Debakl TOP09 s červenými kartami v Pardubicích

Debakl TOP09 s červenými kartami v Pardubicích

Předseda TOP09 v Pardubicích Jan Němec zorganizoval protest s červenými kartami proti prezidentovi Miloši Zemanovi. Z téměř stotisícového města jsem však podle kamerových záběrů napočítal pouze11 červených karet…

Média jako Česká televize či Lidovky uvádí na 30 demonstrantů: http://www.ceskatelevize.cz http://www.lidovky.cz

Pardubický politik Jan Němec (TOP 09) říká, že se prezident vyhýbá setkání s lidmi v Pardubicích a „schovává“ se v sokolovnách v menších městech. Třicet účastníků protestu se mu jeví jako počet odpovídající dopoledni všedního dne. „Hlavním důvodem (protestu) jsou morální vlastnosti pana prezidenta, které jsou v příkrém rozporu s morálními vlastnostmi prezidentů, kterých si vážím.

Právě pardubický politik před časem zorganizoval petici za odstoupení Zemana z prezidentské funkce, kterou dosud podepsalo přibližně 105 tisíc lidí.

Demonstranti vítají Miloše Zemana v Pardubicích Foto: CT24
Demonstranti vítají Miloše Zemana v Pardubicích Foto: CT24

Zajímavé ovšem je, že na této petici je i podpis prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, který o tom, že by nějakou petici podepisoval, nic neví: http://www.novinky.cz

Takže, jak to s těmi podepsanými ve skutečnosti je, můžeme spekulovat. Ale i tak to není žádný zázrak přes každodenní protizemanovskou dehonestační kampaň ať již v ČT, Lidovkách či jiných médiích, kdy zde naopak velikou reklamu měla protizemanovská petice.

Ovšem účast několika křiklounů s červenými kartami ve stotisícových Pardubicích je tak strašný debakl, že nejen Jan Němec, ale celá TOP09 má z ostudy kabát. Nejen, že TOP09 propadla ve volbách a Jan Němec již nebyl zvolený do městského zastupitelstva, ale TOP09 porazili i komunisté.

A komentáře čtenářů k akci Jana Němce?

Roman Černý: „Není to nějaká vycházka pacientů místního ústavu pro choromyslné?“

Jan Červenka: „Páni, celých 11 kašpárků s kartičkami. Asi jich víc ten ťulpas ze spolku lidožroutů TOP 09 nedokázal zaplatit….:-)))“ http://www.novinky.cz

Ano, s tím bych souhlasil.

Těch 11 protestujících s červenými kartami působí skutečně jako spolek kašpárků se kterými se zesměšnil nejen Jan Němec, ale i celá TOP09.

Karel Schwarzenberg (který mimo jiné jako politik použil více vulgárních výrazů než prezident Zeman) z toho asi velkou radost nemá.


Ukázka vulgarit K. Schwarzenberga v roli politika s použitím slov prdel, hovno, hajzl, prošoustat, předposranost, bordel je zde: http://svobodnenoviny.eu/aristokraticky-slovnik-karla-schwarzenberga/

Ono kritizovat někoho za vulgaritu, když sám je vulgárnější, je jako opakovaně si dávat góly do vlastní branky.

Takže si počkejme na další ostudu zhrzených voličů Karla Schwarzenberga v jiném městě. Třeba přijde těch protestujících „kašpárků“ skutečně alespoň 30 jak uvádí naše protizemanovská média ČT a Lidovky.

Nebo si nechají poradit od Michala Kocába a profesora M. C. Putny s jejich zkušenostmi s protizemanovským tažením na Hrad.

Potom by třeba protestujících s červenými kartami přišlo dokonce 50…

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články