Demokratické zatčení Adama B.Bartoše. Na prostý lid se samopaly. Pomáhat a chránit…..

Demokratické zatčení Adama B.Bartoše. Na prostý lid se samopaly. Pomáhat a chránit…..

Česká policie se opět vyznamenala a doslovně nám ukázala k čemu je určena. Perzekuce a šikana prostých občanů je jí vlastní. Ty – občane nesmíš demonstrovat, ty nesmíš mít jiný názor než mainstream. Ty smíš pouze mlčet a platit.

Nijak zvlášť Adama B. Bartoše neznám a nikdy jsem se s ním ani nesetkal, ale domnívám se, že je to občan jako každý druhý a že má svá ústavou zaručená lidská práva. I když-lidská práva. Co to vlastně je??? V naší ústavě jsou sice zakotvena, ale u nás v ČR je poměrně dobrým zvykem porušovat co se dá a tedy i lidská práva se stávají pouhým cárem papíru. Vlastenectví se stává trestným činem a všichni ti, kteří chtějí bránit republiku, naši zem, naše matky a děti proti vetřelcům islámské provenience jsou nacisté, rasisté a extrémisté. Trochu divné hodnoty ta naše vláda ctí nemyslíte?? Čí zájmy vlastně hájí??? Jsou to zájmy Českého národa?? Odpovězte si prosím každý sám podle svého citu a svědomí. Já jsem nabyl dojmu, že naší ctěné vládě jsme jako národ volní jako guma od trenek. Pro ni máme cenu pouze v době voleb a to není lidská cena, ale cena vhozeného hlasovacího lístku do volební urny a dále jako plátci daní, které zneužívají a vysávají.

Postupy naší vlády jsou však nejen protilidové, ale jsou i v rozporu s postupy zemí V 4. Maďaři migranty nechtějí, Slováci také ne a nyní se proti nim postavili i dříve liknaví a nevyzpytatelní Poláci. Pravděpodobně má tedy pan Sobotka jiné zájmy než V4. K čemu potom jakékoliv dohody, když se jeden utrhne a za mrzký peníz táhne naopak. Pane Sobotko, zde – skutečně čestným lidem nejde o peníze, ale jde jim o lidi a národ. Oč jde prosím Vám??? To se nestydíte zatýkat České lidi pro jejich názor?? Není Vám hanba poslat na neozbrojené demonstranty ty Vaše mužiky se samopaly??? Proto islamákům by jste je neposlali že?? Bobky by se sypaly z kalhot Vám a těm vašim POMÁHAT A CHRÁNIT. Možná by Vás vyplísnila i likvidátorka Evropy baba Merkel, ale na oplátku by Vám papež František třeba umyl nohy.

No-ukázali jste národu, že žádná demokracie nebyla a není, jak jsem již mnohokráte psal. Jsem tomu dokonce rád, že lidem otevíráte oči a ukazujete, jak to s nimi myslíte. Snad ti lidé prohlédnou a přestanou volit zrádce. Můžete ještě zkusit lidi oblbnout výkřiky, že za vše může Rusko a Putin. Domnívám se však, že v současnosti máte jako vláda takovou důvěru, že Vám to sežerou tak akorát sluníčkáři a jim podobní tupci.

BĚDA ZEMI, KTERÉ BEZPÁTEŘNÍ SÍLY VLÁDNOU.

(Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš. (15. 8. 2015) Foto: Yan Renelt, MAFRA)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Demokratické zatčení Adama B.Bartoše. Na prostý lid se samopaly. Pomáhat a chránit…..

  • · Edit

    To je jasná kalouskovina a sobotkovina. S těmito šmejdy z TOP, ODS,KDU a ČSSD zanést tak , jak říkal p. Bartoš.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*