Dánský premiér: Národ musí být „hermeticky uzavřen“ pro migranty, kteří chtějí žít z peněz daňových poplatníků

Dánský premiér: Národ musí být „hermeticky uzavřen“ pro migranty, kteří chtějí žít z peněz daňových poplatníků

Dánský předseda vlády slíbil celostátní zásah proti „paralelním společnostem“, kde migranti žijí mimo stát a nevynakládají žádnou snahu se integrovat.         

„Dánsko by mělo být otevřeno těm, kteří mohou a budou pracovat,“ prohlásil Lars Løkke Rasmussen a dodal, že hranice národa „by měly být hermeticky uzavřené pro ty, kteří pracovat nechtějí,“ informovala místní média.

V reakci na národní shromáždění strany Venstre, předseda vlády uvedl, že zatímco vláda učinila velké kroky v oblasti hromadné migrace, země musí nyní pracovat na řešení existence ghett, v nichž obyvatelé odmítají dánské hodnoty a „nerespektují naší demokracii.“

S poznámkou, že Dánové chtějí zavřít hranice v důsledku majetkových problémů způsobených masovým přistěhovalectvím ze třetího světa, Rasmussen uvedl, že země musí být selektivnější při poskytování občanství cizincům.„V minulosti jsme vydali dánské pasy některým lidem, kteří se nechovají jako Dánové,“ řekl divákům.

„Pokud nebudeme vytlačovat paralelní společnosti s proti-kultury uvnitř, riskujeme, že se veřejnost bude cítit negativně vůči cizincům.“

„Nikdy to není tak, jak by to být mělo. V budoucnosti vydáme pasy lidem, kteří se rozhodnou, že budou patřit k Dánsku.“

Předseda vlády oznámil, že byla zahájena práce na ministerské komisi, která bude zkoumat, jak čelit „paralelním společnostem,“ a uvedl, že vláda se nebude vyhýbat přímému zaměření na „problémové oblasti“.

Země dříve přijala rozsáhlá opatření, která byla rozšířena po celém Dánsku,“ uvedl.

Na národním shromáždění bylo také oznámeno, že se Dánsko připojilo k řadě evropských zemí, včetně Rakouska a Francie tím, že zavedlo zákaz celo-obličejových závojů, které zahrnují nikáb.

Bývalý předseda vlády Anders Fogh Rasmussen vyjádřil podporu vývoji, o kterém uvedl, že „posílá dobrý signál celé populaci, že když žijete v Dánsku, musíte dodržovat dánské normy a tradice“.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Lars Løkke Rasmussen Foto: http://politiken.dk)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Dánský premiér: Národ musí být „hermeticky uzavřen“ pro migranty, kteří chtějí žít z peněz daňových poplatníků

  • Tohle by si měl přečíst sluníčkář pirát Bartoš, který blbne mladé nezkušené lidi, kteří mu to žerou i s navijákem. Bohužel mladý člověk je asi uchvácen dredovým zjevem Bartoše, řečma o internetu a marihuaně a o lásce k uprchlíkům. Vůdkyně Merkel by z něj měla oddaného pohůňka proti našemu lidu. Bartoše vidím jako budoucího vychytralého adepta na funkci v EU pokud budeme plnit funkci kolonie Německa. Proč se obhajitel migrantů nerozhlédne po Evropě co se tam děje i v tom království německém. A to by chtěl, aby zanedlouho tady zavládlo ?Blbost lidská a chamtivost po penězích to je hrob každé země.

  • Správně. Někteří evropští lídři konečne pochopili, že náš kontinent se nesmí stát zaopatřovacím ústavem pro třetí svět. Bylo na čase. jediná šance je zavřít kompletně hranice a zrušit dávky aby migranti nebyli motivovaní sem jezdit.

    http://www.epshark.cz/clanek/140

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*