Dánsko: 10 ze 12 znásilnění páchají migranti

Dánsko: 10 ze 12 znásilnění páchají migranti

Nedávná studie ukázala, že 10 ze 12 znásilnění, ke kterým došlo v Dánsku, mají na svědomí migranti nebo jejich potomci. Výzkum vycházel ze zpráv o odsouzení od ledna 2016 do května 2017 a toto číslo se pravděpodobně nezměnilo, pokud se naopak nezvýšilo.

Země původu u pachatelů byly Makedonie, Somálsko, Bulharsko, Irák a Eritrea. Je dobře známo, že Afrika má vyšší míru sexuálních útoků než jiné oblasti světa. Jednalo se také o znásilnění, kdy oběť neznala útočníka, což je v Evropě mnohem vzácnější.

Ministryně pro integraci a přistěhovalectví Iger Støjbergová k tomu řekla:„Je to naprosto hrozné. A říká nám to, že je něco špatně v některých komunitách přistěhovalců v Dánsku. Je to něco, co jsme po mnoho let viděli, že míra kriminality je mnohem vyšší v kruzích přistěhovalců, než je tomu u Dánů. A když vidím toto velmi hrubé znásilňování – včetně násilného útočení – je to jasné znamení, že jste se neintegrovali.“

Lidé samozřejmě hledají omluvy pro tyto přistěhovalce, a proč cítí potřebu sexuálního útoku na místní ženy. Christian Diesen z Univerzity Stokholm studoval podobné problémy ve Švédsku a řekl:

„Důvodem tohoto nadměrného zastoupení je špatná integrace. Necítí se jako součást společnosti, cítí se rychle odstrčeni a že jimi společnost a druzí pohrdají. Vidíme to také ve Švédsku, zejména mezi přistěhovalci, kteří jsou obviněni ze znásilnění, že oni obviňují ženu – oběť – a říkají jí, že se chová tak, že je sama vinna. Ona se na tom podílela, měla tanga a byla oholená vespod.“

Cítí pohrdání společnosti, která jim to dovolila. Přestože někteří pachatelé byli nelegálními migranty a spáchali několik znásilnění, než byli chyceni. V roce 2017 se počet znásilnění zvýšil o 196% od doby, kdy převzala vládu v Dánsku Liberální strana a pustila do země více migrantů na základě oficiálních statistik. Navzdory tomu, Marcu Knuth, který je dánským poslancem strany, řekl na konci roku 2017, že migranti musí být posláni domů, bez ohledu na to, zda mají práci nebo ne.

Pokud by bylo zapotřebí dalších důkazů, že migranti nezanechávají třetí svět za sebou, tato šokující statistika z Dánska by měla stačit k tomu, aby někdo učinil vážné změny.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*