Dánská dívka se ubránila sexuálnímu útoku, teď může čelit obvinění

Dánská dívka se ubránila sexuálnímu útoku, teď může čelit obvinění

Dánská dívka, která byla sexuálně napadena, nyní čelí obvinění za použití pepřového spreje proti útočníkovi. Muž, který ji stáhl na zem a snažil se ji svléknout, z místa činu uprchl bez jakéhokoli obvinění.

K incidentu došlo ve středu, v centru městečka Sonderborg v jižním Dánsku, asi v 10 hodin místního času. Dívka řekla policii, že jí anglicky mluvící muž srazil na zem, pokusil se jí rozepnout kalhoty a svléknou ji.

Nicméně, dívka byla schopna se ubránit a použila na útočníka pepřový sprej.

Policie tvrdí, že dívka může dostat pokutu.

„Je nezákonné vlastnit a používat pepřová sprej, tudíž bude dívka pravděpodobně za tento čin obviněna,“ uvedl dánský policejní mluvčí Knud Kirsten, kterého citovala stanice TV Syd.

Ilustrační obrázek Foto: Colourbox
Ilustrační obrázek Foto: Colourbox

Podle deníku Local, dívka by mohla dostat pokutu ve výši 500 dánských korun (asi 3.000 Kč), což vyvolalo pobouření na sociálních médiích.

Čtenáři na sociálních sítích psali, že jsou ochotni za dívku pokutu zaplatit.

„Něco je s dánským systémem hrozně špatně.. Sebeobrana je lidské právo,“ napsal jeden uživatel, zatímco další ironicky dodal: „Možná, že pachatel musí požadovat náhradu.. Už jsme v Dánsku úplně zešíleli.“

Místní média nedávno informovala o několika hlášených sexuálních útocích v městečku Sønderborg, kdy si ženy stěžovaly na obtěžování a agresivní chování některých mužských žadatelů o azyl a uprchlíků z místního azylového střediska.

Není však známo, zda útočník tohoto nejnovějšího incidentu byl žadatelem o azyl.

 

 

Thelocal/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Dánská dívka se ubránila sexuálnímu útoku, teď může čelit obvinění

  • EU se totálně zbláznila. Západní elity zkrátka plánují islamizaci Evropy a zničení tradičních kulturních a národních hodnot původních bílých Evropanů a nikdy v tomto snažení neustanou. Už abychom tu zrádnou partu z Bruselu a tu naší vlastizrádnou Sobotkovu vládu vykopali z Evropy do jejich oblíbených islámských zemí. A ještě společně s nimi vykopat ty muslimské barbary z Evropy do jejich muslimských zemí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*