Debatní klub: Petr Štěpánek a Petr Žantovský – Česká televize

Debatní klub: Petr Štěpánek a Petr Žantovský – Česká televize

Marek Wollner v rozhovoru na aktualne.cz ze dne 16. 2. 2016 s názvem „Na Českou televizi útočí roztleskávači kremelské propagandy“, reagoval na nahozené téma „… jenže sílící domácí útoky na Českou televizi nemůžeme přičíst jen ruské propagandě.“ takto:
„Ona by skutečně byla poměrně neškodná, kdyby nenalezla zakotvení na okraji našeho politického spektra, ale i na Hradě. Tady vznikla jakási akční fronta roztleskávačů kremelské propagandy. Což jsou lidi jako Petr Štěpánek nebo Petr Žantovský, kteří prohráli v televizní krizi před šestnácti lety, museli na čas složit zbraně a teď cítí svou šanci.“
Na tomto základě jsme navrhli Wollnerovi, Štěpánkovi a Žantovskému, aby přišli do Debatního klubu a sdělili svá stanoviska a podstoupili názorovou konfrontaci. Marek Wollner účast odmítl.
Do Debatního klubu přijali pozvání hudebník, spisovatel a bývalý člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání Petr Štěpánek a novinář a pedagog Petr Žantovský.
Jaká je podle nich Česká televize?

 

zdroj: youtube.com
Loading...

Podobné články

Oč jde v ČSSD?

Oč jde v ČSSD?

Naše ČSSD není svěží stranou pracujících, ale starou babiznou vařící lektvary pro omámení důvěřivých kolemjdoucích.…

Komentář “Debatní klub: Petr Štěpánek a Petr Žantovský – Česká televize

  • No, koukám a jen souhlasím. Česká televize už je jen propagandistický KANÁL. A to „kdo nejde s námi, jde proti nám“, to je stále platné a čím dále, tím více. Nemůžu mít jiný názor než třeba brněnská učitelka Štěpánová nebo Kalousek či Šabatová, protože bych byla nařčena z proruské propagandy a označena za rusofila, xenofoba, rasistu, a extrémistu. A jak vidím postup soudů, ani soud by mi nedal za pravdu, že na svůj názor mám právo podle LZPS – no teď to píšu a vy jste o tom zrovna začali mluvit. Takže naprosto souhlasím a děkuji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*