Demokraté najímají bývalého vězněného gangstera a vraha, který v lednu nazval policii v Kapitolu „bílými rasisty“

Demokraté najímají bývalého vězněného gangstera a vraha, který v lednu nazval policii v Kapitolu „bílými rasisty“

Vzpomínáte si na minulé léto, kdy demokrati označovali policisty jako úderné oddíly, nacisty, gestapo a tvrdili, že jsou banda vrahů, jejichž záměrem, když jim začala směna, bylo honit černochy a zastřelit je?

Ano, vzpomínáme.

Demokraté však nemají žádný problém najmout bývalé členy skutečných gangů na klíčové pozice ve své straně.

Však víte, lidi, kteří ve skutečnosti zabíjeli jiné lidi. Schválně. Jen tak pro zábavu.

Chcete trochu novější historie? Co takhle najmout skutečného člena gangu, který v lednu označoval policejní důstojníky Kapitolu za „bílé rasisty“ po incidentu v Kapitolu 6. ledna a který schvaloval rabování po smrti George Floyda?

New York Post píše, že demokrati najali takového člověka, bývalého gangstera na nejvyšší vedoucí pozici ve straně.

List nám sděluje, že Demokratický kongresový volební výbor (DCCC), v jehož čele stojí newyorský poslanec Sean Patrick Maloney, jmenoval Dyjuana Tatra „seniorním poradcem pro rozmanitost a inkluzi“.Není známo, zda je podtitulem jeho oficiální pozice také „hlavní poradce pro střelbu a pořezání obětí“, jak byl obviněn v roce 2002.

Tatro je zjevně také mediální hvězdou, neboť se stal středem pozornosti programu financovaného daňovými poplatníky na PBS s názvem „College Behind Bars“, který se zaměřil na skupinu vězňů, kteří získávali vysokoškolské tituly prostřednictvím iniciativy prostřednictvím nápravného systému státu New York.

Prostřednictvím tohoto programu získal bakalářský titul, zatímco si odpykával šestiletý trest za vydírání. Takže to byl jeho první a jediný přestupek, že? Ani ne.

Když byl v roce 2011 za tento zločin odsouzen, seděl už za zastřelení dvou znepřátelených členů gangu v roce 2006. Možná by se mohl stát poradcem demokratů pro kontrolu zbraní, protože v této oblasti má zjevně zkušenosti.

Tatro byl takzvaným „spouštěčem“ pouličního gangu, který terorizoval newyorské hlavní město Albany, původní gangsterské Killas. Tatro se přiznal ke střelbě, stejně jako k pořezání další oběti v roce 2002 a, ach jo… byl také drogový dealer. Zní to jako perfektní doplněk týmu Demokratů.

Tatro tvrdil, že vydělával nejméně 12 tisíc dolarů měsíčně prodejem drog.

Pamatujete na leden, kdy demokraté objevili nově nalezenou „lásku“ k policistům, když to byl politicky výhodný způsob útoku na bývalého prezidenta Donalda Trumpa? No, Tatro zřejmě nedostal tuto zprávu.

Fox News hlásí, že než se začátkem měsíce přidal k DCCC, měl Tatro hodně co říct k útoku na Kapitol.

Tatro na Twitteru uvedl:

„Odpověď bělošským rasistům, kteří přepadli Kapitol, není dávat více peněz jiné skupině bělošských rasistů, kteří mají za úkol hájit nadřazenost bělochů.“ Zní to jako skvělý chlap a perfektně se hodí pro demokraty proti policajtům.

Dva předchozí tweety byly smazány, nicméně Fox News měl záběr z obrazovky, kde si stěžoval na rozpočet Kapitolské policie.

V srpnu Tatro vyjádřil podporu násilnému rabování a nepokojům a označil je za „protesty proti systémovému rasismu“.

Tatro také naznačil, že reforma policie se podobá oživení nacismu:

„Všem těm lidem, kteří chtějí reformovat policii, protože všichni policajti nejsou špatní, neměli bychom prostě pokračovat a oživit nacismus, protože všichni nacisti nebyli špatní? To jsem si myslel. Případ uzavřen,“ napsal v červnu na Twitter. Ten tweet byl od té doby smazán…divíte se proč?

Najímání Tatra jen posiluje dojem, že demokraté jsou vůči zločinu mírní, jako bychom to nevěděli po loňském létě, kdy se dívali jinam, když zločinci ničili americká města. To v podstatě potvrzuje to, co jsme si už mysleli. Republikáni souhlasí.

„Pro zločinně rozmazlované demokraty je to jistě příznačné, ale zbytek Ameriky bude považovat za znepokojivé, že vražedný člen gangu zastává významné postavení u DCCC,“ řekl předseda newyorské Republikánské strany Nick Langworthy.

„Druhé šance jsou jedna věc, ale musel bych zpochybnit úsudek kongresmana Maloneyho, aby se někdo s tak násilnou minulostí dostal do čela jejich organizace.“

Nicméně Maloney a DCCC nevidí problém v najmutí bývalého člena gangu, který zastřelil dva lidi. Myslí si, že je to příběh o „úspěchu“.

„Dyjuan je dříve vězněná osoba, která tvrdě pracovala na změně životní dráhy prostřednictvím vzdělání a služby své komunitě,“ řekla mluvčí DCCC.

„Odseděl si trest za zločiny, které spáchal, a nyní je národním vůdcem v nadstranickém hnutí, aby reformoval náš systém trestního soudnictví a přinesl smysluplné zlepšení vzdělávacího systému v amerických věznicích.

Taková kritická práce přeruší cyklus recidivy tím, že zajistí, aby více lidí opustilo vězení s dovednostmi a přispívat svým komunitám.“

Upřímně řečeno Tatro, pokud je zástupce demokratů, který měl sexuální poměr s čínským špionem, stále ve výboru pro tajné služby, jmenovaném Nancy Pelosiovou, předpokládáme, že bývalý člen gangu se k demokratům hodí. Pravděpodobně je menší hrozbou než výše zmíněný zástupce, Eric Swalwell z Kalifornie.

Tatro pracoval na Maloneyho kampaních do Kongresu a po přijetí vydal toto prohlášení:

„Tento minulý volební cyklus zdůraznil, jak volební politika ovlivňuje každodenní život každého jednotlivého Američana i stěžejní roli Afroameričanů ve volbách. Je mi ctí, že se mohu připojit k DCCC a pracovat na řadě otázek v souvislosti s politikou, rozmanitostí a rovností a inkluzí.“

Dodal: „Chci poděkovat předsedovi Seanu Patricku Maloneymu za jeho odhodlání sestavit talentované a rozmanité týmy DCCC.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Demokraté najímají bývalého vězněného gangstera a vraha, který v lednu nazval policii v Kapitolu „bílými rasisty“

  • V USA začíná občanská válka. Kdo jí chce vyhrát, potřebuje bojovníky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*