Dárek Merkelové Evropě: protiteroristické bariéry „láskyplně zabalené“ na Vánoce

Dárek Merkelové Evropě: protiteroristické bariéry „láskyplně zabalené“ na Vánoce

Protiteroristické bariéry „láskyplně zabalené“ ve vánočním papíru, aby byly zamaskované jejich pochmurné úmysly, se objevují po celém Německu.           

„Najednou, přes noc, tam byly: obrovské vánoční balíčky v centru města Bochum, zabalené do hedvábného papíru s hvězdami, jedličkami – a jako poleva červená stuha,“ píše deník Welt o nových „dekoracích“ ve městě Bochum v Severním Porýní-Vestfálsku.

„Bylo pro nás důležité, abychom do překrásného celku vtlačili ošklivé bariéry,“ vysvětlil mluvčí společnosti Bochum Marketing.

„Proto jsme zabalili 1,2 tunové pytle s pískem a dali jim červené stuhy.“

Bochumský bulvár bude tento rok poprvé uzavřen pro dopravu, dodává Welt.Takové předměty, navržené tak, aby odrazovaly útoky, které se v posledních letech staly populární mezi islámskými teroristy, byly nazvány #MerkelLego – po německé kancléřce a podobnosti některých běžnějších návrhů s dětskou stavebnicí.

Paní Merkelová je široce zodpovědná za zhoršení evropské bezpečnostní situace, zejména po jejím prohlášení, že neexistuje „žádný limit“ pro počet údajných uprchlíků, které byla ochotna přijmout v roce 2015, kdy se EU již potýkala s migrační krizí.

Němci, kteří se těší na vánoční slavnosti, byli naposledy zaměřeni v roce 2016, kdy falešný žadatel o azyl z Tuniska zavraždil řidiče polského nákladního vozidla, které ukradl, a vjel do davu na berlínském vánočním trhu, kde zabil 12 lidí a dalších nejméně 50 zranil.

Pachatel Anis Amri po útoku uprchl a opustil Německo, které zrušilo hraniční kontroly – spolu s většinou ostatních členských států EU – a zavedlo bezhraniční schengenský prostor.

Amri byl náhodou chycen v Itálii během běžné kontroly, zastřelil jednoho policistu předtím, než jej následovně zastřelil nováček důstojník Luca Scata.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: Ruptly)
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Dárek Merkelové Evropě: protiteroristické bariéry „láskyplně zabalené“ na Vánoce

 • Jako národ nemůžeme přistoupit na to, aby něčím rozkazem naše zem byla zaplevelena nepřátelským etnikem. Smutné je, že sluníčkáři, Piráti, Drahoš a rádoby poradkyně Horáčka Vašáryová a mnozí další třeba v Bruselu sedící jako Jourová apod. se chovají jako kdyby vůbec nechápali vážnost situace a nepoučili se už ze zaplevelených evropských států a s jejich velkými problémy , které budou jen narůstat. Peníze a moc ovládají asi mozky těchto podivných šiřitelů multy kulty.

 • Jak je videt, sliby politiku o deportaci a repatriaci migrantu v EU nefunguji. Staty EU nejsou schopne tyto odmitnute miranty vracet do jejich zemi, protoze je tyto odmitaji!! A jsou to zeme, ktere dokonce EU financne i jinak podporuje. Spousta migrantu, jsou to stovky tisic po zamitnuti zadosti o azyl a pobyt se rozptylili v Schengenu a nedaji se dohledat. Vlastni zeme je odmitaji a my je mame zde prijimat?? No to snad neni pravda!!!
  Vytvareji ghetta s vlastnimi zakony a slaba policie tam uz nezasahuje. Zvysuji kriminalitu a nebezpeci teroru, Vyzaduji, aby hostitelske zeme prijaly jejich muslimske zvyky, chovani, obleceni, jejich kulturu. Odstranuji se tradicni znaky krestanske kultury v Evrope, aby se jim vyhovelo. Ten tlak se neustale zvysuje. Staty V4, ktere nechteji migranty prijimat jsou oznacovany za xenofoby, islamofoby, nesolidarni. Je cas, abychom vystoupili jako nasi politicti predstavitele i jako obyvatele proti teto prolhanosti a farizejstvi. A zacali hajit nase zajmy, protoze ten tlak v prijimani migrantu bude EU zesilovat. Povede to ale k jejimu rozpadu, to alespon doufam. Pro nas je dulezitejsi svoboda naseho rozhodovani nad penezi z EU. Tu jsme ale odevzdali do Brusselu, tam je nase suverenita! Nejsme tedy v EU svobodni, prave naopak, je to cim dale horsi s nasimi pravy a narodnimi zajmy. Budeme muset rozhodnout o Czexitu, at uz se to EU a politikum libi nebo ne. Nasi suverenitu chceme zpet!!! Nedejte se mylit odporem politiku proti Referendu, ti bojuji za sva koryta, aby byli sami neodvolatelni, aby neprisly o sve prebendy z EU!!!
  Ve Svycarsku funguje Referendum a obcanska Iniciativa uz desetileti a patri k pravum obcanu, kteri jsou tim suverenem, ktery rozhoduje i mezi volbami.

 • Je to situace, kterou v Evrope zpusobilo zvani ekonomickych prazitu z islamskych zemi do Evropy. Naprosta cenzura veskerych zprav o jejich zlocinech na obyvatelstvu ma zabranit odmitani migrace. To nam nadelila Islam-Mutti Merkelova. Ta je jako Macron bezdetna loutka, usurpujici moc a pouhou loutkou Rotschildu, kteri tak maji moznost ovlivnovat politiku EU. Smer je jasny – povinnymi kvotami a dalsim utuzenim vedeni EU rozlozit narodni staty a vyvolat chaos v Evrope socialnimi nepokoji a ekonomickou zatezi, uprednostnovanim migrantu pred Evropany.
  Je to jako rakovina, ktera postihuje stale vetsi pocet obyvatel. Ackoliv jsou pricina a prevence rakoviny uz davno zname a prokazane. To se ovsem obyvatelstvu zamlcuje, resp. neexistuje ucinna osveta jak predchazet vzniku onemocneni rakovinou. Mezitim stoji uz jedna injekce v terapii 1000 € a cena chemoterapeutik stale stoupa, i kdyz je zname, ze jejich ucinnost pri uzdraveni je asi 2%. Zvysovani nakladu na lecbu rakoviny uvrhne Evropu v pristich letech do hospodarske krize. Staty uz nebudou moci financovat zdravotnictvi, potreby prestarle spolecnosti, vydaje na zbrojeni a dalsi vydaje, ktere bude diktatovat EU.
  EU je zlem, protoze ho ridi a ovlivnuji nadnarodni nesmirne bohate skupiny Rotschildu a Rockefelleru, prumyslove a financni korporace. Cilem je NWO, zotroceni a podrizeni obyvatelstva moci velkokapitalu.
  EU nepracuje v zajmu obcanu, je to organizace, kterou nikdo nevolil a ktera neustale posiluje svuj diktat v zasahovani do rizeni statu v EU. Politika EU Evropu ucinne nechrani pred ekonomickou migraci a terorismem. Naopak EU kritizuje staty, za vzaly svou obranu do svych rukou. EU tak zamerne usiluje o dalsi proudy migrace do Evropy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*