Deportujme z Evropy syrské běžence do osvobozených částí Sýrie

Deportujme z Evropy syrské běžence do osvobozených částí Sýrie

Syrská armáda s pomocí oddílů národní obrany vzala pod kontrolu město Rabia v provincii Lázikíja na severu země dne 24. ledna.

Jednotky syrské armády za pomoci ruských vzušných sil každým dnes osvobozují syrské území, které okupoval Islámský stát.

I tento fakt by měli vzít na vědomí činitelé EU a pokud se nehodlají smířit s rozpadem Evropy, tak by měli ihned zahájit deportace syrských „uprchlíků“ z Evropy do osvobozených částí Sýrie. Není možné, aby jak armády Západu, tak Ruska, bojovaly na území Sýrie a migranti vysedávali v kavárnách a v horším případě znásilňovaly ženy, včetně nezletilých dívek.

Syrští vojáci. Ilustrační foto (iDNES.cz)
Syrští vojáci. Ilustrační foto (iDNES.cz)

Tito migranti, hlavně mladí muži, utekli ze Sýrie do Evropy, když je vlast potřebovala. De facto se dopustili zrady na své vlasti.

Nedávno místopředseda Evropské komise Frans Timmermans v rozhovoru pro nizozemskou veřejnoprávní stanici NOS řekl, že většina běženců, kteří v prosinci přišli do Evropy, byli ekonomičtí migranti z tzv. bezpečných zemí a nikoliv uprchlíci před válku a perzekucí.

Mladí muži, kteří tvoří absolutní většinu tzv. uprchlické vlny, jsou ekonomičtí migranti. To je fakt, který nelze popřít. A ti naši pomoc nepotřebují. Pokud je řeč o pomoci, tak v krajním případě je potřeba pomáhat opravdu těm, kteří jsou bestiálním způsobem zasaženi válkou. Ale tato pomoc nesmí být na úkor naší bezpečnosti.

Konflikt v Sýrii by vypadal jinak, kdyby statisíce mladých syrských mužů neuteklo do Evropy za výhodnými sociálními dávkami. A v Evropě je nevítali politici, kteří jsou zastánci multikulturní společnosti.

Na závěr zcela otevřeně říkám, že jsem toho názoru, aby syrští „uprchlíci“ byli přemístěni zpět do Sýrie, kde by se postaraly o ekonomický růst země, a třeba i se zbraní v ruce se podíleli na osvobozování své vlasti.

 

 

Petr Cvalín

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

3 Komentáře “Deportujme z Evropy syrské běžence do osvobozených částí Sýrie

  • Ano deportujme je všechny okamžitě a okamžitě sem přijměmě členy Daesh, který prohrávají bitky a v podstatě nemají kam utéct, jenom do zblbé Evropy, kde stále všichni tupci věří, že se všichni narodili 1.1…. a jsou do chudáci mladíci bez rodin. Fuck EU!!

  • Systém přerozdělování peněz v EU je na vině. Jestliže si mohou politici zřizovat přes různé osoby nejrůznější nevládní organizace, které na „řešení“ problému čerpají dotace, budou dělat vše pro to, aby problém trval a dotace tekly dál. Omezme přerozdělování a problém zanikne sám.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*