Dělá si z nás pan Horáček svou kandidaturou na post prezidenta srandu nebo to ten mafián myslí vážně. Bude hlavou státu“ sázkař“??

Dělá si z nás pan Horáček svou kandidaturou na post prezidenta srandu nebo to ten mafián myslí vážně. Bude hlavou státu“ sázkař“??

Nerad zde na tomto místě neguji blížící se prezidentské volby, ale pravděpodobně nezbývá nic jiného, když se na post prezidenta republiky snaží vetřít nedobrý člověk kalibru pana Horáčka. Domnívám se, že hlavou státu by měl být člověk ryzího charakteru, empatický, vzdělaný, se širokým lidským i politickým rozhledem jehož srdce bije pro ČESKÝ NÁROD. Osoba pana Horáčka nemá krom zla v sobě nic, co by mohlo být jakkoliv přínosné pro Českou republiku a národ.

Je pravdou, že předci Michala Horáčka byli význačnými osobnostmi, avšak poněkud jinak zaměřeny než pan Horáček. Jeho prastrýcem byl Jaroslav Heyrovský-první Čech, jenž bylo ceněn Nobelovou cenou. Pradědeček byl Leopold Heyrovský, jenž byl profesorem Římského práva a rektorem univerzity Karlovy. Zde u jeho předků bych tedy viděl jistou oprávněnost býti elitou národa, ale u něho je jeho věhlas založen na tom, že byl profesionálním sázkařem, spoluzakladatelem sázkové kanceláře Fortuna a jejím majitelem, textařem, spisovatelem, ale také umývačem nádobí, padělatelem veřejné listiny a jistý čas i odsouzeným.

Málokdo to asi ví, ale Michal Horáček byl ve svém mládí poněkud divoký. Říká se, že byl vyloučen ze školy na přímý podnět Stb, ale bylo to poněkud jinak. Padělal veřejnou listinu-výjezdní doložku do USA. Po svém návratu z USA byl už na letišti za toto zatčen a domnívám se, že zcela oprávněně, protože i dnes je padělání veřejné listiny trestným činem.. Následně byl odsouzen a nějaký ten čas si pobyl ve vězení. Údajně seděl na jedné cele s pedofilem. Již od svého mládí rád sázel a to hlavně na koníčky v Pražské Chuchli. Říká se, že za komunistů byl černým sázkařem, což znamená, že provozoval tehdy zakázanou činnost. STB o něho měla samozřejmě velký zájem, protože se pohyboval v kruzích, kde se točily obrovské peníze. Dokonce mu bylo dáno krycí jméno sázkař. Jak ale vím, tak spolupráci s STB nikdy nepodepsal a členem KSČ nebyl, nicméně se domnívám, že nějaké vazby tam býti musely, protože velmi často jezdil na západ, což vzhledem k tomu,jaký měl škraloup z minulosti s onou  výjezdní doložkou by bylo poněkud nestandardní. Navíc svazek STB, jenž byl na pana Horáčka u STB veden byl během takzvané sametové revoluce zničen. Zde vyvstává řada otázek proč!! Spolupracoval tedy a svazek byl zničen jen proto, aby se to nikdo nedozvěděl?? Nebo to bylo proto, že byl příslušníkem nové, STB připravované nástupnické mocenské struktury?? Tuto otázku by měl po pravdě samozřejmě vysvětlit pan Horáček sám, ale domnívám se, že si už na nic nebude pamatovat a řekne, že o žádném svazku ani nevěděl.

Spoluzakládal a posléze vlastnil sázkovou kancelář Fortuna. Tuto formu podnikání sice zákon umožňuje, ale já osobně a ze svého úhlu pohledu takovouto živností pohrdám. Přijde mi to postavené na principu využívání slabosti druhých lidí v jejich touze po zbohatnutí. Mnoho z nich skončilo s obrovskými dluhy, jako bezdomovci, v blázinci a někteří to dokonce řešili třeba skokem z Nuselského mostu. Mám pocit, že je to nemorální a domnívám se, že v tomto případě je pan Horáček i spoluviníkem lidského neštěstí i když samozřejmě on nikoho sázet nenutil. Přesto sama existence tohoto druhu podnikání není přínosná jak člověku, tak společnosti.

Abych nebyl jen negativní, tak musím vyzdvihnou činnost pana Horáčka na hudebním poli jakožto skvělého autora mnoha nezapomenutelných textů. Jeho texty zazněly v písních Michala Tučného, Petra Hapky, Petra Spáleného, Michaela Kocába, Hany Hegerové a dalších. Zde skutečně za sebou pan Horáček zanechal nesmazatelnou a pozitivní stopu. Dale se prezentoval ještě jako esejista, spisovatel, básník či producent.

To hlavní, s čím se osobně nemohu zásadně ztotožnit, je přístup pana Horáčka k otázce migrace. Pan Horáček patří mezi vítače imigrantů. Rád by jich tu měl co nejvíce. V tomto bodě jsem zásadně proti panu Horáčkovi, protože jsem toho názoru, že díky migrantům bude Český národ více a více umenšován. Bohužel to není otázka jen Českého národa, ale i ostatních Evropských národů a především jde o snahu zlikvidovat původní životní křesťanskou doktrínu a kulturu. Tato otázka je pro mě jako pro Čecha zcela zásadní a díky tomu, že vím jak to je, tak panu Horáčkovi bych svůj hlas nikdy nedal.

 

(Michal Horáček Foto: muzikaly.org)
Loading...

Podobné články

 • Skládejme si úplnou a komplexní mozaiku faktů do celku, jenom komplexní obraz nám umožní pochopit jaká hra se tu hraje. Používejme prostý selský rozum v kombinaci se základními detektivními poučkami: Ptejme se, kdo má z daného dění jaký prospěch. Nemusí jít nutně jen o peníze… Zemanův přístup k islamizační imigraci, vytváří alespoň částečně hráz snahám globalistů, protiváhu sobotkovským soudruhům a chrání občany tohoto státu před nejhorším ze strany USA-EU-OSN Agendy 2030… …přesně proto je útok na přímo voleného prezidenta velmi nebezpečný pro celý náš národ. Jsme ve válce se CIA a globalisty! CIA má bohužel mnoho mediálně vlivných zastánců/spolupracovníků i v našem národě.

  Rád bych věřil, že většina z nich je jenom „užitečnými idioty“, kteří nevědí co činí a čemu slouží…

  Takže co je soudruh Horáček? idiot nebo had?

  http://www.ragauian.cz/rozdel-a-panuj-proc-se-cia-snazi-zlikvidovat-ceskeho-prezidenta-milose-zemana/

 • · Edit

  Pan Horáček je ryzí parazit, který proplouval estébáckou mašinérií naprosto hladce. Otázkou tedy je, zda StB byla tak primitivní a blbá, že tohoto křiváka nechávala bez povšimnutí, zvláště, když padělal výjezdní doložku do USA a byl za to pravomocně odsouzen. Nikoliv, pan Horáček byl úspěšným nástrojem StB a společně se svazky, které se vedly na Havla a na něj a které o těchto dvou zjevně vypovídaly, se záhadně ztratily. Otázkou je zda se ztratily opravdu, nebo je někdo má v držení a pana Horáčka bude vodit jako Hurvínka na provázku a úspěšně vydírat. Kolik rodin udělal pan Horáček nešťastných, když z jeho hazardu přišly na mizinu, se dá stěží odhadnout, ale slušný člověk by z toho nespal. Kolik nešťastníků si kvůli hazardu z byznysu pana Horáčka vzalo život, také asi nezjistíme, ale ryze čistý byznys to nebyl, ba právě naopak. Podvodné sázky, podplacené zápasy, aby si kolem Horáčkovy Fortuny namastili kapsy i další podvodníci. Pak je pro mě otázkou, zda takovýto gauner může být kreditem slušného člověka, co kandiduje na post prezidenta. Stačí se podívat, kdo vlastně volbu pana gaunera podporuje a slušnému člověku je hned jasno. Kocáb, pražská kavárna, pravdoláskaři a rádoby umělecká lůza, která si ráda revoluci studentů přivlastňuje za vlastní. Pro mě je nepřijatelný postoj pana Horáčka k migrantům, kterými chce pan Horáček zaplavit naši zemi. Člověk, který chce kandidovat na prezidenta a hodlá naši zemi zamořit islámským svinstvem, v rozporu s tím, co si přeje drtivá většina národa, je buď duševně nemocný, nebo zvláště nebezpečný gauner. Bingo, za B je správně. Sice v českém národě se najde hodně debilů, kteří jsou na takové intelektuální úrovni, že jsou schopni tohoto blba volit, naštěstí ale většina národa ví, koho volit má a koho má poslat přímo do míst, kde záda ztrácejí svoje slušné jméno. Docela je důležité, že se pan Horáček odkopal dřív, než ho odkopne většina slušných lidí v této zemi. Pane Horáčku, pro mě jste estébácké prase, co nemá morální kredit a co patří za mříže a propadnutí majetku, kterého jste dosáhl z hazardu. Nejste nic jiného, než pasák podsvětí a mafián, takže místo na Hradě byste měl získat akorát v Daliborce a to na doživotí.

 • Bohužel si Horáček srandu se svou kandidaturou vůbec nedělá. Peníze mu stouply do hlavy tak, že on je na sebe pyšný a myslí si , že funkci prezident ta zvládne levou zadní. On si myslí, že je chytrý ,možná jeden z nejchytřejších a blbých je dost, který mu to sežerou i s navijákem. Mám dojem, že je silně proti naší republice tak jak schvaluje přístup k imigrantům a korunou všeho je, že )úplně stačí k tomu ,že je pro většinu národa n e v o l i t e l ný neboť to by byla zkáza. On je ještě namyšlený a přiznal že do nedávna tvrdil , že pohrdá levicí a že by neměla existovat. Včera však při rozhovoru říkal, že už poopravil svoje mínění o levici. Není to směšné. On by přece potřeboval i hlasy levice \a tak se otáčí jako korouhvička po větru. A korunou všeho je, že by si na hrad vzal bláznivou Magdu Vašáryovou, která se klaní migrantům a pronáší projevy o lásce. Jsou to agenti NWO?

 • Vlastnit sázkovou kancelář je totéž jako prodávat drogy pane Horáčku. Jen jste vždy parazitoval na lidském neštěstí.

 • Političtí odpadlíci a média vedou kampaň proti Zemanovi. Díky tomu si kdejaký lump myslí, že může kandidovat na prezidenta. Díky těmto kampaním se dočkáme ještě kurioznějších kandidátů, než byli minule.

 • Pane Horáčku, jelikož jste řekl, že budete nestranný prezident, ale už 28.10. jste porušil tento slib tím, že jste spolu s Havlofily a Pražskou kavárnou vystoupil na Staromáku proti prezidentu Zemanovy, už to byla vaše první LEŽ ! A ještě jedna věc pane Horáčku. Vy nikdy nemůžete býti prezidentem obyčejných Čechů, nebot‘ jste multimilionář a nikdy neporozumíte lidem, jenž žijí od výplaty k výplatě a z toho musí uživit někdy i početnou rodinu !

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*