Demokracie v Americe je čistá fantazie: Stephen Lendman

Demokracie v Americe je čistá fantazie: Stephen Lendman

„Nedožiju se toho, abych viděl spravedlnost za 11. září,“ říká profesor Stephen Lendman. Útoky z 11. září změnily průběh lidstva, a ani za šestnáct let to nebylo minimálně objasněno, ale přeměnilo to svět na místo plné strachu a nenávisti, mezitím co Spojené státy rozšiřují své vojenské základny, kterých je po celém světě 737 a více než 2 500 000 amerického personálu slouží po celé planetě.

Profesor Stephen Lendman, jeden z nejuznávanějších analytiků na světě, hovořil s portálem Pravda o důsledcích těchto útoků a o odmítání slibů prezidenta Trumpa během jeho kampaně, vyšetřit den, který měl na svědomí smrt více než miliónu lidí na celém světě a dosud přináší nespočetné protiklady a zjevné lži.

Edu Montesanti: Profesore Lendmane, rád bych vám poděkoval za tento rozhovor. Takže, jaké byly důsledky útoků z 11. září pro USA a svět?

Professor Stephen Lendman: Já označuji 11. září jako matku všech útoků pod falešnou vlajkou. Bylo to zosnováno, aby mohl Washington vést nekonečné války agrese proti jednomu svrchovanému nezávislému státu za druhým.Všechny státy, které Amerika nekontroluje, jsou zranitelné pro válku nebo barevnou revoluci pro změnu režimu. Temné síly ve Washingtonu chtějí, aby se všechny země změnily na podřízené loutkové státy, vyčerpaly své prostředky a zneužívaly svůj lid.

Edu Montesanti: Současná krize jaderné války mezi Washingtonem a Pchjongjangem je z velké části důsledkem 11. září, když tehdejší americký prezident George Bush zahrnul Severní Koreu do Osy zla.

Professor Stephen Lendman: Situace v Severní Koreji hnisá od 40. let minulého století, nesouvisí s 11. zářím, s výjimkou toho, že síly ve Washingtonu označili tuto zemi mezi jinými za režimy zla.

Amerika, NATO, Izrael a jejich nevyzpytatelní spojenci jsou jediným čistým zlem, které znám.

11. září umožnilo Americe spustit falešnou válku proti terorismu, vedením války terorismu proti lidstvu, podporováním Islámského státu, Al-Kájdy a dalších teroristických skupin a využíváním jich jako císařské vojáky.

Napsal jsem o Severní Koreji mnoho. Já odsuzuje války, jaderné a jiné mocné zbraně, ale uznávám právo KLDR na sebeobranu.

Během své historie KLDR nikdy nezaútočila na jinou zemi. KLDR se opravdu obává možné americké agrese, proto sleduje silné odstrašující prostředky, které zachrání národ a jeho vedení před zničením.

Edu Montesanti: Donald Trump ve své předvolební kampani řekl, že jakmile bude zvolen, vyšetří útoky z 11. září, což jako prezident neudělal. Proč si myslíte, že se vzdal?

Professor Stephen Lendman: Všichni politici lžou, Trump lže jako všichni ostatní. Dále byl v Americe kooptován temnými silami. On je impotentní frontman pro jejich agendu. Totéž platí pro vedení Kongresu a většinu členů Kongresu spolu se soudy.

Demokracie v Americe je čistá fantazie. Žádná neexistuje. Mocné sjednocené zájmy řídí věci. Lidé nemají žádné slovo. Volby jsou fraška. Špinavý business jako obvykle pokaždé vyhrává.

Edu Montesanti: Vidíme lidi, kteří nejsou ochotni čelit pravdě, zvláště Američané. 11. září se stalo mezi lidmi tabu. Mike Berger mi řekl: „Slyšel jsem mnohokrát: „Pokud je to pravda (práce zevnitř), prostě tomu nechci vědět“. Hovořil jsem s každým členem (organizace Pravda o 11. září) nebo jsem měl s ním rozhovor a zmínil jsem se o vymývání mozků médii hlavního proudu a o psychologické bariéře, která v tom koření. Co mi o tom můžete říci?

Professor Stephen Lendman: Média hlavního proudu v Americe jsou ohavná, zejména New York Times, Washington Post napojené na CIA a falešné televizní zprávy.

Edu Montesanti: Stále věříte ve spravedlnost za 11. září?

Professor Stephen Lendman:

Nedožiju se toho, abych viděl spravedlnost za 11. září,

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*