Demonstrace proti kvótám: 28. září na Jungmannově nám. v Praze

Demonstrace proti kvótám: 28. září na Jungmannově nám. v Praze

Svobodní pořádají demonstraci proti povinným kvótám EU na uprchlíky v pondělí 28. září (státní svátek – Den české státnosti), od 14 do 16 hod. na Jungmannově nám. v Praze 1.

 

Výzva občanům:

Přijďte vyjádřit svůj názor proti přehlasování České republiky a přijetí povinných kvót EU. Požadujeme, aby bylo vyhlášeno referendum o vystoupení z Evropské unie!

Kvóty na rozdělení uprchlíků schválili ministři vnitra EU v úterý 22. 9. Proti byli ministři ČR, Slovenska, Rumunska a Maďarska; Finsko se zdrželo.
Reakce europoslance a předsedy Svobodných Petra Macha:
Je to diktát EU! Kvóty si nesmíme nechat vnutit. Vláda musí podat žalobu k Evropskému soudnímu dvoru na neplatnost rozhodnutí. Pokud přesto bude EU trvat na kvótách, jediným řešením je, aby naše země vystoupila z EU.“

 

Událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/512217522285608/

 

Kateřina Kašparová

tisková mluvčí Strany svobodných občanů

https://web.svobodni.cz/

mach kvoty

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Demonstrace proti kvótám: 28. září na Jungmannově nám. v Praze

  • Když už je musíme přijmout, měli bychom je zavřít do střežených objektů, tam jim zaplatit intenzivní kurzy němčiny a pak je pustit. Hlavně nesmíme mít zločinný sociální systém jako Němci. Ti pracovitým berou a zbytečným a nemakačenkům dávají. Když zjistí, že u nás nedostanou nic bez práce, půjdou určitě do Německa.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*