Německa od roku 2012 vrátilo celkem 28 283 migrantů, kteří požádali o azyl, přičemž téměř 5 000 migrantů se po zamítnutí azylu vrátilo několikrát.V současné době v Německu požádalo o azyl přibližně 1 023 migrantů nejméně čtyřikrát. Podle německých novin Die Welt am Sonntag požádalo o azyl nejméně 294 migrantů nejméně pětkrát.

Bylo také odhaleno, že zatčení osob se zákazem vstupu se děje jen velmi vzácně, a že ti, kteří jsou ve skutečnosti zatčeni, jsou obvykle ve vězení jen pár měsíců.

Německo každoročně dostává stovky tisíc žádostí o azyl a téměř dva miliony migrantů vstoupily od roku 2010 do Německa, kde požádali o azyl.

Německý deník Bild v listopadu informoval, že šéf zločineckých migrantů Ibrahim Miri se nelegálně vrátil do Německa, aby požádal o azyl, a to pouhých 15 týdnů po deportaci ze země.

Ibrahim Miri, údajný šéf 3000členného klanu a šéf motocyklového gangu známého jako Mongols, byl Německem později v tomto měsíci deportován.

Německá policie bojuje s rostoucím zločinem gangů mezi populací migrantů, zejména těch ze Středního východu. Zvýšený příliv migrantů posílil arabské zločinecké klany, zejména v Berlíně, kde gangy útočí na policii a šíří sexuální zvěsti o důstojnících.

V roce 2018 německý Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky (BAMF) uvedl, že byl deportován pouze zlomek neúspěšných žadatelů o azyl z Afriky a dále uvedl, že je velmi nepravděpodobné, že budou repatriováni.

Do roku 2040 se očekává, že více než třetina obyvatel Německa bude mít zahraniční původ a ve velkých městech toto číslo vzroste až na 70 procent.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Desítky tisíc migrantů se vrátily po deportaci zpět do Německa

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*