Den vítězství, aneb ohýbání dějin po Česku

Den vítězství, aneb ohýbání dějin po Česku

Vzpomínkovými akcemi vyvrcholily takzvané oslavy dne osvobození a pádu fašismu.Vrcholu též dosáhly ukázky naší České malosti a ubohosti ve smyslu prezentací takzvaných elit a bohužel i zmanipulovaných mladých lidí školstvím.

Osobně je mi velmi líto ubožáků jako je pan Klvaňa, Schwarzenberg, Vondra, Kalousek, Němcová a dalších. U pana Jaromíra Štětiny to je něco jiného-tento muž patrně spadl po porodu sestřičkám z přebalovacího pultu přímo na hlavičku, což má pravděpodobně doživotní následky a on proto neví komu lézti v řiť.Od těchto lidí jsme se místo vzpomínek a vzdání úcty dočkali zpolitizování vzpomínkových akcí a ostré protiruské a antikomunistické rétoriky. Do jejich uvažování se vloudila zášť, nenávist a chování podle hesla-KOHO CHLEBA JÍŠ-TOHO PÍSEŇ ZPÍVEJ. Ve své ubohosti zapoměli na fakt, že jde o vzdání úcty lidem, kteří položili své životy v boji proti fašismu, že jde o vzdání úcty mrtvým a nikoli živým. Přesto do svých nesmyslů tvrzených na veřejnosti podsouvali napadání Putina či Zemana, nebo lži o tom, že Československo osvobozovali Vlasovci či Banderovci.

Dovolím si tvrdit, že zcela záměrně byl Českými politiky, ale i ČT opomíjen fakt, že největší tíhu druhé světové války nesli na svých bedrech Rusové a komunisté. Je docela zvláštní, že o židech se mluví neustále a Americké oběti se vynášejí do nebes. Proč takováto rozdílnost??? Je nutné ohýbat a překrucovat dějiny?? Považte s jakou pompézností je lidem vtloukáno do hlavy, že Plzeň osvobodili Američané!! Jaká to lež a podvod, jaká neúcta k Českému odboji. Plzeň byla již svobodná, když do ní vstoupili Američané a to právě díky Českému odboji. To, že někdo z cizí armády první vstoupí do města ještě neznamená, že jej osvobodil. Vždyť mi kvůli těm Američanům kálíme sami sobě na hlavu!! Lžeme vlastním dětem a ještě tomu věříme.

Den vítězství Na vrchu Vítkov se konal pietní akt při příležitosti 68. výročí ukončení 2. světové války Foto: Hans Štembera/ Parlamentni listy
Den vítězství
Na vrchu Vítkov se konal pietní akt při příležitosti 68. výročí ukončení 2. světové války Foto: Hans Štembera/ Parlamentni listy

Říká se, že dějiny jsou dané, ale současnost je dokladem toho, že tomu tak není a že je s ní pracováno jako s velmi ohebnou veličinou. Toto se děje hlavně proto, že pamětníci vymírají a přímých svědectví ubývá. Stále více nabírají na síle propagandistická tvrzení mainstreamu a propagátorů nového světového řádu. Ostatně toto se projevilo v pořadu Michaely Jílkové-Máte slovo. Mladý muž, který byl v době druhé světové války ještě v tekutém stavu se vyjadřoval o Rudé armádě jako o armádě uchvatitelské atp. Inu je vidět, co tu dnešní mládež ve škole učí. Tito mladí jsou dokladem toho jak jako společnost degenerujeme a že jsme si nevzali žádné poučení pro dny budoucí, že neznáme historii a dokonce jí pohrdáme. Bohužel to je velmi zlé znamení a přibližuje nás to všechny do stavu, kdy budeme nuceni historii opakovat-bohužel i s válkou a zbytečnými obětmi.

Lze s jistotou říci, že jsme velmi rychle zapoměli. Svůj díl viny nese na bedrech protosocialistická éra naší země, která nás mnohé učila věřit všemu co vrchnost říká. V některých případech jsme k tomuto byli i nuceni, ale dá se říci, že to je nic proti současnému mainstreamovému masírování společnosti. Osobně se domnívám, že lidé jako Klvaňa, Vondra nebo Jaromír Štětina jsou takovými válečnými štváči ve službách cizí mocnosti, skrze než je praktikován společenský rozkol. V mnohém to připomíná Goebelsovskou propagandu.

V tomto směru věřte, že nejsem hrdý na to, že jsem Čech. Je mi stydno za náš národ. Zemanovi už nezbývá nic jiného, než zmírnit to, co jiní podělali.

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Den vítězství, aneb ohýbání dějin po Česku

  • · Edit

    marie-mimochodem židé mají na rukou tolik krve,že proti tomu je jejich ůdajný holocaust jen procházka růžovým sadem-stačí si něco zjistit o bolševické revoluci v Rusku-kdo ji platil,jaké národnosti byli ti největší kati a vrazi a jaký národ na to nejvíce doplatil-jestli za WW2 ůdajně zdechlo 6 milionů židů,tak jejich oběti se počítají na desítky milionů-žid je největší nepřítel člověka!!

  • · Edit

    Marie-a můžete mi říct jediný důvod,proč by na tento bordel jménem česká republika měl být člověk hrdý???Na Jardu Jágra,který napřed strašně podporoval ODS,později Burešovu(usvědčenýho estébáckýho udavače,jako byl Kanyza nebo Bohdalová?) ANO a později,že to evropě osladíme a díky havlovu análnímu prostitutovi zbyla sekera 700 milionů,který zaplatíme my všichni,zatímco to perverzní demokratický hovado se nám všem směje do xichtu???Na toho Vám z vysoka seru-co češi dokázali?Mimo to,že si nechali rozprodat svoji zem,rozkrást a udávání je mezi čechy už od dob RU národním sportem nedokázali vůbec nic-já,čím jsem starší tak zjišťuji,že opravdu dobře to s touto zasranou zemí mysleli jen ti tolik zatracovaní komunisti-nikdy bych o sobě neřekl,že toto budu nucen konstatovat,ale je to tak-bohužel-až mi napíšete jediný důvod,proč být vlastenec a být na tento ultrabordel hrdý,opravdu se budu snažit se zamýšlet

  • Pokud nejste hrdý na to, že jste Čech, tak jste pro tuto hrdost asi nic neudělal. Pokud byste v sobě našel něco, co jste pro svou hrdost udělal, tak by Vás nemohlo rozhodit pár lidí. Myslím si, že vděčni bychom měli být každému, kdo našel odvahu bojovat proti fašistické smrtící ideologii. Bez těchto lidí, bychom zde dnes nebyli. Židé dělají dobře, že nedovolí zapomenout systematické vyvražďování svých lidí. Brání se tak zapomenutí a možného opakování.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*