Dejte už s tím Havlem nepodařeným a zločinnou Chartou 77 pokoj. Koho to zajímá.

Dejte už s tím Havlem nepodařeným a zločinnou Chartou 77 pokoj. Koho to zajímá.

Vždyť to všechno byli strůjci pádu Československa a národů Čechů a Slováků.

Dejte už s tím Havlem nepodařeným a zločinnou Chartou 77 pokoj. Koho to zajímá. Vždyť to všechno byli strůjci pádu Československa a národů Čechů a Slováků.

Přijde mi už poněkud trapné jak je po léta neustále adorován Václav Havel a chátra zvaná Charta 77. Uplynulá léta, ale i nestabilní současnost jasně dokládají, že se občané bývalého Československa stali obětí podvodu a špinavé propagandy. Možná by nebylo vůbec od věci vzít si příklad z Kuby a Fidela Castra. Sám Fidel Castro zakázal, aby se na jeho počest stavěly památníky, či se po něm pojmenovávaly ulice a náměstí. Nepřál si kult osobnosti a také dobře věděl, že dobrý státník, politik a člověk spjatý s osudem národa, spjatý s každým človíčkem své země, bude li dobrý, tak zůstane v srdcích svého lidu a to bez pomníků nebo laviček nesoucích jeho jméno. Fidel dobře odhadl, že teprve čas dokáže správnost jeho cesty a právě čas bude tvůrcem jeho nesmrtelné osobnosti. To bohužel Havel a jeho pohrobci nepochopili.

Kdo Havel byl??? Kdo ho před rokem 1989 znal??? Většina lidí ani nevěděla kdo to je a ti, co věděli, tak většinou věděli, že jde o synečka z bývalé prominentní rodiny která měla velice blízko k nacistům, věděli, že jde o pisálka nesmyslných, sprostých a paranoidních divadelních her, které se nedají nazvat ani abstraktním uměním neb šlo o umění vedoucí k demoralizaci a úpadku společnosti. Věděli, že jde o notorického ožralu a dle některých zdrojů dokonce o bisexuála, což také není moc normální a tohle se stalo prezidentem republiky??? Bohužel stalo a republiku to stálo moc peněz. Ten-dle některých zdrojů čestný, skromný a ušlechtilý Havel byl tak čestný, že politicky hrál na obě strany. Jeho skromnost byla uctyhodná a sám tvrdil, že bude do práce na hrad jezdit tramvají, že mu nejde o majetky a stalo se co??? Žádná tramvaj, ale nadupanej bavorák, tajemné restituce majetku, vila v Praze, Portugalsku a já nevím kde ještě. Inu skromný a čestný to člověk. Jen se tedy divím, že se mi chce tak blít. A ta jeho ušlechtilost a lidumilství. Ó můj bóže-bombardování Srbů humanitárními bombami, kamaráčoft s krvavou Madlou, rozvrácení Československa a poplivání odkazu a díla T.G.Masaryka. Ano-to je lidumil. To je člověk hájící zájmy svého národa. Tomu se mohou stavět jenom ty lavičky Václava Havla jež ochcávají psi a ke spánku je využívají bezdomovci, kteří se dostali na ulici i díky systému, který Havel implementoval v Českou zemi. Pojmenovávat však po tomto čestném člověku a vzoru ctnosti ulice nebo letiště–to si myslím že je nedostačující a pod úroveň tohoto velikána. Což takhle po Havlovi pojmenovat osvobozené Kosovo, kde je největší Americká vojenská základna v Evropě a ráj byznysu krvavé Madly??  Sešel by se tam se svými kumpány a mohl by ležet i vedle těch muslimů které tam tak obhajoval a kteří nyní zabíjejí Evropany. Havlovo Kosovo-to nezní tak blbě nééé??? Nebo Kosovský Havlistán??? To by také šlo a mohli by tam odtáhnout všichni jeho pohrobci. To by se zemi ulevilo.

Co se týká Charty 77, tak když probereme její členy nebo signatáře, tak nelze mít dobrý pocit. Kdo to byl?? Málo úspěšní umělci, opilci nebo komunisti jimž se nedostalo vytouženého postu, či to byli zrádci. Bylo tam opravdu málo takových, kteří by si zasloužili vyzdvihnout. Z vetší části se jednalo o společenský odpad a bahno. A těch jejich 2000 slov??? Dnes je už doufám známo, že se jednalo o plytké žvásty a to v kontextu všeho toho, čeho jsme dnes svědky. Demokracie-taková podle propagandistických plků Charty 77 neexistuje a ani oni tuto zbloudilou myšlenku ve spojení s kapitalismem nemohli nikdy naplnit. Bohužel národ uvěřil pohádce, ale lépe je říci, že šlo o lež a podvod, aby se společenský odpad a bahno dostali k moci. Nic na tom nezmění ani současné směřování politiky k multikulturním hodnotám. To už vůbec nic neřeší a původní Evropské národy jsou ohroženy.

Adorovat tedy Havla mi přijde hloupé. Bylo by lépe na tuto černou skvrnu na dějinách Českého národa zapomenout. Totéž platí na svaz chartistů jenž nebyl nic lepšího než ubohý odpad který jinde nikdo nechtěl. Pro názornost a LEPŠÍ POCHOPENÍ NÁM BUDIŽ STRANA ZELENÝCH. Tam se také sdružují lidé nevalných morálních či odborných hodnot a v jistém ohledu se toto dá říci i o lidovcích, kteří by se klidně spojili i s nacisty-jen aby měli korýtka.

Závěrem mi dovolte abych podotkl-jde o můj soukromý postoj a nikomu jej nenutím a nemusí s ním každý souhlasit. To jen pro ty, kteří tvrdí, že si myslím, že jen já mám pravdu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Dejte už s tím Havlem nepodařeným a zločinnou Chartou 77 pokoj. Koho to zajímá.

  • Vetsina disidentu byli drive kovani komuniste jako Dienstbier starsi, vedeny jako spolupravnik STB pod jmenem Ratschek. STB je jako disidenty na cas zavrela, aby je mohla pak pouzit jako ‚pronasledovane za totality‘ do novych funkci po sametu. Uz ve vezeni se tihle smejdi domlouvali, kdo ktere ministerstvo prevezme az to praskne. Dienstbier vedl po sametu Ministerstvo zahranici!!!

  • Nejvetsi Cech Havel? Tim je prece Karel iV! Havel byl nastrcenou figurkou STB. Ta pripravila samet a rezirovala ho. Zametani stop jeji cinnosti za totality zahajila skartaci dokumentu uz v r. 1988. Na hlavouny minuleho rezimu neni uz nic k dohledani. Havel zatahl zemi na zapad a je spoluzodpovedny za rozpad republiky. Bombardovani Srbska, ktere schvaloval, melo vyprovokovat Rusko k zasahu a 3. svetove valce. Kulisak a opilec Havel bez vzdelani a autor pomatenych her, o ktere nema nikdo zajem neni hoden uctivani. To jeho renome bylo vybudovano zejmena US mainstreamem. U nas ho uctiva par Havloidu media a Prazska kavarna, coz je odpad, protoze jsou proti nasemu narodu a jeho vuli ve volbach, kde vetsinou zvolili zmenu a misto spiciho Bildeberga Kchaarla prezidentem M. Zemana, ktery haji nas narod pred NWO.

  • Myslím, že lidi už procitli a nemusí se jim předvádět disidenti jako spasitelé a zároveň trpitelé. Skutečnost je jiná to si může každý ověiřit. Nevím proč to pořád vytahují a předkládají zbytečně to lidi dráždí. Máme zde teď docela jiné problémy a s těmi se nehýbe a tak je nutno si uvědomovat a psát o tom co je teď aktualní a co lidi trápí. Tihle spasitele to už nezajímá,. ti už většinou mají své korýtko a někdy i jejich potomci třeba získali pěkné korýtko ve sněmovně a jsou to vlastně děti sněmovny a v balíku což je pro ně to nejdůlležitější. a v životě nepracovali. kromě kecání.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*